Hledejte letenky za nejnižší cenu

Filipíny Biri Island

Ubytování Filipíny Biri Island


Filipíny jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Tyto malebné ostrovy ležící v jihovýchodní Asii nabízejí návštěvníkům nekonečné pláže, krásnou přírodu a fascinující kulturu. Mezi nejkrásnější místa patří i Biri Island.

Biri Island se nachází v samotném srdci Filipín a nabízí návštěvníkům naprostý klid a harmonii se zelenou přírodou. Tento ostrov nadchne především ty, kteří hledají útěchu u přírody a nechtějí být rušeni hektickým tempem města.

Co se týče ubytování, na Biri Island je výběr velmi malý. K dispozici je zde pouze několik hotelů a ubytování v penzionech. Mezi nejoblíbenější ubytování patří Biri Resort and Dive Center, které nabízí ubytování v plně vybavených bungalovech přímo na pláži. Hotel si můžete vybrat dle vašich představ a požadavků.

Biri Resort and Dive Center se nachází na krásném místě, kde je možné relaxovat a užít si klidné a tiché prostředí. Hotel disponuje výbornými restauracemi, kde si můžete dát tradiční filipínské jídlo, ale i mezinárodní kuchyni. Pokud máte chuť na výlet, můžete si zapůjčit kajak a vyrazit na krásnou plavbu okolo ostrova.

Biri Resort and Dive Center také nabízí další služby, jako je potápění, které je nejlepší v období od dubna do května. V této době se díky krásnému počasí dá potápět v nejlepších podmínkách a k vidění jsou i žraloci a další mořské živočichy.

Pokud se rozhodnete pro ubytování na Biri Island, nezapomeňte se obléct do pohodlných oděvů a do bot vhodných na krátké výlety po ostrově. Cestovní ruch zde není tak rozvinutý jako na jiných místech Filipín, ale díky tomu si tu budete moci natáčet a fotit úžasné fotografie a videa.

Pokud hledáte klid a pohodu, Biri Island je pro vás to pravé místo. Zde si odpočinete od rušných měst a užijete si krásy filipínské přírody. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv ubytování, návštěva Biri Island je nezapomenutelným zážitkem.


Počasí Filipíny Biri Island


Filipínský ostrov Biri Island se pyšní nejen svými malebnými plážemi, ale také svým specifickým klimatem, které přitahuje turisty z celého světa. Počasí na Biri Island je typické pro tropické oblasti a je ovlivněno především blízkostí Pacifického oceánu.

Období dešťů na Filipínách trvá zpravidla od června do října, kdy se na ostrově mohou vyskytnout silné bouře a tropické cyklóny. V ostatních měsících mohou být deště nepravidelné, ale většinou jsou krátkodobé a nijak zásadně negativně neovlivňují příjemnou dovolenou na Biri Island.

Teploty na ostrově jsou v průběhu celého roku poměrně vyrovnané a pohybují se kolem 25-30 °C. Turisté si tak mohou užívat uvolněného odpočinku, plavání v teplém moři a procházek krásnou přírodou bez obav z přehřátí.

Pro milovníky vodních sportů je období od prosince do května nejvhodnější, neboť na ostrově v té době panují příznivé větrné podmínky a možnosti vodního sportování jsou více rozšířené. Biri Island je totiž velmi oblíbenou destinací na windsurfing, kitesurfing a šnorchlování.

Celkově lze tedy říci, že počasí na ostrově Biri Island je velmi příznivé pro turisty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v exotickém prostředí. Nicméně při plánování cesty je vhodné zohlednit období dešťů a případné bouře na ostrově, a v případě potřeby přizpůsobit plány počasí.


Dovolená Filipíny Biri Island


Biri Island je jedním z nejkrásnějších míst na Filipínách a turistickou destinací, která si získává stále více příznivců. Nachází se v samém srdci visajícího skupinového souostroví Biri v provincii Northern Samar, v asi 87 kilometrech východně od Taclobanu, což je hlavního města Leyte.

Biri Island, také známý jako Biri rock formations, je známý svou pozoruhodnou skalnatou krajinou a úchvatnými skalními formacemi. Tato ostrovní destinace je ideálním místem pro dovolenou pro všechny, kdo hledají klid a relaxaci daleko od ruchu města.

Mezi hlavní turistické atrakce na Biri Island patří šest nádherných skalních formací, které jsou veřejnosti přístupné. Tyto formace vznikly z přírodního erozního procesu vysokých vln a přílivů, které se zde často vyskytují. Ty nejznámější a nejnavštěvovanější formace jsou Bel-at, Magasang a Caranas.

Pro turisty, kteří hledají více aktivit, nabízí Biri Island také pláže, možnosti k potápění a šnorchlování, rybolov, procházky po ostrově, místní výlety lodí a mnoho dalšího. Nejlepší dobou pro návštěvu ostrova je v období mezi prosincem a květnem, kdy je počasí stále slunečné a suché.

Jedním z největších lákadel na Biri Island je jeho klidná atmosféra a přátelští místní obyvatelé. Ti jsou velmi ochotní a vstřícní, což dělá z návštěvy na ostrově nezapomenutelný zážitek.

Pokud hledáte únik od ruchu a shonu městského života, doporučujeme si dovolenou na Biri Island naplánovat. Toto místo poskytuje neuvěřitelnou přírodní krásu, klid a možnosti k relaxaci. Bez ohledu na to, zda na Filipíny cestujete s rodinou, přáteli nebo sami, Biri Island je skvělou volbou pro dovolenou.


Letenka Filipíny Biri Island


Filipíny jsou zemí nádherných pláží, azurového pobřeží a poklidného životního stylu. Pokud hledáte unikátní zážitek na této nedotčené destinaci, Biri Island by mohla být pro vás tou správnou volbou.

Biri Island je malý ostrov ležící v severní části Filipín, nedaleko města Lavezares. Ostrov je známý svými ohromujícími útesy a kameny ve tvaru „mrtvého masa“, které tvoří unikátní geologickou formaci. Pro turisty, kteří se na ostrov vydávají, je Biri Island zázemím pro aktivní dovolenou, jako jsou: turistika, šnorchlování, potápění nebo jen procházky po nádherných plážích.

Jak se dostat na ostrov Biri Island?

Dostat se na ostrov Biri Island je poměrně snadné. Musíte si zajistit letenku na letiště v městě Tacloban nebo Calbayog, odkud budete pokračovat v cestě. Jakmile dorazíte na letiště, můžete si pronajmout auto nebo si objednat taxi, které vás doveze do města Lavezares. Z Lavezares si musíte najmout motorovou loď a přesunout se na Biri Island. Lodě odjíždějí denně, takže není třeba se bát, že byste se na ostrov nedostali včas.

Co na ostrově očekávat?

Jakmile se dostanete na ostrov Biri Island, ocitnete se v krásné, přírodní oáze. Celý ostrov je obklopen tůňovými a pobřežními vodami, které jsou plné barevných korálů a ryb. Můžete se tedy těšit na skvělé potápěčské a šnorchlovací zážitky. Turisté si také užívají procházky po útesech, kde lze dokonale užít přírodní krásy Biri Islandu. Na ostrově najdete několik menších obchodů, kde si můžete nakoupit potraviny a další základní věci, ale fakt, že ostrov není moc turistickou destinací, znamená, že tu není mnoho obchodů nebo restaurací.

Kdy navštívit Biri Island?

Biri Island je označován jako oblast, kde se setkávají tři mořské proudy, což znamená, že hladina moře je dosti nevyzpytatelná, zejména v období dešťů. Proto se doporučuje navštívit ostrov během období sucha mezi prosincem a březnem. Tento čas se také vyznačuje nižšími teplotami, což znamená, že se budete cítit mnohem pohodlněji během vaší dovolené.

Biri Island je skvělou volbou, pokud hledáte unikátní a přírodní místo na Filipínách. Pokud zde trávíte několik dní, můžete si užít potápění, šnorchlování, turistiku nebo jenom se těšit z klidných a krásných pláží ostrova. Biri Island není přehlížen žádným turistickým ruchem, což znamená, že se můžete těšit na přirozenost a krásu této oblasti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Biri Island


1. Jak se dostat na Biri Island?
- Nejlepší způsob je letět do města Catarman na ostrově Samar a odtud pokračovat trajektem na Biri Island. Také je možné jet z Taclobanu nebo Legazpi a poté využít autobusovou nebo lodní dopravu.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Biri Island?
- Nejlepší čas na návštěvu je v období sucha od prosince do května. V tomto období jsou podmínky pro plavání a potápění ideální.

3. Co vidět na Biri Island?
- Na ostrově najdete především Biri Rock Formations, což jsou impozantní skalní útvary v tvaru oblouků, klifů a skalních sloupů. Také můžete navštívit mangrovy lesy a korálové zálivy.

4. Kde se dá ubytovat na Biri Island?
- Na ostrově najdete několik cenově přijatelných hotelů a resortů. Doporučujeme vám zarezervovat si ubytování předem.

5. Jaký je jazyk na Biri Island?
- Filipínský jazyk Tagalog je nejrozšířenější, ale v turistických oblastech se mluví anglicky.

6. Jak se stravovat na Biri Island?
- Na ostrově najdete mnoho místních restaurací, kde se podávají tradiční filipínské pokrmy. Také zde najdete různé obchody a tržiště pro nákup potravin.

7. Jaké aktivity je možné na Biri Island podniknout?
- Na ostrově najdete různé možnosti pro potápění, snorklování, kajak a jízdu na horském kole. Také můžete navštívit místní komunitu a učit se o filipínské kultuře a tradicích.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny