Hledejte letenky za nejnižší cenu

Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall

Nejčastější dotazy a odpovědi Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall


1. Jaké jsou otevírací hodiny Riyadh Gallery Mall?

Otevírací hodiny Riyadh Gallery Mall jsou obvykle od neděle do středy od 10:00 do 22:00 a od čtvrtka do soboty od 10:00 do 23:00.

2. Kde se nachází Riyadh Gallery Mall?

Riyadh Gallery Mall se nachází v hlavním městě Saúdské Arábie, v Rijádu.

3. Jak se dostanu do Riyadh Gallery Mall?

Existuje několik možností, jak se dostat do Riyadh Gallery Mall, včetně taxíku, soukromého vozidla a městské hromadné dopravy.

4. Jaké obchody a služby najdu v Riyadh Gallery Mall?

V Riyadh Gallery Mall najdete mnoho obchodů a služeb, včetně butiků, prodejen s oblečením a doplňky, restaurací, kaváren, bank a supermarketu.

5. Je v Riyadh Gallery Mall WiFi?

Ano, v Riyadh Gallery Mall je bezplatné WiFi.

6. Je v Riyadh Gallery Mall parkoviště?

Ano, v Riyadh Gallery Mall je dostatek parkovišť pro návštěvníky.

7. Je v Riyadh Gallery Mall možnost platit kartou?

Ano, všechny obchody v Riyadh Gallery Mall přijímají platby kartou.

8. Mazel se v Riyadh Gallery Mall dětské hřiště?

Ano, v Riyadh Gallery Mall najdete dětské hřiště.

9. Jsou v Riyadh Gallery Mall nějaké aktivity pro dospělé?

Ano, v Riyadh Gallery Mall se často konají různé kulturní akce pro dospělé, včetně uměleckých výstav, koncertů a přednášek.

10. Je v Riyadh Gallery Mall možnost najmout si kočárek?

Ano, pro návštěvníky s malými dětmi je v Riyadh Gallery Mall k dispozici pronájem kočárků.


Počasí Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall


Saúdská Arábie, země s nádhernými pouštními krajinami a téměř celoročním slunečným počasím, nabízí svým návštěvníkům mnoho zajímavých turistických atrakcí. Jednou z nejvýznamnějších je nákupní a zábavní centrum Riyadh Gallery Mall, které se nachází v hlavním městě země, Rijádu.

Riyadh Gallery Mall se rozkládá na ploše téměř 170 000 metrů čtverečních a nabízí návštěvníkům přes 250 obchodů a restaurací, včetně módních značek jako Adidas, Nike, Lacoste, H&M nebo Zara. Pro zábavu jsou zde k dispozici i multiplexové kina, dětské zábavní parky a vodní park s bazénem o rozloze 11 000 metrů čtverečních.

Co se týče počasí, Saúdská Arábie – a tedy i Rijád – patří k nejsušším oblastem světa. Průměrné roční srážky jsou pouze okolo 100 milimetrů, což je mnohem méně než většina evropských zemí. V létě mohou teploty v Rijádu dosáhnout až 50 stupňů Celsia, což představuje pro návštěvníky náročné podmínky. Nicméně v zimě jsou teploty příjemné a pohybují se kolem 20 stupňů Celsia.

Riyadh Gallery Mall, jako moderní a klimatizované nákupní centrum, nabízí návštěvníkům příjemné zázemí v případě extrémních teplot, které jsou v Rijádu běžné. Díky tomu je tuto atrakci možné navštívit prakticky celoročně.

V Rijádu a celé Saúdské Arábii se setkáte s typickým pouštním klimatem. S tímto počasím je třeba počítat při plánování dovolené v této zemi. Nicméně pro milovníky nádherných a neobvyklých přírodních scenérií, pro zájemce o historii a kulturu islámského světa, a pro fanoušky moderního nákupu a zábavy je Saúdská Arábie tou správnou volbou. A nákupní centrum Riyadh Gallery Mall bude místem, kam se budou turisté s velkou radostí vracet.


Ubytování Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall


Saúdská Arábie je zemí s neobyčejnými kontrasty a mnoha příležitostmi pro turisty. Jedním z těch nejpopulárnějších míst k návštěvě v Saúdské Arábii je město Riyadh a jeho obrovské nákupní centrum Gallery Mall. Pokud plánujete navštívit toto nákupní centrum, určitě budete chtít mít k dispozici dobře umístěné ubytování. V tomto článku se podíváme na to, co má Riyadh a jeho okolí k nabídnutí turistům, a zaměříme se na ubytování v místě přímo v blízkosti Gallery Mall.

Riyadh je hlavním městem Saúdské Arábie a zaujme vás svou moderní architekturou a velikostí. V centru města se nachází mnoho podniků, nákupních center a památek, jako například Masmak Fort a National Museum of Saudi Arabia. I když je město známé především jako obchodní a finanční centrum, má také řadu tradičních a historických míst, které stojí za návštěvu.

Gallery Mall, je obrovské nákupní centrum s nejmodernějšími obchody, restauracemi, kavárnami a zábavním centrem. Takové obchody jako H&M, Zara a Gucci nabízejí exkluzivní a líbivé oblečení pro ty, kteří se chtějí vrhnout na méně tradiční nákupy a doba strávená v galerii zaručí, že se turisté nebudou nudit.

Pro turisty, kteří plánují nákupy v křišťálově čisté Gallery Mall, nabízí mnoho hotelů neformální hezké ubytování v blízkosti obchodů. Některé z nejpopulárnějších jsou například Marriott, InterContinental Riyadh a Novotel. Tyto hotely nabízejí vysokou úroveň pohodlí a luxusu a jsou ideální pro hosty, kteří hledají moderní a elegantní ubytování. Pokud však hledáte levnější možnosti, měli byste se podívat na Holiday Inn a Radisson Blu Hotely.

Závěrem lze říci, že Riyadh a jeho Gallery Mall jsou opravdu skvělými místy pro turisty, kteří chtějí prozkoumat Saúdskou Arábii a pořídit si kvalitní nákupy. Výborné ubytování, včetně luxusních hotelů a cenově dostupných hotelů, ve městě shodou okolností shrnují celkovou pozitivní zkušenost turistů. Stačí jen zvolit možnost, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům a užít si svůj pobyt v tomto neobyčejném městě.


Dovolená Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall


Riyadh Gallery Mall patří mezi největší nákupní centra v Saúdské Arábii a je velmi oblíbeným turistickým cílem. Jeskyně plné diamantových krás a klenotů je to, co můžete očekávat, když navštívíte tuto moderní budovu.

Vnější vzhled centra je moderní a minimalistický, ale uvnitř je doplněn luxusními prvky, jako jsou křišťálové lustry a mramorové podlahy. K dispozici je zde více než 300 obchodů s různým sortimentem, včetně místních i mezinárodních značek.

Atmosféra v nákupním centru je velmi živá a je možné zde strávit celý den plný nákupů. Pokud cestujete s dětmi, mohou se bavit v zábavním parku nebo v multikinu. Pro milovníky gastronomie je zde široká nabídka restaurací a kaváren.

Na prvním poschodí se nachází food court, který nabízí jídla z celého světa. Zde si můžete vychutnat tradiční saúdskoarabské jídlo, ale i jídla z japonské, italské nebo americké kuchyně.

Centrum si však nedává klad na nákupování a stravování. Kromě toho, že je to ideální místo pro nakupování, můžete se zde také učit. Vzdělávání je v saúdskoarabské kultuře velmi důležité, a to je patrné i v tom, že se zde nachází knihkupectví, které nabízí rozmanitou literaturu v arabštině i angličtině.

Riyadh Gallery Mall nabízí mnoho zábavy i možností kultury. Kromě nákupů a stravování se zde můžete také podívat na výstavu nebo koncert. Pokud cestujete s rodinou, můžete navštívit některé z interaktivních heren nebo vystoupení v kině.

Celkově lze říci, že návštěva Riyadh Gallery Mall je jedním z nejlepších způsobů, jak strávit volný čas v Saúdské Arábii. Pokud hledáte moderní a luxusní místo pro nákupy a zábavu, toto nákupní centrum je pro vás tou správnou volbou.


Letenka Saúdská Arábie Riyadh Gallery Mall


Riyadh Gallery Mall se nachází v samotném srdci hlavního města Saúdské Arábie, Rijádu. Tento moderní komplex nabízí nákupní a zábavní zážitky pro všechny věkové skupiny. Pokud chcete navštívit Riyadh Gallery Mall a nacházíte se mimo Saúdskou Arábii, je zajištění letenky klíčové.

Letenky na Saúdskou Arábii jsou dostupné z celého světa. Záleží pouze na destinaci, odkud jedete. Pokud letíte z Evropy, lze najít mnoho nabídek letenek od různých leteckých společností, jako jsou například Lufthansa, Emirates, Turkish Airlines a mnoho dalších. Tyto společnosti nabízejí pravidelné lety do Saúdské Arábie, včetně přímých letů z některých evropských hlavních měst jako Londýn, Paříž nebo Frankfurt.

Když se rozhodnete navštívit Riyadh Gallery Mall, můžete si zarezervovat taxi nebo využívat služby místní dopravy. Dopravní služby jsou v Rijádu velmi dobře organizovány a bezpečné. Pokud máte rádi nezávislost, můžete si také pronajmout auto ve městě. V blízkosti mallu najdete mnoho možností výběru ubytování, což je další důvod, proč si celodenní výlet do Riyadh Gallery Mall rozhodně neuškodí.

Nákupní centrum Riyadh Gallery Mall má na návštěvníky mnoho lákadel. Zde najdete mnoho značkových obchodů, kaváren, restaurací a multikin. V centru je také interaktivní dětské centrum, kde si mohou zábavně hrát a učit se děti všech věkových kategorií.

Jedním z hlavních důvodů této destinace jsou především zábavné atrakce, které jdou ruku v ruce s nákupním zážitkem. V rapicornu se můžete projet až 16 metrů vysoko nebo si vyzkoušet zip line v parku. Pro zájemce jsou zde také paintballové hřiště, bowlingová dráha a herna.

Riyadh Gallery Mall je jedním z nejmodernějších nákupních center v Saúdské Arábii a zahrnuje mnoho restaurací a kaváren, ve kterých můžete vyzkoušet nejlepší přípory různých kuchyní, jako je například tradiční saúdská, indická, japonská či americká.

Návštěva Riyadh Gallery Mall je jedinečný zážitek, který určitě zůstane v paměti. Pokud si plánujete pobyt v Saúdské Arábii, není třeba váhat a rezervovat si letenku do Rijádu. Zdejší atmosféra a zážitky vás rozhodně nezklamou.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny