Hledejte letenky za nejnižší cenu

Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens

Dovolená Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago, dvě malé ostrovy Karibiku, jsou daleko od turisticky přelidněných míst, ale stále mají tolik k vidění a objevovat. Pokud máte rádi zahradu a chtěli byste na dovolené vidět něco mírně odlišného, navštivte Scarborough Botanical Gardens.

Tato rozloha překrásných zahrad je skryta v oblasti Boho, na ostrově Tobago, a je asi 10 minut jízdy autem od přístavu Scarborough. Rozléhá se na ploše více než 12 akrů a je domovem mnoha vzácných druhů rostlin, květin a stromů, které působí na návštěvníky magickým dojmem.

Po tom, co vstoupíte branou na Scarborough Botanical Gardens, se okamžitě uchvátíte nádhernou cestou, na obou stranách lemovanou květinovými lůžky, které se táhnou celou cestou do textových tabulí. Tyto tabule poskytují skvělou informaci o každé rostlině, kterou vidíte, a vysvětlují, jak je každá z nich potravinou pro místní zvířata.

Když pokračujete v cestě, narazíte na malou fontánu a mnoho laviček se umístěných mezi krásnými skalisky, což vytváří relaxační atmosféru a klid. Zde si můžete sednout, zavřít oči a vychutnat si pohled na celé okolí.

Hlavním lákadlem Scarborough Botanical Gardens je však obrovská sbírka orchidejí, která je neuvěřitelně působivá. Na tropických ostrovech Karibiku se orchidejí nachází velké množství a tato zahrada má přes 1000 druhů těchto rostlin. Pokud jste milovníkem orchidejí, zařazení návštěvy této zahrady do svého plánu na dovolenou na Trinidadu a Tobagu je nezbytné.

Kromě orchidejí budete mít možnost vidět i vzácné druhy rostlin a stromů, včetně kapradin, bromélií, ibišků a mnoha dalších. V létě zde respektive na tobagském ostrově se mohou návštěvníci setkat i s pěkným pocitem letních dešťů a osvěžujícího větru.

Kromě toho naleznete zahrady plné fantastických ptáků, ať už v mnohonásobných barevných odstínech, nebo ptáků s nápadnými hlasovými projevy. Jestliže se tohoto druhu ptáky ani rostliny nedomácí jsou informace o každém druhu více než dostupné na turistických tabulích.

Celkově, navštívení Scarborough Botanical Gardens je odlišné zážitkem, než jaký bývá obvyklý na dovolených. Je to dobrá možnost jak získat nové zkušenosti. Dovolená na Trinidad a Tobago není náročná a pokud pookřiknou romantiku, věřte, že této romantiky dostanete dostatek už navštívením Scarborough Botanical Gardens!


Letenka Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Letenka Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens

Cestování je jednou z nejlepších způsobů, jak získat nové zážitky a poznat nové kultury. Pokud patříte mezi milovníky přírodních krás a zeleně, určitě byste neměli opomenout navštívit Botanické zahrady Scarborough na ostrově Tobago v Trinidadu a Tobagu.

Pro cestovníky z celého světa se Trinidad a Tobago staly oblíbenými turistickými cíli kvůli svému exotickému klimatu a krásné přírodě. Při návštěvě Scarborough Botanical Gardens budete mít možnost vidět mnoho druhů rostlin a zvířat, které se vyskytují pouze na ostrově Tobago.

Botanické zahrady se rozkládají na území o rozloze téměř 34 hektarů a jsou domovem pro více než 400 druhů rostlin. Zahrady jsou rozděleny do různých sekcí, včetně palmových, hetárových a bambusových zahrad. Mezi nejvýznamnější atrakce patří kruhová fontána s okolními květinovými aranžmá a malá odpočinková zóna s lavičkami, kde si můžete odpočinout a užít si krásnou přírodu.

V zahradách se také nachází ptactvo, jako jsou tříbarevní papoušci a kolibříci, kteří létají na záhonové rostliny, aby vylíhli nové květy a získali nektar. Můžete také vidět velký druh krokodýlů obývajících rybníky a stromy s říčními želvami, které se pohybují po měkké hlině.

Vstup do zahrad je zdarma a každý den může návštěvník vidět něco nového v působivé kolekci rostlin, které byly speciálně vypěstovány pro návštěvníky. Botanické zahrady jsou od Scarboroughu vzdáleny jen asi 5 minut jízdy, takže je můžete snadno navštívit během svého pobytu na Tobagu.

Pokud se plánujete vydat na cestu do Trinidadu a Tobaga a máte zájem o návštěvu Botanických zahrad Scarborough, můžete si zakoupit letenku na webu své oblíbené letecké společnosti. S mnoha příležitostmi k prozkoumání místní kultury a přírody je to ideální cesta, jak si odpočinout a užít si tropickou atmosféru ostrova Tobago.


Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Dotazy:

1. Jaká je adresa Scarborough Botanical Gardens v Trinidadu a Tobagu?
2. Jaké jsou otevírací hodiny Scarborough Botanical Gardens?
3. Existuje vstupné do Scarborough Botanical Gardens?
4. Můžu se na Scarborough Botanical Gardens dostat veřejnou dopravou?
5. Co můžu v Scarborough Botanical Gardens vidět?
6. Je Scarborough Botanical Gardens otevřeno i během víkendů?
7. Mohu si na Scarborough Botanical Gardens udělat piknik?
8. Existují v Scarborough Botanical Gardens prohlídky s průvodcem?
9. Můžu si v Scarborough Botanical Gardens koupit nějaké památky?
10. Je v Scarborough Botanical Gardens možné fotografovat?

Odpovědi:

1. Adresa Scarborough Botanical Gardens v Trinidadu a Tobagu je široká ulice v Sankt Jago de la Vega.
2. Scarborough Botanical Gardens jsou otevřené každý den od rána do večera.
3. Vstup do Scarborough Botanical Gardens je zdarma.
4. K Scarborough Botanical Gardens se můžete dostat buď taxíkem, nebo místním autobusem.
5. V Scarborough Botanical Gardens můžete vidět velké množství exotických rostlin a květin, vodopády a jezírka.
6. Ano, Scarborough Botanical Gardens jsou otevřené i během víkendů.
7. Ano, v Scarborough Botanical Gardens můžete udělat piknik, avšak musíte si donést vlastní jídlo a pití.
8. Neexistují žádné oficiální prohlídky s průvodcem, ale personál Scarborough Botanical Gardens vám rád poskytne informace a odpoví na vaše otázky.
9. V Scarborough Botanical Gardens stánky s památkami nejsou, ale v nedalekých obchodech si můžete zakoupit dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého.
10. Ano, v Scarborough Botanical Gardens je povoleno fotografovat, ale pouze pro nekomerční účely. Pokud chcete fotografovat pro komerční účely, musíte nejprve získat povolení.


Ubytování Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago je karibský ostrovní stát, který tvoří dvě hlavní ostrovy. Trinidad a Tobago jsou známé svou mimořádnou bio-diverzitou a množstvím tropických květin a rostlin. Jedním z nejkrásnějších míst na ostrovech je město Scarborough, kde se nachází botanická zahrada.

Botanická zahrada Scarborough je jednou z hlavních atrakcí ostrova Tobago. Nachází se v centru města a její rozloha činí více než 12 akrů. Zahrada byla otevřena v roce 1889 a od té doby byla rozšířena a vylepšena.

Zahrada je rozdělena na několik částí, z nichž každá má své jedinečné rostliny a květiny. Hlavní cesta prochází kolem palmové aleje a tropických stromů, jako jsou například kaučukovníky a mahagonové stromy. Zahrada také má mnoho orchidejí a exotických rostlin, jako je například strom růží.

Mezi nejvýznamnější atrakce v zahradě patří zajímavé buddhistické chrámy, které byly postaveny na konci 19. století. Tyto chrámy jsou úžasné a nabízí návštěvníkům možnost podívat se na sochy a obrázky hinduistických bohů.

V zahradě se nachází také botanická knihovna, kde si návštěvníci mohou prohlížet knihy o botanice a místních rostlinách. Knihovna také nabízí konzultace s odborníky na rostliny. Pro milovníky historie je hlavní atrakcí muzeum zahradní architektury, kde si návštěvníci mohou prohlédnout mnoho starých zahradních nástrojů a materialů.

Pokud chcete navštívit Scarborough Botanical Gardens, doporučujeme vyrazit v dopoledních hodinách. Pokud si zahrádku naplánujete na návštěvu v odpoledních hodinách, můžete se setkat s mnoha turisty, kteří mají stejný plán jako vy. Vstupné do zahrady je zdarma.

Pokud hledáte ubytování v Tobagu, Scarborough je ideální místo k pobytu. Zahrada se nachází v samém centru města, což znamená, že jste v blízkosti mnoha restaurací a dalších atrakcí. Pro milovníky slunce a pláží jsou Scarborough Beach a Pigeon Point Beach jen krátkou jízdou autem.

Celkově lze říci, že botanická zahrada Scarborough je ideálním místem pro milovníky přírody a tropických rostlin. Zahrada nabízí nádhernou přírodu, mnoho zajímavých rostlin a květin, a přátelskou atmosféru, která přitahuje návštěvníky z celého světa!


Počasí Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago jsou dvě karibské ostrovy, které jsou známé nejen svými plážemi a turistickými atrakcemi, ale také svým počasím a přírodou. V této příspěvku se podíváme na město Scarborough a jeho botanickou zahradu.

Scarborough je hlavním městem Tobago a je situováno na západním pobřeží ostrova. Toto město je známé svou krásou, zábavou a bohatým kulturním dědictvím. Turisté sem jezdí za prázdninami především z důvodu krásných pláží a turistických atrakcí. Město Scarborough leží v subtropickém klimatu s vysokými teplotami a vlhkostí v průměru po celý rok.

Botanická zahrada v Scarborough (Scarborough Botanical Gardens) je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí, kterou byste si měli určitě prohlédnout, pokud sem přijedete. Tuto botanickou zahradu založil v roce 1888 francouzský botanik Michel Jean Cazabon. V této zahradě najdete rostliny, které jsou endemické pro Tobago, jako je například Tobagová orchidej. Tato zahrada má působivou sbírku rostlin, jako jsou stromy, ovoce, koření, květiny a mnoho dalších druhů.

V botanické zahradě v Scarborough se můžete projít mezi stromy, keři a květinami, a odpočinout si v příjemné atmosféře. Během celého roku zde najdete pestrou paletu barev a vůní. Vstup do botanické zahrady je zdarma a otevřeno je každý den od 6:00 do 18:00 hodin.

Pokud se chystáte navštívit Trinidad a Tobago a jejich hlavní město Scarborough, nezapomeňte si prohlédnout krásnou botanickou zahradu, která je skvělým místem k odpočinku a relaxaci. Ponořte se do krásné přírody a objevujte to nejlepší z této tropické destinace.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny