Hledejte letenky za nejnižší cenu

Dominikánská republika Playa Fronton

Letenka Dominikánská republika Playa Fronton


Pokud hledáte ideální destinaci pro svou další dovolenou, Dominikánská republika určitě bude skvělou volbou. Pokud máte zájem méně známá, ale stále úchvatná pláž, Playa Fronton by mohl být pro vás skvělou volbou.

Playa Fronton se nachází na poloostrově Samaná, na severovýchodě Dominikánské republiky. Tato pláž je obklopena krásnými horami a má jemný bílý písek a tyrkysovou vodu. Pláž je vzdálena asi pět kilometrů od města Las Galeras, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají klidnou a odlehlou pláž.

Přístup na Playa Fronton není jednoduchý, ale určitě stojí za to. Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž, je lodí z města Las Galeras. Existuje několik společností, které nabízejí lodní výlety na tuto pláž. Většinou zahrnují výlet po břehu a zastávku na několika přilehlých plážích,které jsou taktéž úchvatné. Mezi nimi například deseňovalá El Rincon a Playa Madama.

Pokud si nechcete najímat lodní společnost, můžete se na Playa Fronton dostat i pěšky. Trasa začíná v Las Galerasu a trvá asi dvě hodiny. Vzhledem k situaci v oblasti doporučujeme pláž navštívit s místním průvodcem nebo v rámci výletu s cestovní kanceláří.

Playa Fronton nabízí nejen malebnou, odlehlou pláž, ale také možnost šnorchlování a potápění. Voda je zde průzračná, což umožňuje pozorovat různé druhy mořských živočichů, jako jsou například ryby, koráli a krabi. Místní lidé také často nabízejí procházky do okolních hor a místní zvířeny či rostlinstva.

Pokud jste unavení z ruchu a shonu života, navštivte Playa Fronton. Je ideálním místem, kde si můžete odpočinout v klidu a tichu, rozdávat si na pláži lásku a vychutnat si nádherné výhledy a relaxovat na bílém písku.


Počasí Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je proslulá svými nádhernými plážemi, které lákají návštěvníky z celého světa. Jednou z nejmalebnějších a nejnádhernějších pláží na Dominikánské republice je Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází na severozápadním pobřeží poloostrova Samaná a představuje jednu z nejdramatičtějších a nejkrásnějších pláží v celé zemi. Pláž je obklopena vysokými útesy a zelenými horami, což dává návštěvníkům pocit, že se nacházejí v nějakém Neviditelném světě.

Playa Fronton má mnoho co nabídnout. Začněme s nejjednoduššími věcmi. První, co si návštěvníci všimnou, jsou kokosové palmy, které se táhnou podél dlouhé pláže. Tyto palmy poskytují velmi potřebný stín, zejména v horkých letních dnech, a také jsou vynikající pro turisty, kteří si chtějí odpočinout v klidném a přátelském prostředí.

Playa Fronton nabízí také možnost pro návštěvníky, kteří jsou o něco více dobrodružnější. Útesy v okolí pláže jsou velké a strmé, což dělá z nich ideální místo pro skalní lezení. Kvůli svému jezernímu prostředí, Playa Fronton také nabízí mnoho vodních aktivit pro návštěvníky, jako jsou šnorchlování, potápění a plavání.

Pokud hledáte místo jen pro relaxaci, Playa Fronton má mnoho místa pro slunění a užívání si klidného prostředí. Mnoho turistů navštěvuje pláž, aby si užili klid a ticho, které nabízí.

Zatímco mnoho turistů navštěvuje Playa Fronton na den, existuje možnost si pronajmout chatu a užívat si atmosféru pláže více. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi izolovanou pláž, jsou ceny pronájmu velmi rozumné a nabízejí dokonalý pobyt pro návštěvníky, kteří chtějí být odtrženi od běžného života.

Celkově lze říci, že Playa Fronton je úžasnou pláží a skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít nádherné západy slunce, klidné prostředí a krásné scenérie, určitě byste měli přemýšlet o návštěvě této nádherné pláže.


Dovolená Dominikánská republika Playa Fronton


Pokud hledáte oblíbené karibské destinace, nemůžete minout Dominikánskou republiku. Tato země nabízí nádherné pláže, úchvatnou přírodu a vynikající podmínky pro vodní sporty. V této článku vám představíme jednu z nejkrásnějších pláží Dominican Republic, a to Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází na poloostrově Samaná na severovýchodě země. Je to krásná písečná pláž, která se může pochlubit krystalicky čistou vodou a úchvatným výhledem na oceán. Tato pláž dodává pocit opuštěnosti a klidu, daleko od liduprázdna, a proto je ideálním místem pro relaxaci a užívání si přírody.

Kromě nádherného pohledu nabízí Playa Fronton také nezapomenutelnou zábavu a dobrodružství. Turisté mohou využít různé vícezónové rezorty, hrají golf, potápějí se, surfování, jízdání na koni a mnoho dalšího.

Navíc, Playa Fronton je mnohem méně přeplněný než jiné pláže v této oblasti. Pokud hledáte klidné místo k odpočinku, tato pláž je pro vás to pravé. Můžete zde relaxovat, slunit se a plavat ve vodě bez rušivých elementů.

Je zřejmé, že Playa Fronton je nezapomenutelnou destinací pro ty, kteří chtějí užít si plážovou dovolenou na Dominikánské republice. Pokud se rozhodnete navštívit tuto krásnou pláž, budete potřebovat dopravu lodí nebo turistický průvodce. Cesta může být trochu těžká, ale zážitek určitě stojí za to.

A tak si užijte svou dovolenou v Playa Fronton a nechte se unést krásou a klidem této fantastické pláže. Určitě se budete chtít vrátit znovu a znovu, abyste si opět užili toto skvělé místo.


Ubytování Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je země, která se nachází v Karibiku. Je to krásné místo, kde se můžete těšit na krásné pláže a být obklopeni těmi nejkrásnějšími vodami. Pokud hledáte útočiště na pláži, můžete si zvolit ubytování v Playa Fronton.

Playa Fronton je nádherná pláž, která se nachází na poloostrově Samaná na severovýchodě Dominikánské republiky. Je to jedna z nejkrásnějších pláží v celé zemi a ve světě. Pláž je pokryta bílým pískem a okolní kopců vytvářejí krásný panoramatický výhled na karibské moře. Playa Fronton je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a soukromí, protože se tam dostanete pouze loďkou nebo pěšky.

Pokud se chcete na Playa Fronton ubytovat, máte několik možností. K dispozici jsou malé bungalovy, které jsou postaveny přímo na pláži. Tyto bungalovy jsou vybaveny komfortními postelemi a mají vše, co potřebujete k pohodlnému pobytu. Pokud si přejete více soukromí, můžete si pronajmout celý bungalov.

Další možností je ubytování v rybářských chatkách. Ty jsou postaveny v místním stylu a poskytují jedinečný zážitek z domorodých tradic. Tyto chatky jsou vybaveny postelemi a mohou pojmout až tři osoby.

Pokud si přejete ještě více luxusu, můžete si pronajmout soukromou vilu. Tyto vily jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními a poskytují vám soukromí a klid. Vily mají všechny potřebné vybavení, včetně plně vybavené kuchyně, ložnic a sociálního zařízení.

Kromě ubytování můžete na Playa Fronton také těžit z mnoha aktivit a zážitků. Můžete si pronajmout lodě nebo kayaky a prozkoumat okolní oblast. Možná se vám dokonce podaří pozorovat delfíny nebo divoké želvy. Rádi sportujete? Můžete si zahrát plážový volejbal nebo fotbal.

Jinou možností je relaxace a odpočinek na pláži. Můžete si užívat slunce a křišťálově čistou vodu, nebo se snažit najít stín pod palmami. Pokud máte rádi ryby, můžete podniknout rybářský výlet a ulovit si vlastní večeři.

Jakmile se rozhodnete ubytovat se na Playa Fronton, máte zaručenu dokonalou dovolenou v Dominikánské republice. Krásné pláže, pohodlné ubytování a rozmanité zábavy vás čekají. Neváhejte a začněte plánovat své dobrodružství na Playa Fronton.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Fronton


Dotaz: Jak se dostat na pláž Fronton?
Odpověď: Pláž Fronton je nejlépe dostupná lodí z města Las Galeras, které se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Las Galeras?
Odpověď: Můžete se tam dostat autem nebo autobusem z města Samaná nebo si pronajmout taxi. Existují také organizované výlety s průvodcem.

Dotaz: Je třeba trvat na průvodci na pláži Fronton?
Odpověď: Ne, není povinné mít průvodce, ale může být užitečné, pokud neznáte oblast.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu pláže Fronton?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu je během suchého období od listopadu do dubna, kdy jsou teploty mírné a méně pravděpodobné jsou deště.

Dotaz: Jaká je kvalita vody na pláži Fronton?
Odpověď: Voda na pláži Fronton je čistá a průzračná.

Dotaz: Existují na pláži Fronton vybavení a služby?
Odpověď: Na pláži Fronton nejsou žádné vybavené služby, takže si s sebou přineste potraviny, pití a další potřeby.

Dotaz: Je pláž Fronton vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Pláž Fronton není ideální pro rodiny s dětmi kvůli její izolované poloze a absenci vybavených služeb.

Dotaz: Existují nějaké další pláže v okolí?
Odpověď: Ano, v okolí se nachází řada dalších krásných pláží, např. Playa Rincon, Playa Morón, Playa Colorado a další.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny