Hledejte letenky za nejnižší cenu

Dominikánská republika Bayahibe

Počasí Dominikánská republika Bayahibe


Bayahibe je krásné město nalezené poblíž jihovýchodního pobřeží Dominikánské republiky. Toto neuvěřitelné místo je známé pro své bílé písečné pláže a azurové vody Karibského moře. Avšak vzhledem k tomu, že Bayahibe leží pod rovníkem, v něm panuje celoročně tropické podnebí, kdy průměrné teploty se pohybují mezi 24°C a 30°C. Dá se říct, že sem můžete jet kdykoli během roku a užít si teplo a slunce.

Období, kdy je v Bayahibe nejvíce turistů, je v zimě, kdy v severní části světa už panuje mráz a lidé touží po letních dovolených. V tomto období můžete očekávat příjemné teploty, které se pohybují mezi 25°C a 28°C. Přestože v Bayahibe prší celý rok, od února do května je sezóna dešťů a může sem být častěji zahaleno oblačno. Nicméně déšť neruší pobyt na pláži a rostliny se v tomto období prokoušou zelení.

V období od června do září bude v Bayahibe horko a vlhko. Teploty mohou stoupat až k 30°C, takže byste si měli zajistit dostatek tekutin a vyhledávat stín. Můžete čekat krátké bouřky a přeháňky, které by neměly narušit vaše dovolené. Pokud se chcete vyhnout davům turistů a chcete si užít klidnou a pustou pláž, červen a září jsou ideální období.

Pokud chcete utéct před chladem a deštěm doma, Bayahibe je skvělou volbou pro celoroční letní dovolenou. Nicméně, pokud jste citliví na vysoké teploty, možná byste si měli vybrat norimberské měsíce. Během zimy máte vyšší šanci na slunečný a teplý den, zatímco v létě se budete muset uchýlit ke klimatizovaným pokojům a plážových stínicích. Bayahibe vždy nabízí krásné pláže a vody, takže si můžete být jisti, že si svůj pobyt zamilujete.


Letenka Dominikánská republika Bayahibe


Bayahibe – Vstupní brána do tajů karibského ráje

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou plnou karibského slunce, krystalově čistého moře a bílých pláží, Dominikánská republika je pro vás tím pravým místem. Jedním z nejkrásnějších měst, které tato země nabízí, je Bayahibe. Leží na východním pobřeží a je oblíbené mezi turisty z celého světa.

Jak se tam dostat?

Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se dostat do Bayahibe je letadlem. Nejblíže je mezinárodní letiště Punta Cana, které se nachází asi hodinu jízdy od Bayahibe. Do Bayahibe lze také dorazit z letiště La Romana, které je vzdálené asi 20 minut cesty.

Co zde čeká turisty?

Bayahibe nabízí návštěvníkům vše, co by si mohli přát z tropické dovolené. Turisté zde mohou objevovat krásy karibského moře a pláží, ale také prozkoumat dechberoucí přírodní krásy národního parku Parque Nacional del Este. Kromě toho je zde možnost vyzkoušení různých vodních sportů, jako například šnorchlování, potápění, windsurfing nebo rybaření.

Dar tunelů

V této oblasti je také mnoho historických míst, které stojí za návštěvu. Například Dar tunelů, které sloužilo jako úkryt pro piráty v minulosti, je dnes známé pro jakousi obří katedrálu, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout.

Ubytování Bayahibe

Kde se ubytovat v Bayahibe? Nabídka ubytování je velmi široká. Od luxusních resortů po menší hotely. Cena závisí na kvalitě a vzdálenosti od pláže. Pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou na vlastní pěst, existuje mnoho bytů a domů, které je možné pronajmout, a to za velmi rozumnou cenu.

Bayahibe se stala jednou z nejžádanějších destinací v Dominikánské republice, proto se vyplatí si letenky rezervovat s předstihem. Pokud hledáte dokonalou dovolenou plnou slunce, moře a výletů, Bayahibe je pro vás to pravé místo. Ovšem pozor, zážitky a krása přírody vás mohou očarovat natolik, že se budete chtít vrátit znovu a znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bayahibe


1) Jaké jsou nejlepší pláže v Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejznámější pláže v Bayahibe jsou Dominicus Beach a Bayahibe Beach.

2) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepší doba na návštěvu Bayahibe v Dominikánské republice jsou zimní měsíce od prosince do dubna, kdy jsou nižší teploty a menší množství dešťových srážek.

3) Jak se nejlépe dopravit do Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepším způsobem dopravy do Bayahibe je letecky přes letiště Punta Cana nebo Santo Domingo nebo pronájem automobilu.

4) Jaké jsou nejlepší aktivity v Bayahibe v Dominikánské republice?
Nejlepší aktivity v Bayahibe jsou šnorchlování a potápění, výlety za přírodou, vodní atrakce a exkurze do Jeskyně Fun Fun.

5) Jaké jsou nejběžnější jídla v Dominikánské republice?
Mezi nejtypičtější jídla, které je možné ochutnat v Dominikánské republice patří Pescado Frito, Moro de Guandules a Mangú.

6) Jsou v Dominikánské republice bezpečnostní problémy?
Dominikánská republika má v posledních letech problémy s kriminalitou, a proto je důležité být opatrný a dodržovat zásady bezpečnosti, jako například nechávat cennosti na hotelu a nechodit s nimi do města.

7) Má v Dominikánské republice velkou turistickou sezónu?
Ano, turistická sezóna v Dominikánské republice probíhá celoročně, ale hlavně v zimních měsících od prosince do dubna.

8) Co je dobré vědět před cestou do Dominikánské republiky?
Je dobré získat před cestou informace o místní kultuře, měně, jídle, zásadách bezpečnosti, dopravě a klimatu, abyste mohli naplánovat svůj pobyt a užít si ho naplno.


Dovolená Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika patří mezi velmi přitažlivé turistické destinace světa, a to především díky svým nádherným plážím, teplému klimatu a zářivému slunci. Mezi nejkrásnější pláže v Dominikánské republice patří pláž v městečku Bayahibe.

Bayahibe je malá rybářská vesnička ležící na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. V minulosti bylo toto místo známé jako klidné a mírumilovné místo, dnes se však Bayahibe stalo velmi populárním turistickým cílem.

Pláž v Bayahibe je jednou z nejkrásnějších pláží Dominikánské republiky. Tato pláž je perfektní pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Bavte se u vody, sluněte se a užívejte si tropických nápojů v jednom z mnoha barů a restaurací.

Jedním z největších přírodních lákadel Bayahibe je Národní park del Este. Tento park nabízí množství přírodních scén, nádherných jezer, hustých lesů a především mnoho druhů zvířat a rostlin. V Národním parku del Este se můžete také setkat s různými druhy ptáků, hmyzem a savci.

Dalším velkým lákadlem Bayahibe je potápění. Vydejte se pod hladinu a objevte podmořskou říši plnou ryb, želv, korálů a různých druhů rostlin. Pokud se cítíte opravdu odvážně, můžete se podívat na opuštěnou loď, která se nachází na dně moře.

Bayahibe je také ideálním místem pro vyzkoušení plachtění na lodi nebo windsurfingu. K dispozici jsou také další sportovní aktivity jako tenis, golf, vodní lyžování, kajaky a mnoho dalšího.

Večer se můžete vydat na procházku po promenádě v Bayahibe, kde najdete mnoho restaurací a barů, které vám nabídnou místní speciality. Pro ty, kteří milují zábavu, jsou k dispozici i noční kluby.

Dovolená v Bayahibe zaručuje nezapomenutelný zážitek. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, užít si slunce a moře, ale také pro ty, kteří hledají dobrodružství a aktivní dovolenou. Těšte se na krásné pláže, překrásnou přírodu, skvělou kuchyni a nezapomenutelné zážitky v Dominikánské republice.


Ubytování Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika je oblíbenou destinací turistů ze celého světa a to především díky krásným plážím, turistickým atrakcím a příjemnému podnebí. Jedním z nejoblíbenějších míst pro turisty, kteří chtějí relaxovat a užít si klidné dovolené, je Bayahibe. Pokud se tedy chystáte na dovolenou na Dominikánskou republiku, možná vás zajímá, jaké možnosti ubytování v oblasti Bayahibe budou k dispozici.

V oblasti Bayahibe najdete celou řadu možností ubytování, neboť je to velmi oblíbená oblast pro turisty, kteří chtějí užít si klidu a pohody. Nabídka ubytování v této oblasti je velmi rozmanitá a najdete zde jak malé, rodinné penziony a hotely, tak i velké all inclusive resorty.

Jednou z možností ubytování v oblasti Bayahibe jsou malé rodinné penziony a hotely. Tyto ubytovací zařízení se často nacházejí v samotném centru obce, blízko k pláži a turistickým atrakcím. V těchto útulných ubytováních se budete cítit jako doma, často budete mít možnost seznámit se s místními obyvateli a ochutnat místní speciality.

Další možností jsou velké resorty, které nabízejí all inclusive služby. Tyto luxusní resorty jsou velmi oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi a páry. Ubytování v těchto resortech je obvykle velmi pohodlné a moderní, k dispozici máte všechny potřebné amenity, jako jsou bazény, jídla a nápoje, fitness centra, masáže a další.

Kromě těchto dvou hlavních možností jsou k dispozici i další druhy ubytování, jako jsou apartmány, bed and breakfasts či soukromé vily. Výběr ubytování v Bayahibe závisí na vašich představách o dovolené a způsobu, jakým chcete dovolenou strávit.

Závěrem lze tedy říci, že v oblasti Bayahibe na Dominikánské republice najdete širokou nabídku ubytování a máte tak možnost splnit si své představy o bezstarostné dovolené. Bez ohledu na to, jaký druh ubytování zvolíte, určitě nebudete litovat svého pobytu v této krásné oblasti.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny