Hledejte letenky za nejnižší cenu

Bahrajn Al Dar Islands

Ubytování Bahrajn Al Dar Islands


Bahrajn Al Dar Islands je skvělou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou odpočinku a relaxace v krásné, tropické oblasti. Tyto dvě malé ostrovy na jihu Bahrajnu nabízejí nádherné pláže, křišťálově čistou vodu a širokou paletu aktivit pro turisty.

Pokud tedy plánujete návštěvu Bahrajnu a hledáte dokonalé místo ke strávení odpočinku, pak jsou Al Dar Islands pro vás tou správnou volbou. A kde se můžete ubytovat během vaší dovolené na těchto ostrovech?

V současné době jsou v této oblasti k dispozici dvě možnosti ubytování – Al Dar Islands Resort a Beach Lodge. Obě jsou komfortní a kvalitní, užijete si v nich veškeré potřebné vybavení a pohodlí.

Al Dar Islands Resort je elegantní a moderní rezortový hotel, nabízející kvalitní a luxusní ubytování. Je to místo, které kromě pláže nabízí také krytý bazén, wellness centrum se saunou a masážemi, fitness centrum, restauraci a bary.

Pokud vám však nevadí jednodušší ubytování, Beach Lodge je pro vás tou správnou volbou. Tento menší hotel nabízí ubytování, které odpovídá standardům této oblasti. Kromě toho disponuje vlastním plážovým barem, kde si můžete vychutnat nápoje přímo na pláži.

Oba tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří hledají místo k relaxaci a odpočinku po celodenním prozkoumávání okolí. Kromě pláže lze na Al Dar Islands vyzkoušet také mnoho outdoorových aktivit, jako je potápění, jízda na kajaku, paddleboarding, rybaření a další.

Kromě těchto dvou výše uvedených možností ubytování lze na ostrovech také využít několik chat a bungalovů, které jsou k dispozici k pronájmu. Tyto privátní a stylové ubytování k dispozici pro vás zajistí absolutní soukromí a tichou dovolenou v prostředí, které má co nabídnout.

V každém případě je Bahrajn Al Dar Islands ideálním místem pro ty, kteří se chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a užít si nádhernou pláž, nádhernou přírodu a outdoorové aktivity. Ať už si zvolíte kteroukoli z variant ubytování, je jisté, že se budete vracet s pozitivními dojmy a dokonalými zážitky z vaší dovolené.


Počasí Bahrajn Al Dar Islands


Bahrajn Al Dar Islands jsou ostrůvky v Perském zálivu přibližně 5 kilometrů jihozápadně od ostrova Bahrajn. Tyto ostrovy jsou oblíbeným turistickým cílem v celé oblasti díky svému krásnému počasí, kterému se těší po většinu roku.

Bahrajn Al Dar Islands jsou jedním z nejteplejších míst na světě, s teplotami, které se v průměru pohybují kolem 30°C po většinu roku. Největší rozdíly se vyskytují mezi zimou a létem. V letních měsících se teploty mohou vyšplhat na více než 40°C, zatímco v zimě se mohou snížit na příjemných 20°C.

Léto v Bahrajn Al Dar Islands je extrémně horké a suché, s minimálními srážkami. Průměrná teplota během letních měsíců je kolem 35°C a extrémně horké dny mohou dosáhnout až 45°C. Z těchto důvodů se doporučuje navštívit tyto ostrovy mezi listopadem a březnem, kdy jsou teploty příjemnější a deště častější.

V období mezi listopadem a březnem, kdy je počasí příjemné, je vhodné v Bahrajn Al Dar Islands trávit čas venku a být aktivní. Voda je dostatečně teplá pro plavání a vodní sporty, a slunce není příliš intenzivní, což znamená, že můžete zůstat venku déle. Jestliže ale plánujete návštěvu Bahrajnu během letních měsíců, je důležité si přinést dostatek vody a chránit se před sluncem, aby se vám nerozkápla kůže nebo nedošlo k dehydrataci.

Celkově vzato, počasí v Bahrajnu Al Dar Islands se vyznačuje teplými a suchými lety a mírnými a vlhkými zimami. Proto se tato oblast stává vhodnou destinací pro ty, kteří hledají krásné počasí celý rok a kteří si chtějí užívat aktivit v přírodě. Ať už navštívíte Bahrajn Al Dar Islands v létě nebo v zimě, jedno je jisté, že vás toto místo ohromí svým krásným počasím.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Al Dar Islands


1. Jak se dostat na Al Dar Islands?
Ostrovy Al Dar jsou dostupné lodí z přístavu v Manáma. Existují pravidelné trajekty, které běží každý den.

2. Jaká je cena vstupenky na Al Dar Islands?
Cena vstupenky zahrnuje trajektovou jízdu tam a zpět, vstup na ostrovy, soukromé pláže, bazény a oběd. Cena se pohybuje kolem 15-20 BD (cca 350-500 Kč).

3. Jaké aktivity mohu na ostrovech dělat?
Na Al Dar Islands jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou šnorchlování, jízda na banánu, jetové lyžování, kajak, a různé plážové hry.

4. Můžu na Al Dar Islands přenocovat?
Na ostrovech není možné přenocovat, ale můžete zůstat na pobřeží a v hotely v blízkosti.

5. Jsou na ostrovech k dispozici restaurace a obchody?
Ano, na ostrovech je několik restaurací a obchodů s potravinami, kde můžete nakoupit základní věci.

6. Velikost ostrova Al Dar?
Ostrovy Al Dar jsou menší a je možné je projít pěšky.

7. Je nutné si na Al Dar Islands rezervovat dopředu?
Pokud plánujete navštívit Al Dar Islands během víkendu nebo svátků, je lepší si rezervovat dopředu, aby byl zajištěn transport a vstup na ostrovy.

8. Lze na ostrovech Al Dar zaplatit kartou?
Ano, na ostrovech Al Dar je možné platit kreditní kartou v některých restauracích a obchodech.

9. Mohu na ostrovech Al Dar využít Wi-Fi?
Ano, v některých ubytovacích zařízeních a restauracích bývá k dispozici Wi-Fi.

10. Jaké jsou otevírací hodiny ostrovů Al Dar?
Ostrov Al Dar je otevřen od 10:00 do 18:00 každý den.


Dovolená Bahrajn Al Dar Islands


Bahrajn je malý, ale bohatý ostrovní stát ležící na severovýchodě Arabského poloostrova. Mezi mnoha turistickými cíli v Bahrajnu patří Al Dar Islands, přírodní souostroví, které se nachází jen pár minut plavby lodí od bahrajnského pobřeží.

Al Dar Islands je ideálním místem pro odpočinek od shonu města a pro relaxaci na pláži. Souostroví se skládá ze tří hlavních ostrovů - Al Dar Al Bahrain, Al Dar Al Jazair a Al Dar Al Arab. Každý z ostrovů nabízí úchvatné scenérie a křišťálově čisté vody, které jsou obklopeny korálovými útesy a bohatým podmořským životem.

Mezi aktivitami, které lze na Al Dar Islands podniknout, patří šnorchlování, potápění, plavání, rybaření a projížďka na vodním skútru. Přístav, kde lodě přistávají, je také domovem mnoha restaurací a stánků se suvenýry.

Al Dar Islands je také oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety. Na ostrovech jsou k dispozici stany a zázemí pro grilování, dětská hřiště a venkovní sprchy. Vzhledem k tomu, že mnoho obyvatel Bahrajnu se snaží uprchnout před horkým letním počasím, Al Dar Islands je také oblíbenou destinací pro letní táboření pro děti z Bahrajnu.

Na Al Dar Islands se také nachází mnoho dovolenkových vil, které lze pronajmout. Tyto vily nabízejí soukromí a klid pro ty turisty, kteří chtějí uprchnout od shonu města na pár dní.

Symbolem Al Dar Islands je mohutný hmyz - pelikánové. Ti si na ostrovech našli ideální místo pro hnízdění a rozmnožování. Když se turisté vydávají na prohlídku ostrova, mohou vidět tyto nádherné ptáky ve svém přirozeném prostředí.

Dny trávené na Al Dar Islands jsou plné zábavy, relaxace a přehlídky krás této malé části Bahrajnu. Toto místo bezesporu stojí za návštěvu pro jakéhokoli turistu, který cestuje do Bahrajnu.


Letenka Bahrajn Al Dar Islands


Al Dar Islands se nacházejí v Perském zálivu, v blízkosti Bahrajnu. Tyto malebné ostrovy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v zemi, a to díky svému neuvěřitelně krásnému podmořskému světu a jedinečné kultuře.

Po zakoupení letenky do Bahrajnu se můžete vydat na úžasný výlet na Al Dar Islands. Tato dvě ostrůvky jsou dokonale vybaveny pro turisty, kteří si chtějí užít krásy Perského zálivu. Je tu mnoho aktivit k zaplacení, včetně šnorchlování, potápění, jetových lyží, windsurfingu a rybolovu.

Pokud preferujete odpočinek a relaxaci, doporučujeme si pronajmout jednu z plážových chat na Al Dar Islands většinou mají výhled na krásné bílé písčité pláže. Tyto chalupy nabízejí nejen nádherný výhled na oceán a vynikající soukromí, ale také vířivky a bazény, kde se můžete osvěžitch.

Můžete si také užívat místní kulturu, ochutnávat místní jídla a pozorovat místní tradice a zvyklosti. Na ostrovech je několik tradičních rybářských vesnic, kde se můžete setkat se zdejšími lidmi a naučit se o jejich způsobech života.

Al Dar Islands jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí na své dovolené zažít něco neobvyklého a unikátního. Jistěže su tento cestovní plán nutným programem pro každého návštěvníka Bahrajnu. Tak pokud se rozhodnete pro navštívení Bahrajmu, nezapomeňte nechat dostatek času i pro tuto krásnou destinaci.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny