Hledejte letenky za nejnižší cenu

Zambie Národní park Lusaka

Letenka Zambie Národní park Lusaka


Pokud máte rádi přírodu a expediční cestování, návštěva Zambie je pro vás to pravé. Tato africká země skýtá mnoho možností, jak prozkoumat její krásy a nejlepší způsob, jak to udělat, je návštěva národního parku v okolí hlavního města Lusaka. Tento park nabízí neuvěřitelný pohled na místní zvířata, jako jsou sloni, lvi a velbloudi, a je také domovem pro mnoho endemických druhů rostlin a živočichů.

Pro cestovatele, kteří se chtějí podívat na tento unikátní kus světa, je letenka do Zambie určitě nezbytná. Samotné město Lusaka nabízí spoustu možností ubytování a základní vybavení, což z něj činí ideální výchozí bod pro návštěvu národního parku.

Pokud byste se rozhodli pro pobyt v městě Lusaka, můžete si zde pronajmout auto a vyrazit na exkurzi. Národní park je vzdálen jen několik kilometrů od města, což znamená, že můžete strávit celý den v přírodě a večer se vrátit do města.

Celý park je rozdělen na čtyři hlavní oblasti a v každé z těchto oblastí naleznete specifický druh rostlin a zvířat. V oblasti Chunga se můžete podívat na zebráky, kafry a hrochy, zatímco v oblasti Lusaka West můžete spatřit velké druhy kočkovitých šelem, včetně lvů a leopardů. V oblasti Mile Lapa se nacházejí převážně žirafy a pak tu je také oblast Chisamba, kde se zase například můžete podívat na velbloudy.

Plížení se přes bujnou vegetaci národního parku a pozorování živočichů v přírodním prostředí je zážitkem, který se jen těžko srovnává s návštěvou zoologické zahrady. A když už se unavíte z podívané na zvířata, můžete se jít vykoupat v některém z četných jezer v parku nebo si prostě odpočinout a užívat si klidu a krásy přírody.

Výlet do Zambie a návštěva národního parku v Lusace je skvělou příležitostí pro každého, kdo touží po dobrodružství a chce proniknout do tajů africké přírody. Takže neváhejte a zakupte si letenku do Zambie a vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou neuvěřitelných zážitků a zážitků, které budou navždy zasazeny v paměti.


Dovolená Zambie Národní park Lusaka


Zambia je země, která se nachází v jižní Africe a je známá svými národními parky s bohatou a rozmanitou faunou a florou. Mezi ně patří i Národní park Lusaka, který se nachází nedaleko hlavního města Zambie - Lusaky.

Národní park Lusaka je nejoblíbenější turistickou atrakcí v této oblasti a je tvořen prostornými pláními, kde se pasou divocí koně, antilopy, impaly, zebráci a mnoho dalších zvířat. Tito tvorové obývají park po celý rok a turisté si mohou užít jedinečné zážitky z pozorování zvířat v jejich přirozeném prostředí. V parku se také nachází mnoho krásných jezer a řek, kde si návštěvníci mohou vychutnat pohled na hipopotamy, buvoly a krokodýly.

Kromě pozorování zvířat je park také vhodný pro různé outdoorové aktivity, jako jsou cyklistika, turistika, rybaření a pikniky. Za zmínku také stojí, že v parku lze využít luxusní ubytování s výhledem na savanu.

Národní park Lusaka je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí poznat africkou přírodu a její působivou krásu. Mezi nejlepší období k návštěvě parku patří měsíce od června do září, kdy je suché období a je tudíž možné pozorovat zvířata na mnoha místech.

Navštivte Národní park Lusaka a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Zambii plnou poznávání africké přírody a zvířat.


Počasí Zambie Národní park Lusaka


Zambia je země, která se nachází v jižní Africe a je známá pro své národní parky, které nabízejí neuvěřitelné zážitky a krásné scenérie. Mezi tyto národní parky patří i Národní park Lusaka, který se nachází v jižní části Zambie.

Národní park Lusaka se rozprostírá na ploše více než 3 500 kilometrů čtverečních a je domovem různých druhů zvířat a rostlin. Podnebí v tomto národním parku se vyznačuje horkými léty a mírnými zimami. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 25 stupňů Celsia, ale může se výrazně lišit v závislosti na období v roce.

Období dešťů v Národním parku Lusaka trvá většinou od listopadu do března, takže turisté by měli být připraveni na zvlhčující klima a nepravidelné srážky. V této době se trávy a keře zelenají a kvetou, což přináší působivý a krásný pohled na park. Nicméně, vyšší srážky mohou představovat značné potíže, pokud jde o přístupnost silnic a stop pro safari.

V období sucha, které trvá od dubna do října, je krajina v národním parku osušená a stromy ztrácí své listy. To přináší obvykle trochu příjemnější teploty a přehlednou pohled do krajin, ale mohou být také vidět některá z velkých zvířat - zejména sloni - kteří přicházejí do okolí řek a jezer, aby se napili.

Navštěva Národního parku Lusaka v jakémkoliv ročním období je určitě zážitkem, který stojí za to. Turisté se mohou těšit na setkání s velkým množstvím zvířat, včetně slonů, leopardů, lvů, hyen, krokodýlů a dalších. Návštěva parku si také vyžaduje dobré oblečení a boty odpovídající podmínkám, protože příroda může být překvapivá a nevypočitatelná.

Závěrem lze říci, že Národní park Lusaka nabízí neuvěřitelné příležitosti pro turisty, kteří hledají dobrodružství a krásy africké přírody. Pokud navštívíte tento park, nechte si své dojmy ještě dlouho pobyt v paměti.


Ubytování Zambie Národní park Lusaka


Národní park Lusaka je jedním z jedinečných přírodních zdrojů Zambie. Nachází se v jihozápadní části země a má rozlohu přes 500 kilometrů čtverečních. Je domovem mnoha druhů divokých zvířat a rostlin, stejně jako mnoha kmenů místních obyvatel.

Pokud si plánujete návštěvu Národního parku Lusaka, bude snadné najít ubytování. Většina hotelů a resortů v okolí se snaží nabídnout svým hostům co největší komfort a příjemný pobyt. Tyto hotely byly postaveny v bezprostřední blízkosti parku, takže cesta k němu není nijak náročná.

Mezi nejpopulárnější a nejvíce luxusní ubytování patří v blízkosti Národního parku Lusaka zařízení s názvem Mika Convention Lodge. Tento hotel nabízí prostorné a luxusní pokoje, každý s vlastní koupelnou a balkonem s výhledem na hlavní haly národního parku. Dále nabízí volný vstup do fitness centra a vysokorychlostní internet zdarma.

Pokud hledáte netradiční, ale přesto pohodlné ubytování, může být pro vás volbou dzípový kemp. Dzípový kemp je oblast, kde můžete kempovat a spát v pohodlném stanu, přičemž vám bude k dispozici veškeré vybavení, které potřebujete k přežití v divočině. Ve vašem stanu najdete pohodlné postele a koupelny, stejně jako venkovní ohniště, kde si můžete uvařit jídlo. Tento typ ubytování se obvykle účtuje na noc a ceny se mohou lišit podle počtu lidí, kteří se rozhodli v kempu být.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, pak je tu několik některých levnějších hotelů, které se nacházejí v blízkosti parku. Tyto hotely nabízejí pokoje za dostupné ceny a přestože nemají takové vybavení jako luxusnější hotely, stále jsou pohodlné a dokáží splnit obecné potřeby cesty. Některé hotele je možné si rezervovat přes internet, takže je doporučujeme rezervovat předem.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v Národním parku Lusaka, věříme, že si pobyt v tomto krásném a jedinečném přírodním zdroji užijete naplno. Pamatujte, že tyto hotely nabízejí zázemí pro každodenní aktivity na své recepci, takže v případě potřeby neváhejte kontaktovat personál s dotazy nebo požadavky. Bon voyage!


Nejčastější dotazy a odpovědi Zambie Národní park Lusaka


O: Jaký druh zvířat mohu vidět v Zambii Národní park Lusaka?
O: Vstup do parku je zdarma nebo je třeba platit vstupné?
O: Jaké jsou otvírací hodiny Zambie Národní park Lusaka?
O: Mohu se ve Zambii Národní park Lusaka projíždět autem?
O: Je možné v parku pozorovat zvířata na safari?
O: Mohu si pronajmout safarové vozidlo a průvodce v parku?
O: Kdy je nejlepší doba na návštěvu Zambie Národní park Lusaka?
O: Jsou v parku k dispozici ubytovací možnosti?
O: Kde mohu najít více informací o Zambie Národní park Lusaka?
O: Jaká je cena pronájmu safarového vozidla a průvodce v parku?


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny