Hledejte letenky za nejnižší cenu

Jamajka Boston Bay

Počasí Jamajka Boston Bay


Jamajka je známá svými krásnými plážemi a pohádkovými výhledy na oceán. Všimli jste si však někdy, jaké počasí panuje v nejkrásnějších zátokách Jamajky, jako je například Boston Bay?

Boston Bay se nachází na severovýchodním pobřeží Jamajky, v okolí Port Antonio. Tento krásný záliv je známý nejen díky své překrásné pláži, ale také díky výborným surfingovým podmínkám, které sem přitahují nejen turisty, ale i místní surfaře.

Počasí v Boston Bay je typicky tropické, což znamená, že jsou zde vysoké teploty a vlhkost. V průměru se teploty pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia a vlhkost může být kolem 80 %.

Nejvhodnější období k návštěvě Boston Bay je od prosince do dubna, kdy jsou nejmenší srážky a nejstabilnější počasí. Je však třeba počítat s tím, že v Jamajce je tepleji v noci než v oblastech s velkým znečištěním, takže i přesná teplota může být nižší, než se zdá.

Co se týče srážek, v Boston Bay jich spadne průměrně kolem 2000 mm ročně. Nejvíce srážek se očekává v dubnu a květnu, takže toto období není pro návštěvu Boston Bay příliš vhodné.

Pokud plánujete vyrazit do Boston Bay, měli byste si neustále kontrolovat předpověď počasí, protože může být velmi nevyzpytatelné a v krátké době se může zhoršit. Takže přineste si plavky, klobouk a připravte se na nádherný zážitek na pláži Boston Bay!


Ubytování Jamajka Boston Bay


Jamajka je země, která je obklopena nádhernými plážemi a kdokoli, kdo tam cestuje, hledá dokonalé ubytování, které splní jejich potřeby. Boston Bay, na severovýchodním pobřeží Jamajky, není výjimkou. Tento poklidný ráj je domovem nejlepších pláží v zemi a nabízí skvělé možnosti ubytování, z nichž si můžete vybrat. Podívejme se tedy, co může Každý očekávat, když hledají ubytování v Boston Bay.

Nejlepší hotely v Boston Bay

Existuje několik hotelů, které nabízejí dobrou kvalitu ubytování v Boston Bay. Mezi nejlepší patří:

1. Jamaica Palace Hotel

Jamaica Palace je pěkný a luxusní hotel, který nabízí nádherné pokoje, bar, restauraci a bazén, vše v ráji Jamajky. To vše v kombinaci s nádherným výhledem na moře vytváří skvělou atmosféru pro relaxaci a relaxaci. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od pláže Boston Bay.

2. Great Huts Resort

Great Huts Resort nabízí jedinečné ubytování v Jamajce. Tento hotel je inspirovaný africkou kulturou a nabízí pobyt v tradičním safari stanu, stejně jako prvky jamajské kultury. Hotel nabízí bazén, vířivku a nádherný výhled na moře.

3. Boston Beach Guest House

Boston Beach Guest House je menší a útulnější možnost pro ty, kteří hledají únik z přelidněných hotelů a chtějí si užít tradiční jamajský zážitek. Tento hotel se nachází pouze pár kroků od pláže Boston Bay a nabízí pokojovou službu a dostupnost zábavních aktivit, včetně surfingu a potápění.

Pro ty, kteří hledají únik z turistických center, je Boston Bay ideální volbou pobytu. Nejenže nabízí skvělou atmosféru a nádhernou přírodu, ale také zážitky, které nemohou být nalezeny jinde v Jamajce. Když si rezervujete ubytování v Boston Bay, můžete se těšit na úžasné zážitky, které vám zůstanou dlouho v paměti.


Dovolená Jamajka Boston Bay


Dovolená na Jamajce nám nabízí mnoho možností, výletů a dobrodružství. Jedním z nejlepších míst na Jamajce je určitě Boston Bay. Tohle malebné městečko je známé svou úžasnou pláží a nejlepším surfem na Jamajce. Boston Bay se nachází v okolí Port Antonio, na severovýchodním pobřeží Jamajky.

Pláž v Boston Bay je krásná, dlouhá a překypuje krystalicky čistou vodou. Kromě surfování si zde můžete vychutnat také potápění či šnorchlování v moři, kde se dají spatřit nevšední barevně-kostýmové ryby. Pokud nejste velkými fanoušky vodních sportů, můžete se projít po pláži nebo relaxovat v tropickém klimatu a užívat si nádherné výhledy.

Boston Bay je ale také známý svým tradičním jídlem - jerk chicken. Jerk chicken je pikantní směs koření, kterou používají místní k grilování kuřecího masa. Tuto specialitu si zde můžete vychutnat v mnoha restauracích a stáncích. Navštivte třeba jeden z nejlepších stánků s jerk chickenem - Woody's Jerk Pit, který nabízí jedno z nejlepších pálivých jídel na Jamajce.

Kromě pláže a jídla se v Boston Bay dá také poznat místní kultura a zvyky. Můžete si projít historické město Port Antonio, navštívit trhy s místními produkty a pozorovat jak se místním lidem daří. V okolí Port Antonio se nachází také mnoho přírodních krás, jako například Blue Lagoon, rafting na řece Rio Grande a další vodopády.

Celkově lze říci, že dovolená na Jamajce v Boston Bay je jedním z nejlepších zážitků, které si můžete dopřát na Karibiku. Krásné pláže, pikantní jídlo a místní kultura a zvyky, to vše vás zde čeká. Tak neváhejte a vydejte se na výlet na Jamajku a užijte si dovolenou svého života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Boston Bay


1) Co je to Boston Bay?

Boston Bay je malá vesnice nacházející se na východním pobřeží Jamajky v oblasti Portland. Je známá především svými plážemi, surfováním a přípravou pokrmů z ackee a soleného tresky.

2) Můžu si v Boston Bay pronajmout plážovou chatku?

V Boston Bay jsou k dispozici plážové chatky a B&B, které si můžete pronajmout. Doporučujeme si rezervovat ubytování předem.

3) Je bezpečné surfovat v Boston Bay?

Ano, Boston Bay je oblíbeným místem pro surfování a surfisté zde bývají šťastní. Doporučujeme však být opatrní s proudy, aby nedošlo k nehodě.

4) Co je to ackee?

Ackee je ovocem pocházejícím z Afrického kontinentu, které se nyní pěstuje především na Jamajce. Je oblíbeným ingrediencí v jamajské kuchyni a v Boston Bay si můžete vychutnat místní speciality s ackee, jako je například ackee a solená treska nebo ackee s rýží.

5) Jsou v Boston Bay k dispozici restaurace?

Ano, v Boston Bay najdete několik restaurací nabízejících místní speciality jako je ackee a solená treska, jerk chicken, nebo curry jídla. Doporučujeme vyzkoušet místní restauraci "Little Lighthouse" a užít si při tom západ slunce nad Atlantikem.

6) Můžu v Boston Bay jít na turistickou procházku?

Ano, v okolí Boston Bay jsou krásné turistické trasy, které vedou přes tropické lesy a podél pobřeží. Doporučujeme si však předem zjistit, zda jsou trasy v danou dobu bezpečné a jaká je na nich obtížnost.

7) Kolik stojí taxi z letiště na Jamajce do Boston Bay?

Cena taxi z letiště na Jamajce do Boston Bay se může lišit v závislosti na mnoha faktorech jako je čas cesty, počet cestujících a délka trasy. Doporučujeme si předem zjistit ceny a zajistit si taxi s ověřeným řidičem.


Letenka Jamajka Boston Bay


Jamajka je jedním z nejkrásnějších karibských ostrovů, který je známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a úchvatnou přírodou. Pokud se chystáte na dovolenou na Jamajku, rozhodně nezapomeňte navštívit pláž Boston Bay, která je oblíbená pro surfování a krásné výhledy.

Pokud hledáte nejlepší možnost pro cestu na Jamajku, můžete se rozhodnout pro letenku Jamajka Boston Bay. Tato letenka vám umožní navštívit nejen krásnou pláž Boston Bay, ale také další zajímavá místa na ostrově.

Letenka na Jamajku může být zakoupena u mnoha aerolinií a cestovních agentur. Většina letů do Jamajky přistává v hlavním městě Kingstonu, nebo v druhé největší metropoli Montego Bay.

Pokud se zaměříme na letenku Jamajka Boston Bay, tak tato letenka bývá obvykle spojena s již zmíněným městem Montego Bay. Z Montego Bay budete muset pokračovat cca 2-3 hodiny po krásné krajině Jamajky a následně dorazíte na pláž Boston Bay.

Pláž Boston Bay je velmi oblíbenou pláží pro surfaře. Toto místo je ideální pro začátečníky i pokročilé surfaře a nabízí různé druhy vln, od kterých záleží, jak náročné surfování si zvolíte.

Kromě surfování zde můžete také navštívit místní restaurace, kde se podávají nejlepší ryby na Jamajce. Tyto ryby jsou velmi chutné a jsou připravovány tradičním jamajským způsobem.

Pokud hledáte něco dalšího kromě pláže Boston Bay, můžete se vydat na procházku do blízkých hor. Zde najdete úžasné výhledy na okolní krajinu a poskytnou vám výjimečné zážitky.

Celkově lze říct, že letenka Jamajka Boston Bay má mnoho výhod a umožní vám zažít jedinečnou dovolenou. Balíčky na Jamajku zahrnují také další zajímavá místa, jako je např. horská obec Blue Mountains, turistický resort Negril a mnoho dalšího. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro letenku Jamajka Boston Bay nebo pro jinou variantu, vždy vás čeká nezapomenutelný zážitek ze slunečného ostrova.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny