Hledejte letenky za nejnižší cenu

Bahamy Great Inagua Island

Počasí Bahamy Great Inagua Island


Bahamy jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších turistických cílů na světě. Leží v Karibiku a jsou proslulé svými krásnými plážemi s bílým pískem, azurovým mořem a křišťálově čistými vodami. Mezi všemi ostrovy tvořícími skupinu Bahamů si ale velkou pozornost zaslouží ostrov Great Inagua a jeho počasí.

Great Inagua leží na jihovýchodě Baham a je největším z ostrovů tvořících Souostroví Inagua. Je to rovněž jedno z nejlidnatějších míst na Bahamách. Ostrov je plný divoké přírody a obklopen úchvatným mořem. Díky své obdivuhodné přírodě a unikátním podmínkám se Great Inagua stala přírodní rezervací a je národním parkem Baham.

Great Inagua má subtropické klima, což znamená, že se celoročně těší poměrně vysokým teplotám. Na tomto ostrově je takřka po celý rok příjemně teplo a slunečno. V průměru se teploty pohybují okolo 27 °C ve dne a 23 °C v noci. V létě se teploty mohou zvýšit až na 32 °C, což může pro některé turisty být extrémně horké.

I když je počasí na Great Inague téměř celoročně velmi příjemné, období od května do září je nejteplejší a nejsušší. V tuto dobu může být chodit po plážích nádherným zážitkem, ale také může být velmi hrozivé kvůli hurikánům, které během této doby přicházejí na Bahamy.

V období od října do dubna se na Bahamách vyskytují mírnější teploty a více deště. Když prší, jsou to ale mnohdy jen krátké přeháňky, takže vás při dovolené nezachytí delší deštivé období. Turisté mohou v tomto období poznat krásy ostrova v mírnějším podnebí a také se vyhnout hrozivým hrůzám hurikánů.

Celkově lze říci, že když se chystáte na Great Inagua, můžete se těšit na velmi příjemné podnebí po většinu roku, ale zároveň si ale musíte být vědomi rizik, která s sebou nese období hurikánů. S tímto vědomím můžete plánovat svoji dovolenou na ostrově Great Inagua nebo v jiných částech Baham a užívat si jeho krásy naplno.


Ubytování Bahamy Great Inagua Island


Bahamy Great Inagua Island: Základní informace o ubytování

Bahamy Great Inagua Island je jedno z nejjižnějších míst v Bahamském řetězu a současně největší ostrov této části Karibiku. Nachází se zde národní park Inagua a s ním spojené přírodní bohatství, jako jsou velké kolonie různých druhů ptáků, mangrovové bažiny a podmořské korálové útesy. Pokud tedy plánujete návštěvu tohoto ostrova, zajímejte se jistě také o nabídku jeho ubytovacích kapacit.

Jaké jsou tedy základní druhy ubytování na Great Inagua Island?

1. Hotelové a rekreační resorty

Pro ty z vás, kteří chtějí mít během svého pobytu všechno pod jednou střechou, jsou zde k dispozici luxusní hotely a rekreační resorty. Tyto hotely nabízejí nejen stylové pokoje a apartmány s výhledem na moře, ale i široké spektrum dalšího vybavení jako jsou restaurace, bary, bazény, vířivky nebo wellnes.

Mezi nejznámější ubytovací zařízení patří například Inagua Ocean Villas, která se nachází na břehu oceánu a nabízí svým hostům neobvykle krásný výhled. Další alternatives option je Sunset Point House nebo Pigeon Cay Beach Club.

2. Soukromé domy, apartmány a vily

Pokud vám toto řešení přijde přívětivější, pak můžete najít k pronájmu i soukromé domy, apartmány a vily. Tyto nemovitosti nabízejí privátní prostor a vybavení k vlastnímu vaření, zároveň se ale mohou i lišit svými kapacitami.

Great Inagua Island je stále poměrně neobjevený ostrov, takže na výběr ubytování není tolik jako na některých jiných ostrovech v regionu Karibiku. Můžete ale využít booking.com nebo Airbnb a jednoduše najít co nejlepší nabídku pro svůj pobyt na Bahamách.

3. Kempování a caravaning

Pro ty z vás, kteří chtějí zažít přírodu Great Inaguas a chtějí si užít kempování nebo caravaningu, je zde také řešení. Ostrov nabízí kempy, které poskytují základní vybavení, jako jsou sprchy, toalety a základní kuchyňská zařízení. Vybrat si můžete cyklistický kemp v centru ostrova nebo přímo u pláže.

Nenechte si ujít příležitost objevovat krásy Great Inaguas a zkuste jedno z uvedených řešení pro ubytování a prožijte si nezapomenutelný pobyt na Bahamách.


Dovolená Bahamy Great Inagua Island


Jižní Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě pro dovolenou. Zde se nachází Great Inagua Island, což je velmi odlehlý ostrov s krásnou přírodou a klidnými plážemi, které jsou ideální pro relaxaci.

Great Inagua Island je největším ostrovem v Inagua Islands v Jižních Bahamách a je znám pro svou divokou a romantickou atmosféru. Ostrov je neobydlený a turisté se sem mohou dostat pouze lodí nebo letadlem. Ostrov je znám pro svůj národní park a také pro unikátní chov plameňáků.

Národní park Great Inagua se rozkládá na více než 45% celkového území ostrova. Tento park chrání největší zbytek bahamských mokřadů a podporuje ochranu vzácných druhů zvířat a rostlin. V parku je také jeden z největších mořských parků v Karibiku.

Kromě toho, je ostrov také domovem pro více než 80 tisíc plameňáků a mnoho druhů ryb a plůdek. Pro turisty jsou k dispozici průvodci a turistické trasy, které umožní pozorování všeho důležitého, co se na ostrově nachází.

Great Inagua Island má také mnoho klidných pláží a rozmanitou zvěř. V letních měsících se pláže plní turisty, kteří sem přijíždí ze vzdálených zemí. Tyto pláže jsou velmi oblíbené pro svou krásnou a klidnou atmosféru a je zde dostatek místa pro všechny.

Celkově Great Inagua Island je unikátním ostrovem s nádhernou přírodou a klidnými plážemi. Je ideálním místem pro lidi, kteří hledají klidnou dovolenou, bez větších turistických atrakcí. Navštivte Bahamy a objevte krásy této nádherné země.


Letenka Bahamy Great Inagua Island


Bahamy jsou jedním z nejfotogeničtějších míst na zemi a mnoho cestovatelů si je vybere jako destinaci svého snu. Mezi všemi těmi krásnými ostrovy je jeden, který byste si měli opravdu nenechat ujít - ostrov Great Inagua.

Great Inagua leží nejjižněji v Bahamském řetězu a je největším ostrovem v zemi. Přestože je ostrov nedotčený turismem, nabízí návštěvníkům spoustu věcí, které si můžete užít. Zde je pár z nich:

Přírodní krása

Great Inagua je známá svými nedotčenými plážemi, které jsou ideální pro opalování, plavání a jiné vodní sporty. Ostrov má také velké množství přírodních rezervací a chráněných oblastí, například Inagua National Park, který je domovem pro tisíce různých druhů mořských živočichů. Můžete si zde také prohlédnout největší populaci růžových plameňáků na světě, což je jedna z největších atrakcí ostrova.

Aktivity

V Great Inagua najdete mnoho aktivit, které si můžete užít. Mezi nejpopulárnější patří rybaření, šnorchlování a potápění. Můžete také navštívit ruiny historických staveb a muzeí, které nabízejí bohatou historii a kulturu ostrova.

Cestování na Great Inagua Island

Cesta do Great Inagua je možná jen letecky a na ostrov vede pouze jedna letová linka. Letenky na Great Inagua se prodávají nejpohodlněji online a doporučuje se je kupovat předem, aby se zajistila dostupnost. Pokud hledáte letenky s nízkými náklady, můžete cestovat také do Port-de-Paix v Haiti a pak pokračovat na Great Inagua dalším letem.

Great Inagua Island je krásné místo, na které byste si určitě měli udělat čas na svých cestách po Bahamách. Ponořte se do přírody, okouzlete se krásami ostrova a vychutnejte si místní kulturu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Great Inagua Island


1. Jak se dostat na Great Inagua Island na Bahamách?
- Lze se tam dostat trajektem z ostrova Grand Bahama, nebo letadlem z Nassau.

2. Kde se nachází nejlepší pláže na Great Inagua Island?
- Nejlepší pláže se nacházejí na jihu ostrova, například pláž Matthew Town nebo pláž Sandy Point.

3. Co je na Great Inagua Island největší turistickou atrakcí?
- Největší turistickou atrakcí je Inagua National Park, který slouží jako útočiště pro mnoho druhů ptáků a želv.

4. Jaké aktivity lze na Great Inagua Island podniknout?
- Lze se věnovat koupání, potápění, rybaření nebo pozorování volně žijících živočichů.

5. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Great Inagua Island?
- Nejlepší doba na návštěvu je od listopadu do dubna, kdy je na Bahamách nižší vlhkost a teploty jsou příjemnější.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny