Hledejte letenky za nejnižší cenu

Zambie Národní park Solwezi

Ubytování Zambie Národní park Solwezi


Zambia Národní park Solwezi nabízí mnoho možností ubytování pro turisty, kteří se chtějí ponořit do africké divočiny a zažít úžasná dobrodružství na safari.

Kemp Lishmani

Jeden z nejoblíbenějších kempů v parku je Kemp Lishmani. Tento kemp se nachází uprostřed dechberoucí přírody mezi kopci a lesy. Nabízí vám ideální příležitost k pozorování divokých zvířat, jako jsou sloni, lvi a gepardi. Kemp Lishmani je vybaven všemi moderními vybavením, které potřebujete k pohodlnému pobytu v divočině, včetně sprch, toalet a ohniště pro vaření.

Kemp Mulonga

Další populární kemp v parku je kemp Mulonga. Nachází se na břehu řeky Zambezi a nabízí úžasné výhledy na řeku a okolní přírodu. Kemp Mulonga je ideálním místem pro rybaření, kanoistiku a plavbu na lodích po řece Zambezi. Kemp je vybaven společnými toaletami a sprchami a také nabízí možnost koupání v řece.

Lodě

Pokud hledáte luxusnější možnost ubytování, můžete zvolit ubytování na luxusních lodích, které plují po řece Zambezi. Tyto lodě nabízejí pohodlí a luxusní vybavení, jako jsou pohodlné postele, vlastní koupelny a klimatizaci. Z paluby lodě můžete pozorovat divoké zvířata, jak se krmí na břehu řeky a užít si výhledy na okolní krajinu.

Nabízí se zde také možnost ubytování v sátoru, který je vybaven postelemi a vlastním sociálním zařízením. Ubytování v sátoru vám umožní prožít úplnou divočinu, a to se všemi potřebami, které potřebujete k pohodlnému pobytu v parku.

V parku se nachází také několik malých hotelů, které nabízí pohodlné a prostorné pokoje a restaurace s tradiční zambijskou kuchyní.

Národní park Solwezi nabízí turistům mnoho možností ubytování v divočině. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní lodě nebo stan kemp, zaručuje vám bydlení uprostřed krásy africké přírody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zambie Národní park Solwezi


1. Jak mohu do Národního parku Solwezi přijet?

Pro příjezd do parku Solwezi je nejlepší jet letadlem z Lusaky do Solwezi a poté pokračovat autem.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu parku Solwezi?

Nejlepší doba pro návštěvu parku Solwezi je v období sucha od května do října.

3. Mohu v parku Solwezi spat v kempu?

V parku Solwezi jsou k dispozici kempy, ale nejsou tak vybavené jako kempy v jiných národních parcích. Je lepší si s sebou vzít vlastní stan a vybavení.

4. Jaké zvířata mohu vidět v parku Solwezi?

V parku Solwezi žijí sloni, buvoli, antilopy, zebry, lvi a jiná druhá zvířat.

5. Mohu v parku Solwezi najít průvodce?

V parku Solwezi jsou k dispozici průvodci, kteří mohou nabídnout své služby za poplatek.

6. Je v parku Solwezi možné koupit jídlo a pití?

Ne, je lepší si s sebou vzít jídlo a pití.

7. Jak vypadá počasí v parku Solwezi?

Počasí je relativně suché a horké, s maximálními teplotami v období sucha v rozmezí 30 až 35°C a minimálními teplotami v noci kolem 15°C.

8. Je nutné si nechat očkovat vakcínami před cestou do parku Solwezi?

Je nutné si nechat očkovat proti některým chorobám, jako je například žlutá zimnice. Je také doporučeno mít vakcíny proti tyfu a hepatitidě A a B.


Počasí Zambie Národní park Solwezi


Zambia je zemí rozmanitého klimatu a přírody. Solwezi National Park, nacházející se v severozápadním regionu země, nabízí návštěvníkům unikátní zážitek z pobytu v této oblasti.

Zambie leží na jižním okraji rovníku tedy jižně od střední Afriky, kde klima bývá zpravidla velmi horké. Solwezi National Park je umístěn v nadmořské výšce přes 1000 metrů, což mu umožňuje udržovat příjemné teploty během celého roku. Průměrná teplota v parku se pohybuje mezi 25 a 30 stupni Celsia a nejteplejší měsíce jsou prosinec a leden. V období dešťů, mezi listopadem a dubnem, bývají občas návštěvníci omezováni v přístupu k určitým částem parku kvůli vysokému vodnímu stavu řek a jezer. Nicméně toto období přináší i živou přírodu s hladem, kdy se zvířata sjíždějí k vodním zdrojům a pozorování zvířat je tak obzvláště zajímavé.

Solwezi National Park se může pochlubit bohatstvím zvířecí říše i flóry. Je domovem pro slony, lvy, gepardy, buvoly, nosorožce a nespočet dalších zvířat. V parku je také možné pozorovat mnoho druhů ptáků. Velké množství oblasti parku pokrývají savany a lesy. Na severu parku se nachází řada pískovcových skal a turisté, kteří se vypraví na výstup na ně, jsou odměněni úchvatnými výhledy na okolní krajinu.

Solwezi National Park je skutečným pokladem zambické přírody a návštěva tohoto parku je nezapomenutelným zážitkem. Pokud cestujete do Zambie, určitě byste neměli opomenout navštívit Solwezi National Park a vychutnat si krásy této exotické přírody.


Letenka Zambie Národní park Solwezi


Zambia je krásná země, plná přírodních krás a národní park Solwezi není výjimkou. Pokud plánujete navštívit Zambia, určitě byste měli zvážit návštěvu Solwezi, který se nachází na severozápadě země.

Letenky do Solwezi jsou k dispozici z různých destinací po celém světě. Nejlepší možnosti jsou z Namibie, Jižní Afriky nebo Zimbabwe. Národní park Solwezi je místem, které stojí za návštěvu, protože má neuvěřitelně bohatou faunu a flóru. Je to nejlepší místo, kde vidět africkou divočinu v její nejčistší formě.

Na Solwezi se nachází řada obydlí, které mohou být ubytováním cestovatelům. V této oblasti jsou všechny hory, lesy a řeky snadno přístupné a poskytují perfektní pozadí pro fotografie nebo pikniky.

Toto rozsáhlé území bylo zpřístupněno pro turisty a je zde mnoho společností nabízejících engangement s turisty, které umožňují pozorovat zvířata a dobrodružství. V národním parku Solwezi jsou k vidění jak velká savci, zvířata a antilopy, tak menší ptáci a hmyz.

Pro ty, kteří se chtějí podívat na jedinečné zvířata, jako je například sběrač medu, savci, leopardi, hyeny a sloni, je toto místo více než ideální, protože se zde stýkají různé druhy divokých zvířat. Toto místo je pro všechny milovníky divočiny a přírody skutečným rájem.

V národním parku Solwezi jsou některé trasy pro turisty s průvodcem, v blízkosti jsou k dispozici motokáry ci jeeps , které umožňují cestu zvládnout pohodlněji a efektivněji. Při procházkách bude národní park Solwezi ukazovat svou neuvěřitelnou krásu a dávat návštěvníkům snad i šanci vidět některá z nejcennějších zvířat v reálném životě.

Národní park Solwezi je tedy místem, které stojí za navštívení a jeho krása nikoho nezklame. Pokud se chtějte setkat s kočkovitými zvířaty a vidět africkou přírodu v její nejspodobnější podobě, není pro vás lepší místo než Solwezi. Rozhodněte se a využijte letenky do Solwezi pro vaši cestu do tohoto krásného národního parku.


Dovolená Zambie Národní park Solwezi


Zambie je nádherná země s neuvěřitelnou přírodou, která láká turisty z celého světa. Pokud plánujete svou budoucí dovolenou, měli byste uvažovat o návštěvě Národního parku Solwezi - jednoho z nejkrásnějších parků v Zambii.

Park Solwezi se nachází v západní části země a nabízí turistům úžasnou krajinu plnou přírodních divů. V parku Solwezi se setkáte se vzácnými zvířaty, jako jsou sloni, gepardi, lvové, krokodýli a mnoho dalších. Místní hory jsou ideálním stanovištěm pro zebru, žirafu a antilopy. Zde se také nachází jezero Kariba, kde můžete vidět krokodýly, hrochy a mnoho dalšího druhu ohroženého zvířectva.

Pro milovníky přírody a outdoorových aktivit nabízí Národní park Solwezi mnoho aktivit, jako jsou pěší túry, jízdy na koních, rybaření a cykloturistika. Turisté mohou navštívit místní vesnice a seznámit se s místní kulturou, návyky a tradicemi. Doporučujeme také navštívit místní trhy a zakoupit zde suvenýry a další místní zboží.

Pokud se rozhodnete navštívit Národní park Solwezi, doporučujeme se ubytovat v blízkosti parku. V parku mají návštěvníci k dispozici několik kempů, které nabízejí přírodní pobyt a pocit svobody. Kempy jsou vybaveny moderními zařízeními a nabízejí návštěvníkům pohodlný pobyt uprostřed úchvatné přírody.

V oblasti Národního parku Solwezi se pořádají různé festivaly a události, které jsou vhodné pro turisty všech věkových kategorií. Pokud plánujete svou dovolenou v této oblasti, nezapomeňte si zkontrolovat kalendář akcí a festivalů.

Závěrem bychom rádi zdůraznili, že návštěva Národního parku Solwezi je jednou z nejpříjemnějších a nezapomenutelných zážitků v Zambii. Tento park nabízí zážitky pro jednotlivce, rodiny i skupiny přátel a jeho krása vám zanechá nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na celý život.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny