Hledejte letenky za nejnižší cenu

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity v této oblasti patří potápění, šnorchlování, vodní sporty, výlety na ostrovy a do pouště, návštěva starověkých památek a trhů.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Hurghada má mnoho krásných pláží, jako jsou El Gouna Beach, Makadi Bay Beach, Sahl Hasheesh Beach a Golden Beach. Všechny tyto pláže nabízejí písečné pláže a průzračné azurové vody.

Dotaz: Jaké jsou možnosti ubytování v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Hurghada a Sahl Hasheesh mají širokou škálu možností ubytování. Najdete zde jak levné hotely a apartmány, tak i luxusní resorty a privátní vily. Mezi nejoblíbenějšími hotely v této oblasti patří Hilton Hurghada Resort, Steigenberger Aqua Magic a Baron Palace Sahl Hasheesh.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší místa k nákupu v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Oblasti Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí mnoho možností pro nákupy. Oblast Downtown Hurghada nabízí tradiční trhy s místními suvenýry a řemeslí, zatímco v centru města najdete obchody se značkovým zbožím. V Sahl Hasheesh jsou oblíbené obchody s luxusním zbožím a butiky s místními řemesly.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egyptské letovisko Hurghada je známé svojí nádhernou křišťálově čistou vodou a živým podmořským světem, což ho činí místem ideálním pro milovníky potápění a šnorchlování. Kromě toho zde samozřejmě najdete také širokou škálu ubytování, které splňuje požadavky každého hosta.

Mezi ubytovacími možnostmi v Hurghadě najdete např. hotely, resorty, apartmány a další střediska různých kategorií. Pokud hledáte klidné a luxusní ubytování, můžete se zaměřit na oblast Sahl Hasheesh.

Sahl Hasheesh se nachází mezi letištěm Hurghada a městem Samasta, asi 18 km od centra Hurghady. Toto oblast se rozprostírá na podobně velké ploše jako Egyptské pyramidy a nabízí jedinečnou kombinaci spojení s přírodou a luxusem. Kromě toho je zde pozoruhodný, zdobený centrální náměstí na kterém se konají různé kulturní akce.

Sahl Hasheesh nabízí řadu ubytování, včetně luxusních hotelů a resortů. Tyto hotely vám často nabídnou výhled na moře, prostorné pokoje s balkóny, soukromé pláže, bazény, welness centra, fitness centra, místní restaurace, bar, kavárnu a mnoho dalšího.

Většina hotelů v této oblasti je postavena v tradiční egyptské architektuře, na kterou není těžké si zvyknout. Pokud tedy hledáte luxusní a klidné ubytování ve východním Egyptě, Sahl Hasheesh by mohla být pro vás tou pravou volbou.

V posledních letech se Sahl Hasheesh stala velmi oblíbeným cílem zahraničních turistů, hlavně kvůli své klidné atmosféře a malebnému okolí. Proto je také dobré si rezervovat hotel předem, aby bylo možné si vybrat ten nejlepší.

S některými hotely je možné si rezervovat i aktivní dovolenou a naplánovat si různé aktivity během pobytu. Mezi nejpopulárnější patří šnorchlování, potápění, plachtění na surfových prknech a řízení katamaránu.

Bez ohledu na typ ubytování, který si zvolíte, bude Hurghada a Sahl Hasheesh nevšedním místem pro vaši dovolenou. Pokud máte rádi klid a relaxaci, užijete si krásné letovisko s úžasnou atmosférou. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, bude určitě spousta míst ke splnění vašich přání.

Hodně štěstí při výběru vašeho ubytování v Hurghadě a přejeme vám krásnou dovolenou v tomto úžasném egyptském městě!


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je pro mnohé turisty oblíbenou destinací pro dovolenou, a to zejména díky nádherným plážím a historickým památkám. Hlavním městem Egypta je Káhira, ale turisty v posledních letech lákají zejména oblíbená letoviska nalezená kolem Rudého moře. Jedno z nejatraktivnějších letovisek je bezesporu Hurghada s nedalekou oblastí Sahl Hasheesh.

Hurghada se rozkládá na pobřeží Rudého moře a nabízí návštěvníkům báječnou příležitost ke koupání v krásně průzračné vodě, když teplota moře dosahuje až 28 stupňů Celsia. Navíc návštěvníci mohou snorchlovat a potápět se, protože korálové útesy v této oblasti jsou jedny z nejkrásnějších na světě.

Hurghada je také vynikajícím místem pro turisty, kteří hledají osvěžení po letním horku. Nejen, že se nachází přímo u moře, ale můžete si zde zahrát golf na nejkrásnějších hřištích v Egyptě.

Sahl Hasheesh, které se nachází pouhých 18 km od centra Hurghady, je úchvatné rezortní město, které začíná být velmi populární mezi turisty, kteří hledají komfort a relaxaci během své dovolené. Sahl Hasheesh nabízí kromě mnoha luxusních hotelů také možnosti sportovních aktivit, jako například tenis a golf či projížďky na koních a kamelech.

V Sahl Hasheesh můžete objevovat nádherné zahrady a mnoho památek připomínajících minulost starověkého Egypta. Turisté v této oblasti navštěvují také světoznámé muzeum na téma Starověký Egypt. Sahl Hasheesh je také ideální výchozí bod pro návštěvu poblíž se nacházejících letovisek Port Ghalib a El Gouna.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh můžete také ochutnat neuvěřitelně chutné egyptské jídlo, jako jsou kari a šašliky, stejně jako další druhy jídel z celého světa. Na každém kroku je plno restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat kávu a tradiční arabské sladkosti.

V blízkosti Hurghady a Sahl Hasheesh je mnoho přírodních divů a starobylých památek, jako jsou starověké chrámy a pyramidy, což vše činí toto místo nezbytnou zastávku pro každého turistu hledajícího kombinaci moře, historie a kultury.

Tak pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek a relaxaci, Hurghada a Sahl Hasheesh jsou určitě ideálními cíli pro Vaši další dovolenou.


Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Pokud hledáte letenku do exotického ráje, Egypt je jedním z prvních míst, které vás napadnou. A pokud toužíte po klidném pobytu bez davů turistů, oblast Hurghada Sahl Hasheesh by mohla být ideální volbou.

Hurghada Sahl Hasheesh se nachází na východním pobřeží Egypta, asi 30 km jižně od Hurghady. Tento krásný letovisko je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu v poklidných plážových prostředích. Stejně jako mnoho dalších oblastí v Egyptě, Hurghada Sahl Hasheesh bývala malou rybářskou vesnicí, která se v posledních letech stala velice oblíbeným turistickým cílem.

Obzvláště pro ty, kteří cestují s rodinou nebo hledají pobyt pro páry, je tato oblast ideální. Více než 20 km bílých pláží, divoký korálový svět a mnoho pěkných středisek nabízejí vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou. Existuje také mnoho možností pro různé plážové aktivity, jako například potápění, windsurfing nebo wakeboarding.

Pokud hledáte i nějaký kulturní zážitek, můžete navštívit některé z místních historických památek. Například starověké město Luxor nebo chrám Karnak, který se nachází ve městě Edfu.

Cena letenek do Hurghady se samozřejmě může lišit v závislosti na sezóně, způsobu rezervace a dalších faktorech. Obecně jsou letenky do Egypta poměrně dostupné, zejména pokud se rozhodnete pro rezervaci s předstihem. Při hledání nejlepších nabídek můžete využít srovnávače letenek a pozorně sledovat nabídky od různých leteckých společností.

Celkově řečeno, pokud hledáte klidné pláže, bílé písky a jedno z nejkrásnějších útesů ve světě, pak je Hurghada Sahl Hasheesh místo, které by vás nemělo zklamat. Takže si zarezervujte letenku do Egypta a užijte si dokonalou dovolenou na pláži.


Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je země, která láká miliony turistů každoročně kvůli svému bohatému kulturnímu dědictví, ale také kvůli svému slunečnému a teplému klimatu. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou dvě oblíbené letoviska na pobřeží Rudého moře, které nabízejí krásné pláže, fantastický svět pod vodou a příjemné počasí po celý rok.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh je počasí velmi příznivé a většinou slunečné. Průměrná teplota se pohybuje mezi 21 a 34 stupni Celsia. V letních měsících červenci a srpnu mohou být teploty vyšší, ale díky přítomnosti větru jsou poměrně snesitelné. Na druhé straně v zimě, kdy jsou teploty na severu Evropy pod nulou, je v Hurghadě a Sahl Hasheesh stále teplé s průměrnou teplotou kolem 20 stupňů Celsia.

Přestože jsou dny velmi slunečné a teplé, noci mohou být mnohem chladnější. Proto je důležité si s sebou vzít vhodné oblečení pro případ, že budete potřebovat něco na sebe. Pokud se chystáte na vodní aktivity jako potápění nebo šnorchlování, nezapomeňte si vzít dostatečné množství opalovacího krému, abyste se ochránili před slunečním zářením.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh se vyskytuje velmi málo srážek. V průměru spadne méně než 2 centimetry srážek za rok, což znamená že budete moci plně využít slunečného a teplého počasí. V období od května do října je vlhkost vzduchu vyšší, ale většina lidí ji stále považuje za velmi příjemnou.

V neposlední řadě, období od ledna do března je nejlepší pro potápění a šnorchlování. V této době je viditelnost pod hladinou nejlepší díky nízkému zákalu vody. Navíc, teplota vody je velmi příjemná a pohybuje se okolo 25 stupňů Celsia.

Celkově, Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí velmi příznivé počasí pro návštěvníky celý rok. Při plánování cesty si ale přesto zkontrolujte místní předpověď počasí, abyste se ujistili, že si vyberete nejlepší možný čas pro vaši dovolenou.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny