Hledejte letenky za nejnižší cenu

Tunisko Monastir

Letenka Tunisko Monastir


Letovisko Monastir je jedno z nejpopulárnějších cílů turistů v Tunisku. Má krásné písečné pláže, krystalově čisté moře, historické památky a exotickou atmosféru. Pokud plánujete návštěvu tohoto malebného městečka, letenka do Tuniska Monastir je tím nejlepším způsobem, jak tam dostat.

Letenky do Tuniska Monastir jsou k dispozici z mnoha evropských měst, včetně Prahy. Často jsou však lacinější, pokud si je zarezervujete s několika týdny či měsíci předem.

Mezi nejvíce doporučovanými leteckými společnostmi, které přepravují cestující z Prahy do Tunisu Monastir patří Tunisair, Smart Wings a SunExpress. Mnoho dalších aerolinek nabízí lety v období letní sezóny.

Let do Tuniska Monastir trvá přibližně 2,5 hodiny. Po příletu na letiště Monastir - Habib Bourguiba International Airport, je možnost využít mnoho možností veřejné dopravy, jako jsou autobusy, taxi a pronájem automobilů.

V Monastiru budete mít možnost navštívit mnoho atrakcí, jako je Skala Ribat, mešity Bourguiba, hrob Abú Málik a mnoho dalších historických památek. Pláže jsou nezbytné pro perfektní prázdninový zážitek a tu v Monastiru rozhodně nechybí.

Letecká doprava je nejvíce bezpečným a pohodlným způsobem, jak cestovat doširoka. Pokud plánujete návštěvu Tuniska Monastir v blízké budoucnosti, nedávejte svému výletu šanci a zarezervujte si letenku co nejdříve. Můžete tak ušetřit peníze a užít si nádhernou dovolenou v jednom z nejvíce populárních letovisek Tuniska.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tunisko Monastir


Zde je seznam nejčastějších dotazů a odpovědí ohledně Tuniska Monastir:

1. Jaká je nejlepší dobou na návštěvu Tuniska Monastir?

Nejlepší dobou na návštěvu Tuniska Monastir jsou jaro a podzim, kdy jsou teploty příjemné a méně horké. V létě jsou teploty velmi vysoké a může být nepříjemné cestovat.

2. Jaké jsou hlavní atrakce v Tunisku Monastir?

Hlavní atrakce v Tunisku Monastir zahrnují Ribat (pevnost), Medina (historické centrum města), kasino, golfové hřiště a pláže.

3. Jaké je klima v Tunisku Monastir?

Klima v Tunisku Monastir je středomořské s horkými léty a mírnými zimami. Teploty v létě se mohou vyšplhat až na 40°C, zatímco v zimě jsou průměrné teploty kolem 15°C.

4. Jaký je místní jazyk a měna v Tunisku Monastir?

Místním jazykem je arabština, ale mnoho lidí mluví také francouzsky a anglicky. Oficiální měnou v Tunisku Monastir je tuniský dinár (TND).

5. Jak se dostat do Tuniska Monastir?

Do Tuniska Monastir se lze dostat letecky přes letiště Monastir Habib Bourguiba International Airport, které má spojení s mnoha evropskými městy, nebo pozemní dopravou z jiných částí Tuniska.


Ubytování Tunisko Monastir


Deset nejlepších míst k ubytování v Tunisku: Monastir

Monastir, ležící na pobřeží Středozemního moře v Tunisku, je populární turistickou destinací kvůli svým čistým a krásným plážím, historickým památkám a tradičním tržnicím. Pokud plánujete návštěvu Monastiru, zde jsou desítky nejlepších míst k pobytu:

1. Hôtel Sousse Palace - luxusní hotel s výhledem na moře, nabízející bazén, soukromou pláž, restauraci, fitness centrum a sauna.

2. Hôtel les Palmiers Beach Club - rodinný hotel s bazénem, výhledem na moře a možností vodních sportů.

3. Hôtel Jad Mahal - hotel s venkovním bazénem, restaurací a barem, který nabízí také organizované výlety po regionu.

4. Hotel Monastir Center - dvouhvězdičkový hotel v centru Monastiru, ideální pro turisty s omezeným rozpočtem.

5. Hôtel Daphne Club Thalassa - hotel s vlastním wellness centrem a bazénem, který nabízí intimní a klidné výjezdy.

6. Hôtel Royal Beach Palace - hotel s vynikající polohou přímo u pláže, nabízející soukromou terasu s výhledem na moře.

7. Hôtel Rosa Beach - all-inclusive hotel s výhledem na moře, bazénem a možností vodních sportů.

8. Hôtel Sahara Beach - rodinný hotel s možností vodních sportů, plážovými aktivitami a animačním programem.

9. Hôtel Skanes El Hana - hotel s bazénem, restaurací, barem a organizačním servisem pro turisty.

10. Hôtel Thalassa Monastir - luxusní hotel s výhledem na přístav, který nabízí krytý bazén, fitness centrum, spa a sauna.

V Monastiru najdete mnoho různých možností k ubytování. Ať už hledáte luxusní hotel s wellness centrem nebo rodinný hotel s bazénem, Monastir má pro vás to pravé. Prozkoumejte město a najděte si svůj vlastní oblíbený hotel.


Dovolená Tunisko Monastir


Tunisko je krásná země plná historie a exotického kouzla. V této části se chci zaměřit na Monastir, což je nádherné město s bohatou historií a také oblíbený turistický cíl. Pokud tedy plánujete dovolenou v Tunisku, Monastir by měl být na vašem seznamu míst, které určitě navštívíte.

Monastir se nachází na východním pobřeží Tuniska, asi 160 km jižně od hlavního města Tunis. Doporučuji přiletět na letiště v Monastiru, protože je to nejlepší možnost pro rychlý a pohodlný přístup k městu a také pro příležitost prozkoumat celou tuto oblast.

Co se týče ubytování, má Monastir širokou škálu možností pro turisty. Od pětihvězdičkových hotelů až po hostely, zde najdete všechno podle vašich potřeb a rozpočtu. Doporučuji se rozhodnout pro ubytování v blízkosti nejoblíbenějších turistických atrakcí jako je například Ribat - pevnost z 8. století, která je považovaná za jednu z největších a nejzachovalejších v celé zemi. Přistoupíte-li na její věže, budete mít okouzlující výhled na okolní krajinu a modré Středozemní moře.

Dalšími místy, které určitě stojí za návštěvu, jsou Mausoleum Habib Bourguiba a Kairouan, které patří mezi nejvýznamnější centra islámu v Tunisku. Pokud vám zbyde trocha času, rozhodně navštivte také skvělou pláž Monastiru s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Pláže jsou v tomto městě velmi oblíbené, a tak zde najdete mnoho kaváren, restaurací a tradičních obchodů.

Pojďme se tedy podívat i na gastronomii - tuniská kuchyně nabízí mnoho zajímavých chutí a vůní. Pokud si chcete vychutnat tradiční jídla z této oblasti, určitě byste měli ochutnat chakchouka (fazolivý salát), brik (krokety s kousky mořských plodů) nebo mechouia (mix dusené zeleniny).

V Monastiru vás bude očarovávat nejen jeho působivá historie a tradiční kultura, ale také jeho klidné a relaxační prostředí, které vás dostane a více než to, naplní váš pobyt takovou harmonií a mírem, jakou vás nemusí pronásledovat v hektickém a turbulentním světě, kde žijeme. Proto pokud se chystáte na dovolenou, Tunisko a zejména Monastir je skvělou volbou plnou nových zážitků.


Počasí Tunisko Monastir


Tunisko Monastir je krásnou destinací, kterou si zamilujete díky nádherným plážím, teplému Středomořskému klimatu a úchvatnému historickému dědictví. Když si chcete užít dokonalou dovolenou v Tunisku Monastir, je důležité vědět, jaké počasí se na vás může připravit.

Klimatické podmínky v Tunisku Monastir jsou velmi příznivé pro cestování téměř po celý rok. V létě, od června do září, teploty běžně dosahují až 35°C. V zimě, od prosince do února, dochází k mírnému ochlazení, ale přesto má stále teplé počasí s průměrnou teplotou kolem 15°C. V dubnu a květnu a opět od září do listopadu mohou být teploty v Tunisku Monastir mírné a příjemné.

Je dobré mít na paměti, že v létě se může v nejteplejších částech dne dostat až do 40°C, proto je důležité používat opalovací krém, mít hlavu pokrytou a pít hodně tekutin, abyste se vyhnuli dehydrataci.

Tunisko Monastir má také velmi mírné klima vhodné pro turisty. Většina dnů je slunečných a suchých, s velmi málo srážek. Déšť je zřídka a je to často jen krátkodobé přechodné období.

Celkově lze říci, že počasí v Tunisku Monastir je velmi příznivé pro turisty, kteří se chtějí užít slunečného a teplého počasí během své dovolené. Je to však oblast, která má klima typické pro Středomoří, takže v letních měsících může být extrémně horké. Pamatujte si tedy na zásady chování při takových teplotách, abyste si mohli svou dovolenou v Tunisku Monastir opravdu užít.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny