Hledejte letenky za nejnižší cenu

Ksamil Albánie

Ubytování Ksamil Albánie


Ksamil je malebné letovisko na jihovýchodním pobřeží Albánie, které se nachází nedaleko od hranic s Řeckem. Pláže a azurové vody Jónského moře přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa. Pokud plánujete návštěvu tohoto krásného místa, nezapomeňte si zajistit vhodné ubytování.

V Ksamilu máte na výběr z široké škály možností, od prázdninových apartmánů a vil až po luxusní hotely. V závislosti na vašich požadavcích a finančních možnostech si můžete vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud jste zavčasu a máte dostatek času na plánování, můžete si najít ubytování přímo u pláže a užít si úžasný výhled a příležitost prozkoumat Ksamil snadno a pohodlně. Pokud máte rádi klid a soukromí, můžete si vybrat ubytování v soukromí, dále od hlavního města.

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel a hledáte pohodlné ubytování, můžete si pronajmout samostatný dům, který nabízí dostatek prostoru a soukromí. Tyto početné domy jsou ideální pro rodinné dovolené a společenské akce.

Nabídka ubytování v Ksamilu je však velmi široká, a tak si určitě vyberete něco, co splní vaše požadavky na pohodlí, kvalitu a výhodnou cenu. Všechny možnosti nabízejí přátelský a profesionální personál, kteří se na vás budou těšit a poskytnou vám v případě potřeby pomoc.

Ksamil je krásné letovisko u Jónského moře, které nabízí perfektní oázu klidu a pohody. Můžete si zde snadno najít vhodné ubytování a užít si tak senzační zážitky, plné jasného mořského vzduchu, krásných pláží a kulturních památek. Vyberte si tu svoje oblíbené, ať už jste sami nebo v doprovodu rodiny nebo přátel.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ksamil Albánie


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Ksamilu?

Ksamil má několik krásných pláží, jako například pláž Ksamil, pláž Manastir a pláž Butrint. Každá z nich nabízí křišťálově čistou vodu a bílý písek.

2. Jak se dostat do Ksamilu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Ksamilu, je letecky do albánského hlavního města Tirany. Z Tirany je možné použít veřejnou dopravu nebo si pronajmout auto a jet asi 4 hodiny na jih do Ksamilu.

3. Je Ksamil v bezpečí pro turisty?

Ano, Ksamil je velmi bezpečné místo pro turisty. V oblasti nejsou hlášeny žádné problémy s kriminalitou.

4. Jaké jsou nejpopulárnější aktivity v Ksamilu?

Nejoblíbenějšími aktivitami v Ksamilu jsou plavání, opalování, potápění a vodní sporty. K dispozici jsou také výlety do nedalekého Národního parku Butrint a na ostrov Korfu v sousedním Řecku.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Ksamilu?

Nejlepší čas na návštěvu Ksamilu je od června do září, kdy je teplota vody ideální k plavání a počasí je příjemné. V letních měsících se však též setkáte s větším množstvím turistů.


Dovolená Ksamil Albánie


Ksamil se nachází v jižní Albánii a je místem pro ty, kteří hledají krásné pláže a klidnou atmosféru. Můžete si tu užít téměř neuvěřitelnou kombinaci tyrkysově modrého moře, křišťálově čisté vody a bílých pláží s olivovými háji. Ksamil je stále ještě méně turistický než jiná místa v Albánii, jako je Durrës nebo Saranda, a tak si můžete vychutnat přírodu a zároveň mít klidné pobytové místo.

V Ksamilu naleznete tři hlavní pláže - Gjiri i Hartës, Plazhi i Ksamil a Plazhi i Manastirit. Všechny pláže jsou vybaveny restauracemi, ale většinou mají své vlastní nezávislé slunečníky, lehátka a slunečníky, a tak nemusíte mít problém, když si chcete odpočinout a užívat si pohodového dne na pláži. Pokud se rozhodnete pro pobyt na Plazhi i Ksamil, můžete si užít krásný výhled na Ksamilské ostrovy, které skýtají kouzelnou krajinu a úchvatné místo pro koupání.

Ale Ksamil není jen o plážích. Můžete se vydat na výlet po městečku, prohlédnout si místní kostel, místní lidi a hluboko do místní kultury. Můžete si také nenechat ujít pobyt v těsné blízkosti Butrintského archeologického parku, který patří k nejvýznamnějším místům v jižní Albánii. Butrintský archeologický park má vynikající historickou hodnotu, a tak vás rozhodně obohatí o mnoho informací a zážitků z bohaté historie klášterů, amfiteátrů, obchodních budov a dalších budov.

Albánie se ještě stále stává turistickým rájem a Ksamil je jedním z mnoha klidných a malebných míst, kde můžete zažít krásy Albánie. Takže pro ty, kteří hledají útočiště a krásná místa na odpočinek a užívání si, Ksamil vám nabízí unikátní a příjemný pobyt.


Počasí Ksamil Albánie


Ksamil je malé město na jihovýchodě Albánie, které se nachází nedaleko albánsko-řeckých hranic. Blízkost Egejského moře a množství malebných ostrůvků v okolí dělají z Ksamilu oblíbené místo pro turisty z celého světa. A jaké zde vládne počasí?

Počasí v Ksamilu se může lišit v závislosti na ročním období. Letní měsíce červenec a srpen jsou nejteplejší, s průměrnou teplotou kolem 30 °C během dne a 20-22 °C v noci. Tyto měsíce jsou také nejvíce suché, s minimem srážek.

Jaro a podzim jsou obdobím mírného počasí, kdy teploty se pohybují okolo 20-25 °C během dne a 10-15 °C v noci. Bývají zde však krátkodobé deštivé období. Zimní měsíce mohou být chladné a vlhké, se střídáním suchých období. Denní teploty dosahují průměrně 10-15 °C a noční teploty klesají na 5-10 °C.

Pokud se chystáte na dovolenou do Ksamilu, nezapomeňte si přibalit lehkou oblečení a plavky pro letní měsíce, ale také teplé a dešťové oblečení pro jarní a podzimní období. Navigovat počasím se zde stává důležitým při výběru termínu pro vaši dovolenou.

Ksamil je jedním z mála míst v Albánii, kde je klima opojnější a více odpočinkové než v jiných vysokohorských oblastech. Ovšem tato oblast je v průběhu let stále více navštěvována turisty, takže místa, kam se dříve lidé scházeli bývají kdykoliv během sezóny zaplněna. Nicméně, stále se zde lze najít klidná a malebná místa, kde si můžete vychutnat pohledy na krásnou přírodu. Pokud si tedy plánujete návštěvu této krásné lokalití, nezapomeňte si přibalit kromě oblečení a plavek i foťák, který vám umožní uchovat si tyto momenty na dlouhou dobu.


Letenka Ksamil Albánie


Letenka do Ksamilu je výbornou volbou pro všechny, kdo touží po dokonalé dovolené u moře. Tato malá albánská obec se nachází na jižním pobřeží Albánie, přímo u Jónského moře. Ksamil je známý svými malebnými plážemi, turistickými atrakcemi a jedinečnou kulturou.

Při plánování cesty do Ksamilu, mohou návštěvníci vyrazit z několika různých míst. Mezinárodní letiště Tirana, hlavní město Albánie, je vzdáleno zhruba 267 km od Ksamilu a nabízí mnoho letů do různých destinací v Evropě a Asii. Další možností je letiště Corfu, které se nachází na řeckém ostrově, jen několik kilometrů od albánských hranic. Corfu má pravidelné lety z různých míst Evropy a nabízí také trajekty, které přiváží turisty přímo z Itálie.

Jakmile přistanete v Albánii, můžete si pronajmout auto nebo využít veřejnou dopravu, abyste se dopravili do Ksamilu. Autem z Tirany trvá cesta zhruba 4 hodiny, zatímco z letiště Corfu trvá pouze asi hodinu, včetně trajektu.

Ksamil je jedním z nejkrásnějších letovisek Albánie, nabízí srovnatelně krásné pláže jako Španělsko, Itálie nebo Chorvatsko s tím rozdílem, že cena je zde mnohem přijatelnější. Můžete si užít sluneční paprsky na písečných plážích s čistou vodou. Návštěvníci mohou také navštívit turistické atrakce, jako jsou pevnosti a starobylé ruiny, které jsou ukázkou místní historie a kultury. V centru Ksamilu naleznete také vyhlášené restaurace, kde si můžete pochutnat na albánských specialitách.

Pokud hledáte dokonalou letní dovolenou, něco jiného než západní turistická přeplněná letoviska, Albánie a Ksamil určitě stojí za návštěvu. Využijte dobrých cen letenek a odjeďte na dovolenou u moře v Ksamilu, kde zažijete jedinečné zážitky, krásnou přírodu a poznáte místní kulturu.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny