Hledejte letenky za nejnižší cenu

Singapur Gardens by the Bay

Počasí Singapur Gardens by the Bay


Singapur Gardens by the Bay jsou velkou turistickou atrakcí, která přitahuje každý rok tisíce návštěvníků z celého světa. Tento krásný park je domovem pro tisíce rostlin a květin z celého světa a svou návštěvníky ohromuje nejmodernějšími technologiemi.

Když se podíváme na počasí v této oblasti, můžeme očekávat tropické klima s vysokou vlhkostí a teplotou. V průměru se zde teploty pohybují kolem 31°C během dne a v noci klesají na příjemných 24°C. To znamená, že si musíte přinést spoustu vody a chránit se před přímým sluncem.

Nejlepší čas na návštěvu Singapurských zahrad by mohly být měsíce prosinec a leden, kdy je nejmenší pravděpodobnost deště. Hlavní turistická sezóna je však v průběhu července a srpna, kdy je zde velký festival s mnoha atrakcemi, který přitahuje ještě více návštěvníků.

Navzdory tomu, že je Singapur Gardens by the Bay umístěn v tropické oblasti, park disponuje moderními technologiemi, které mu umožňují kontrolovat vlhkost, teplotu a množství slunce, které rostliny přijímají. To umožňuje parku udržovat nádherné a exotické květiny a rostliny, které by neměly šanci vydržet v běžných podmínkách.

Kromě toho, že Singapurské zahrady jsou výjimečným místem pro návštěvu, také nabízejí úžasné výhledy na město a na ikonickou strukturu Marina Bay Sands. Další zajímavou věcí o těchto zahradách je, že jsou ideálním místem pro sňatky a svatební fotografie díky své nádherné a romantické atmosféře.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jedno z nejoblíbenějších turistických míst v Singapuru, je doporučeno si před návštěvou zakoupit vstupenky předem. Tím se vyhnete dlouhým frontám a zbytečnému čekání, což vám umožní vychutnat si park v plné kráse.

Singapur Gardens by the Bay jsou velmi příjemným a nádherným místem k návštěvě, i když vlhké a horké počasí může být pro některé lidi náročné. Nicméně, s přijetím správných opatření, můžete vyzkoušet vše, co park nabízí, bez obav ze špatného počasí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Gardens by the Bay


1. Jaké jsou otevírací hodiny Singapur Gardens by the Bay?
Otevírací hodiny Gardens by the Bay jsou od 9:00 do 21:00.

2. Kolik stojí vstupenka do Singapur Gardens by the Bay?
Cena vstupenky závisí na výběru atrakcí, ale základní vstupné za dospělého je 28 SGD a za dítě 15 SGD.

3. Jak se dostanu do Singapur Gardens by the Bay?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Gardens by the Bay, je metrem. Zastavení Bayfront na lince MRT Circle a Downtown MRT Lines 1 a 2 se nachází přímo u vstupu do zahrady.

4. Které atrakce jsou nejlepší pro děti v Singapur Gardens by the Bay?
Mezi nejlepší atrakce pro děti patří Far East Organization Children’s Garden, Supertree Grove a Flower Dome.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Singapur Gardens by the Bay?
Pokud chcete vyhnout se davům turistů, nejlepší čas na návštěvu je ráno nebo pozdní odpoledne, kdy je zahrada méně přeplněná.

6. Jak dlouho trvá prohlídka Singapur Gardens by the Bay?
Pro prohlídku celého areálu Gardens by the Bay doporučujeme návštěvu s délkou 2-3 hodiny.

7. Co se stane, když prší během návštěvy v Singapur Gardens by the Bay?
V případě deště jsou některé venkovní atrakce uzavřené, ale většina zahrady funguje normálně. Pokud nemáte deštník, můžete si ho zakoupit v jednom z obchodů.

8. Můžu si s sebou do Singapur Gardens by the Bay vzít jídlo a pití?
Jídlo a pití lze vzít do zahrady, ale ne všechny lokality povolují konzumaci jídla a pití uvnitř.

9. Jsou v Singapur Gardens by the Bay k dispozici průvodci?
Ano, v zahradě jsou k dispozici průvodci, ale je třeba si je předem rezervovat.

10. Jaké další aktivity mohu v Singapur Gardens by the Bay podniknout?
Mezi další aktivity v Gardens by the Bay patří návštěva koncertů, svateb, seminářů a jiných kulturních akcí.


Letenka Singapur Gardens by the Bay


Gardens by the Bay je jedním z nejslavnějších a nejnavštěvovanějších turistických míst v Singapuru. Tento krásný park, nacházející se v srdci města, je známý především svými ohromujícími zahradami a zvláštními stromy, které se zvedají až do výšky 16 pater. Nicméně, tato zajímavost není jediným lákadlem tohoto místa.

Pokud plánujete návštěvu Singapuru, neváhejte zakoupit letenku do města a podívat se na tento úžasný park. Zde Vás čekají dechberoucí zahrady, tajuplné skleníky a vodopády. Gardens by the Bay mohou být navštíveny po celý rok a plně využity ve dne i v noci.

Nezáleží na tom, zda máte zájem o botaniku, kulturu nebo architekturu, Gardens by the Bay nabízejí pro každého návštěvníka něco zajímavého a fascinujícího. Při návštěvě tohoto parku byste určitě neměli minout tyto zajímavé místa:

1. Supertrees Grove - největší atrakce parku, což jsou 16 metrů vysoké stromy, které jsou osvícené v noci.

2. Flower Dome - skleník s exotickými rostlinami z celého světa.

3. Cloud Forest - skleník s vodopády a osvěžujícím chladem v tropické teplotě.

4. Serene Garden - zahrada plná různorodých rostlin a která nabízí nádherný pohled na město.

5. Heritage Gardens - zahrada, která říká historii a odkazuje na tradiční zahrady starých kultur.

Singapur je skutečně nádherné město a Gardens by the Bay jsou jednou z jeho nejvzácnějších perel. Nabízejí návštěvníkům jedinečnou atmosféru, perfektní spojení mezi přírodou a moderním designem. Pokud se chystáte navštívit Singapur, Gardens by the Bay jsou jednoznačně místem, které byste neměli minout. Stačí si rezervovat letenky do města a začít si plánovat svou nezapomenutelnou dovolenou.


Ubytování Singapur Gardens by the Bay


Singapur Gardens by the Bay je jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst v Singapuru. Na ploše 101 hektarů se nachází několik oblastí, které návštěvníky fascinují svou mimořádnou architekturou a inovativními technologiemi.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí Gardens by the Bay je oblast SuperTrees, kde se nachází jedenáct obřích stromů, které dosahují výšky 25 až 50 metrů. Tyto stromy jsou vybaveny fotovoltaickými panely a slouží k recyklaci dešťové vody a k regulaci teploty v okolí. SuperTrees jsou v noci osvětleny a tvoří nádhernou kulisu pro večerní procházky.

Další zajímavou částí Gardens by the Bay je oblast Cloud Forest, kde se nachází nejvyšší indoorová vodopád na světě. Návštěvníci mohou projít celou zahradou, která připomíná tajemný les vysoko v horách.

Ubytování ve vlastním apartmánu v Singapuru patří mezi luxusní záležitosti, a to včetně ubytování v Gardens by the Bay. Na území zahrady se nachází dva luxusní hotely: Marina Bay Sands a Garden View Room. Návštěvníci si mohou vybrat z řady pokojů a apartmánů s výhledem na zahradu, na město nebo na přístav.

Marina Bay Sands je jedním z nejprestižnějších hotelů v Singapuru a nabízí nádherné ubytování v luxusních apartmánech s výhledem na zátoku Marina Bay. Každý pokoj má balkon s nádherným výhledem na město, a návštěvníci si mohou užít luxusní wellness a fitness centrum, kde si mohou odpočinout a zrelaxovat.

Garden View Room je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit několik dní v Gardens by the Bay. Pokoje jsou vybavené moderním nábytkem a mají balkony s výhledem na zahradu. Návštěvníci si mohou užít střešní bazén a relaxovat na terase.

Návštěva Gardens by the Bay a ubytování v hotelu na území zahrady je zážitek, který se nezapomíná. Luxus a moderní technologie vytvářejí nezapomenutelné prostředí, které stojí za návštěvu.


Dovolená Singapur Gardens by the Bay


Singapur se může pochlubit mnoha turistickými atrakcemi, jednou z nich jsou i zahrady Gardens by the Bay. Tyto moderní zahrady jsou prostě nádherné a rozhodně si stojí za návštěvu. V článku se podíváme na to, co všechno můžete v Gardens by the Bay zažít a jak prožít nezapomenutelný zážitek.

Historie zahrad

Zahrady Gardens by the Bay byly otevřeny v roce 2012 a jsou výsledkem ambiciózního projektu v Singapuru. Tyto zahrady byly navrženy tak, aby sloužily nejen jako turistická atrakce, ale také jako zdroj energie pro město. V zahradách se nachází mnoho druhů rostlin, včetně exotických druhů, které rostou na vysokých stromech nazývaných supertrees.

Supertrees

Supertrees jsou asi nejznámějším prvkem zahrady Gardens by the Bay. Tyto neuvěřitelné umělé stromy jsou vysoké až 50 metrů a mají rozložitou korunu, která slouží jako výsadba pro rostliny. V korunách se nachází také solární panely, které vyrábějí elektřinu. Večer se supertrees rozsvítí a vytváří nádhernou podívanou, která návštěvníky nadchne.

Cloud Forest a Flower Dome

Cloud Forest a Flower Dome jsou dvě velké skleníky, které se nacházejí v zahradách Gardens by the Bay. V Cloud Forest se nachází vodní kaskáda a umělý vodopád, okolo kterého rostou exotické rostliny. Ve Flower Dome se naproti tomu nachází pouštní krajina s mnoha druhy kaktusů a sukulentů.

Ostatní aktivity

Pokud vás zajímají botanické zahrady, určitě si nenechte ujít Orchid Garden. Kromě toho se v zahradách nachází také několik restaurací, obchodů se suvenýry a hřišť pro děti. Večer se pak v zahradách pravidelně konají hudební a světelné show, které si návštěvníci mohou prohlédnout.

Jak do zahrad Gardens by the Bay

Zahrady se nachází v oblasti Marina Bay, která je snadno dostupná metrem. Nejlepší způsob, jak si zahrady prohlédnout, je zakoupit si celodenní vstupné, které vám umožní projít si všechny hlavní atrakce.

Závěr

Gardens by the Bay jsou opravdu jedinečné místo, které stojí za návštěvu. Pokud máte rádi rostliny, moderní architekturu a neuvěřitelné světelné show, určitě si zahrady zamilujete. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce, kteří si chtějí užít krásné přírody a zároveň si prohlédnout jeden z nejmodernějších měst na světě.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny