Hledejte letenky za nejnižší cenu

Samoa Sua Ocean Trench

Ubytování Samoa Sua Ocean Trench


Samoa is a beautiful country located in the South Pacific that offers an incredible array of natural beauty for visitors to explore. One of the most unique and beautiful places to stay in Samoa is the Sua Ocean Trench.

The Sua Ocean Trench is a natural swimming hole located on the island of Upolu in Samoa. The trench is a deep pool of crystal-clear water surrounded by lush green forest and towering cliffs. The water in the trench is fed by underground springs and is refreshingly cool and invigorating.

At the Sua Ocean Trench, visitors can take a dip in the pristine water, swim along the length of the trench, or just relax and enjoy the stunning scenery. There are also several jumping platforms at the site, allowing visitors to take the leap and plunge into the water from varying heights.

For those looking to make the most of their stay at the Sua Ocean Trench, there are a variety of accommodation options available. Visitors can choose to stay in one of the nearby resorts or lodges, or they can opt to camp just steps away from the trench.

Whether you choose to stay in a luxurious resort or pitch a tent under the stars, the Sua Ocean Trench is an unforgettable experience that will leave you feeling rejuvenated and refreshed. With its stunning natural beauty and peaceful, tranquil atmosphere, it's no wonder that the Sua Ocean Trench is one of Samoa's most popular destinations.


Letenka Samoa Sua Ocean Trench


Pokud hledáte ideální cestu do ráje, pak byste neměli váhat a vyrazit do Samoy na nejkrásnější pláže a křišťálově průzračnou vodu na světě. A aby toho nebylo málo, můžete zde navštívit jedinečné místo, které se nazývá Sua Ocean Trench.

Sua Ocean Trench je unikátní přírodní útvar v Samoi, který je nazýván také jako Fatumeaai-i-le-lava, což znamená "trest od lávy". Je to sopka, uvnitř které se utvořila voda a vytvořila tak nádhernou jeskyni, kde se setkávají místní obyvatelé se zvědavými turisty z celého světa.

Abyste se sem dostali, musíte se projít několika desítkami schodů, což ale rozhodně stojí za to. Zde vás čeká koupání v modré vodě a skvělá příležitost na snorkeling. Voda je hluboká asi 30 metrů a celá jeskyně je obklopena tropickou zelení, která poskytuje příjemný stín.

Po koupání se můžete procházet okolo okolních jeskyní a vychutnat si nádherný výhled na oceán. Samozřejmě nemusíte se tu jen tak procházet, místo je ideální i pro piknik a odpočinek.

Pokud se rozhodnete navštívit toto místo, nezapomeňte si s sebou vzít plavky a masku na šnorchlování. A pokud vám to nestojí za to, tak se minimálně zastavte na prohlídku tohoto krásného přírodního útvaru, který je jedinečný a nezapomenutelný.

Za návštěvu Sua Ocean Trench se ve Samoi ani po celém světě nebudete stydět, je to nezapomenutelný zážitek, který si určitě na celý život budete pamatovat. A pokud už se rozhodnete na Samou jet, Sua Ocean Trench by měl být nejoblíbenějším místem, které rozhodně nesmíte vynechat.


Počasí Samoa Sua Ocean Trench


Samoa Sua Ocean Trench je krásné místo, které se nachází přibližně 25 kilometrů jihozápadně od hlavního města Samoy, Apia. Je to překrásná krasová propast, která má hloubku až 30 metrů a je naplněna průzračně čistou slanou vodou.

Voda v propasti Samoa Sua Ocean Trench je vskutku velmi průzračná a má zajímavou a krásnou temně modrou barvu. Tato propast je jedním z nejkrásnějších a nejobdivovanějších míst v celém Tichomoří.

Pokud chcete navštívit propast Samoa Sua Ocean Trench, bude nejlépe, když se tam vypravíte během teplých měsíců. V tomto období je mořská voda víceméně klidná, dá se dobře plavat a prohlédnout si ledovcový krystalově čistý vodopád, který se nachází v blízkosti této propasti.

Součástí okolí propasti Samoa Sua Ocean Trench je také mnoho plastových lehátek, které jsou k dispozici návštěvníkům, kteří potřebují dostatek odpočinku. Voda je nádherná pro šnorchlování a plavání, protože je velmi čistá a jasná, což umožňuje návštěvníkům vidět velké množství exotických ryb a dobytku.

Kromě toho, když se ocitnete na vrcholu této propasti, můžete se kochat nádherným výhledem na okolní krajinu, který je opravdu nepopsatelný. Když si přinesete kameru, můžete také pořídit krásné fotografie.

V zimních měsících se mořská voda v propasti Samoa Sua Ocean Trench stává bouřlivou a velmi nebezpečnou. Proto by návštěvníci měli být v této době velmi opatrní a měli by se vyvarovat koupání.

V průběhu celého roku se počasí na Samoy mění. V letních měsících může být velmi horko a suchno, kdežto v období dešťů mohou být zemětřesení, cyklóny a záplavy. Proto by návštěvníci měli být připraveni na nečekané změny počasí.

Celkově lze ale říct, že Samoa Sua Ocean Trench je krásné místo, které byste neměli nikdy vynechat. Budete zde mít možnost vychutnat si nádherné scenérie a krásné vody, které vás nadchne dobrotou svého krásného počasí.


Dovolená Samoa Sua Ocean Trench


Samoa Sua Ocean Trench je jedno z nejkrásnějších míst na světě, které by si měli turisté určitě nechat ujít. Tento tropický ráj se nachází na samotném vrcholu Samoa a nabízí překrásné a neuvěřitelně křišťálové vody, které se shlukují do krásného horského příkopu.

Turisté se sem přijíždějí podívat na tu nejrůznější flóru a faunu, která obklopuje tento přírodní zázrak. Každý rok se sem sjíždí tisíce turistů z celého světa, aby se nechali unést těmito krásami.

Jednou ze skvělých aktivit, které zde můžete provádět, je potápění. Protože je voda tak křišťálově čistá a průzračná, můžete se spustit do hloubek a vidět nejrůznější druhy tropických ryb a živočichů. Pro méně zkušené potápěče se nabízí možnost si vychutnat snorklování a sledovat tuto krásu z povrchu.

Dalším obrovským lákadlem je výlet k takzvané Matafaufau. Toto místo je pro turisty velmi atraktivní a kromě krásného křišťálového dostupného mořského kotviště můžete navštívit i překrásnou horskou krajinu. Tento výlet bude určitě jedním z těch, které si budete pamatovat navždy.

Ať už hledáte klid nebo dobrodružství, Samoa Sua Ocean Trench je pro vás tou správnou volbou. Vodopády, laguny, horské krajiny a podmořská opojení - to vše vás zde čeká. Cestujete-li do těchto končin, opravdu byste si neměli nechat ujít možnost vidět tuto perlu v Oceánii.


Nejčastější dotazy a odpovědi Samoa Sua Ocean Trench


1. Co je Samoa Sua Ocean Trench?

Samoa Sua Ocean Trench je jedním z nejkrásnějších a největších lagun na světě, který se nachází na ostrově Upolu ve státě Samoa v Tichomoří.

2. Jak se tam dostat?

Laguna se nachází asi 30 minut jízdy od hlavního města Apia a nejpohodlnější způsob, jak se tam dostat, je najmout si auto nebo využít služby místních taxikářů.

3. Je tam vstupné?

Ano, vstup do laguny je zpoplatněn a cena je zhruba 20 samojských dolarů na osobu (v roce 2021).

4. Je třeba se na návštěvu laguny předem rezervovat?

Rezervace není nutná, avšak pokud cestujete do Samoa v období vrcholové sezóny (červenec a srpen), je vhodné si místo v laguně zarezervovat předem.

5. Je možné v laguně plavat?

Ano, v laguně se můžete koupat a plavat. Voda v laguně je průzračná a velmi čistá.

6. Jsou tam nějaká pravidla, která je třeba dodržovat?

Ano, v laguně platí několik pravidel, která je nutno dodržovat, například zakázán je vstup do vody s potravinami nebo alkoholem a je třeba si vzít s sebou vhodné plavky.

7. Je tam možné si půjčit potřebné vybavení, jako jsou šnorchly nebo vesty?

Ano, je možné si v laguně půjčit potřebné vybavení, avšak doporučuje se si je přinést s sebou.

8. Jaké další aktivity se v okolí laguny nabízejí?

V okolí laguny se nabízí mnoho aktivit, jako jsou pěší túry, návštěva místních vesnic, surfování, rybaření a mnoho dalších.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny