Hledejte letenky za nejnižší cenu

Thajsko Koh Phi Phi Leh

Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Koh Phi Phi Leh


1) Jak se dostat na ostrov Koh Phi Phi Leh?
Ostrov Koh Phi Phi Leh je přístupný pouze lodí z nedalekého ostrova Koh Phi Phi Don.

2) Jaké jsou nejlepší pláže na Koh Phi Phi Leh?
Na ostrově Koh Phi Phi Leh jsou nejlepší pláže Maya Bay a Loh Samah Bay.

3) Je na Koh Phi Phi Leh ubytování?
Na ostrově Koh Phi Phi Leh není žádné ubytování, ale lze zde strávit den a užít si krásnou přírodu.

4) Jaké aktivity si na Koh Phi Phi Leh mohu užít?
Na ostrově Koh Phi Phi Leh si můžete užít plavání, potápění, šnorchlování, procházky po krásné přírodě a slavné pamětihodnosti, jako jsou Maya Bay a Loh Samah Bay.

5) Je nutná rezervace pro návštěvu ostrova Koh Phi Phi Leh?
Ano, na jiných ostrovech a v turistických místech lze získat informace o návštěvě ostrova Koh Phi Phi Leh a vstup na ostrov je povolen pouze v určitých hodinách. Je však ideální mít si zařízenou předem.

6) Kolik stojí návštěva ostrova Koh Phi Phi Leh?
Cena v závislosti na druhu zájezdu, délce pobytu a konkrétních službách - doporučujeme kontaktovat turistickou kancelář.

7) Jaké jsou zdravotní rizika na Koh Phi Phi Leh?
Jak v celé Jižní Asii, můžete se tu setkat s vysokými teplotami, kromě toho je nutné být opatrný na dehydrataci, používat ochranný krém a sůl, nenechte se potopit pod vodu s otevřenou ránu. V závislosti na ročním období můžete trpět alergiemi, hmyzem a dalšími faktory.

8) Co je lepší navštívit v Koh Phi Phi Leh - během dne, nebo v noci?
Na ostrově Koh Phi Phi Leh jsou nejlepší zážitky během dne, kdy si můžete užít pláže, přírodu a sluneční paprsky. V noci zde není žádný živel, můžete navštívit pouze sousední ostrovy.

9) Jaké jsou nejlepší restaurace na Koh Phi Phi Leh?
Na ostrově Koh Phi Phi Leh se můžete najíst v některých stáncích s pouličním jídlem a restauracích, jako jsou Phi Phi Island Village, Little Bengal a Phi Phi The Beach Resort.

10) Jaké jsou doporučené základní prvky pro návštěvu ostrova Koh Phi Phi Leh?
Pokud chcete navštívit ostrov Koh Phi Phi Leh, je důležité sbalit dobré boty pro chůzi po skalách a písku, kvalitní sluneční brýle, sluneční krém s vysokým faktorem ochrany, plavky, ručník a pitnou vodu.


Počasí Thajsko Koh Phi Phi Leh


Thajsko je zemí exotických pláží s tyrkysovou vodou, a ostrov Koh Phi Phi Leh je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických míst v zemi. Právě zde se totiž nachází scény z filmu Pláž, který zpopularizoval ostrovy Phi Phi, jako romantickou destinaci pro všechny milovníky tropického počasí.

Počasí na ostrově Koh Phi Phi Leh je ideální pro koupání v průběhu celého roku. Díky tomu, že se nachází v jihovýchodní Asii, ostrov má celoroční tropické klima, s teplotami, které se pohybují mezi 25 a 32 stupni Celsia. Teploty na ostrově Koh Phi Phi Leh se v létě mohou zvýšit a stát se až tropicky horké, ale většinou se toto období koná od dubna do června. V té době jsou dny slunečné a teplé, ale zároveň i vlhké a mohou nastat krátkodobé dešťové přeháňky.

Období mimo sezónu, které se koná od listopadu do března, je většinou klidné a mírné s minimálním deštěm, mírnými teplotami a slunečnými dny. Tento čas se též nazývá „suchá sezóna“. Teploty v této době se pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia, a proto je to také nejoblíbenější období pro turisty, kteří přijíždějí na ostrov Koh Phi Phi Leh.

Během období dešťů, které se koná od června do října, je možné se setkat s krátkodobými bouřemi a intenzivními dešti. Tento čas by neměl být kritický, pokud chcete navštívit ostrov Koh Phi Phi Leh, ale turistům se odporuje plánovat si pobyt na ostrově právě v této době. Ma je vsak treba dodat, ze posledni cas jsou pocasi v Thajsku mnohem nejistejsi a casto se stavaji nepredvidatelne situace.

Zkrátka a dobře, kdykoli se rozhodnete navštívit ostrov Koh Phi Phi Leh, můžete se těšit na příjemné a teplé dny. I když období dešťů může přinést nějaké problémy, ostrov Koh Phi Phi Leh je stále krásný a stojí za to si ho užít. Pokud si nenecháte zničit den plážovými deštěmi a vyrazíte na výlet za sluncem, určitě si z Koh Phi Phi Leh odvezete spoustu krásných zážitků a nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Thajsko Koh Phi Phi Leh


Thajsko a jeho ostrovy Koh Phi Phi Leh jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací. Koh Phi Phi Leh je největší z ostrovního řetězce Phi Phi a varuje, že to není jediný ostrov v oblasti, který stojí za to navštívit. Koh Phi Phi Leh je pokrytý bujnou tropickou vegetací a obklopený křišťálově čistým mořem. Potápění, šnorchlování, surfování, kolem ostrova a večerní párty jsou jen některé z aktivit, které můžete na Koh Phi Phi Leh zažít.

Co se týče ubytování, Koh Phi Phi Leh nabízí širokou škálu možností ubytování. Závisí však na vašich preferencích a rozpočtu.

Skupina Phi Phi Island Village Beach Resort & Spa nabízí komplex bungalovů a vil, které jsou vybaveny moderním vybavením a luxusními zařízeními. Tento komplex nabízí i wellness centrum, kde si můžete dopřát celou řadu masáží a procedur a také bazén s výhledem na moře. Resort je umístěn v krásné zahradě s exotickými rostlinami a květinami a nabízí nádherné výhledy na oceán.

Další možností je Hostel by Charisma, který je ideální pro ty, kteří chtějí zůstat na ostrově déle a nemají příliš velký rozpočet. Hostel se nachází v blízkosti pláže a nabízí jednoduché, ale pohodlné pokoje. Hostel má společnou kuchyň a společenskou místnost, kde se můžete setkat s dalšími cestovateli.

Pokud byste rádi zůstali v centru dění, může být pro vás nejlepší volbou Phi Phi Hotel. Nachází se v samém srdci obchodního centra na ostrově a blízko nejlepších restaurací, barů a obchodů. Hotel nabízí pohodlné pokoje s moderním vybavením a výhledy na malebná městečka.

Nemůžeme zapomenout ani na Yolo Hostel, který je velmi oblíben u mladých a aktivních cestovatelů. Hostel se nachází na pláží a nabízí společné pokoje, společné koupelny a kuchyň. Hostel má také velkou společenskou místnost s barem, kde se můžete setkat s dalšími lidmi a užít si skvělou večerní zábavu.

Koh Phi Phi Leh má širokou škálu cenových kategorií pro ubytování, takže si můžete vybrat, co nejlépe odpovídá vašim potřebám a rozpočtu. Ať už se rozhodnete pro luxusní rezort nebo útulný hostel, Koh Phi Phi Leh vám nabídne zážitek, který nezapomenete. Tak neváhejte a plánujte svou dovolenou právě tam!


Letenka Thajsko Koh Phi Phi Leh


Letenka do Thajska Koh Phi Phi Leh

Koh Phi Phi Leh, ostrov v Andamanském moři v Thajsku, se stává jedním z nejnavštěvovanějších míst v zemi. Tento krásný ostrov je domovem neuvěřitelných pláží, úchvatných skal a korálových útesů. Pokud plánujete návštěvu Thajska, nesmíte vynechat návštěvu Koh Phi Phi Leh. Jak se tam ale dostat?

Nejprve si koupíte letenku do Thajska. Pokud jste v Evropě, máte několik možností, jak se dostat do Thajska. Většina lidí volí možnost letu z Londýna, ale existují alternativy s odletem z Paříže, Amsterdamu a dalších evropských měst. Hlavním mezinárodním letištěm v Thajsku je Bangkok.

Poté se dostanete do Phuketu, kam mohou přiletět nejen turisté, ale také letadla z Bangkoku, Singapuru nebo Kuala Lumpuru. Z Phuketu můžete vzít trajekt a dopravit se na Koh Phi Phi Leh. Trajekty odplouvají denně několikrát a výprava trvá zhruba dvě hodiny.

Letecky se do Krabi nebo Phuketu dostanete z Bangkoku a odtamtud se vydáte trajektem do Koh Phi Phi Leh, což je asi další patnáct minut.

Koh Phi Phi Leh leží v Andamanském moři, asi 30 kilometrů jihovýchodně od Phuketu. Úžasná pláž Maya Bay, kde se na ostrově natáčel film Pláž s Leonardem DiCapriem, láká na opalování a koupání. Na ostrově je k dispozici několik turistických výletů, například plavba na výletní lodi, lonem, kajakem nebo potápěním.

Ubytování na ostrově zahrnuje několik hotelů a resortů, z nichž mnoho nabízí pronájem menších bungalovů. Mohou být dražší než jiná místa v Thajsku, ale pořád stojí za to.

Pokud hledáte nádherné pláže a úchvatné skalnaté scenérie, Koh Phi Phi Leh je určitě jedním z nejlepších cílů v Thajsku. Nejenže je to ideální místo pro strávení několika dnů nebo týdnů na rozpočtu, ale je to také snadno dostupná destinace, kde si určitě užijete prázdniny na Andamanském moři.


Dovolená Thajsko Koh Phi Phi Leh


Thajsko je velmi oblíbenou destinací pro dovolenou a jedním z nejkrásnějších míst, které byste měli zahrnout do svého itineráře, je Koh Phi Phi Leh.

Nejprve si řekněme něco o Koh Phi Phi Leh. Tento ostrov se nachází na západním pobřeží Thajska a je součástí souostroví Phi Phi. Pojmenován byl podle jeho tvaru - "leh" ve thajštině znamená "malý". Koh Phi Phi Leh je populární mezi turisty díky svým krásným plážím, pohodové atmosféře a neuvěřitelné přírodě, která se na ostrově nachází.

Jedním z největších lákadel Koh Phi Phi Leh je nádherná pláž Maya Bay. Známá díky filmu Pláž s Leonardem DiCapriem, tato pláž je jedním z nejkrásnějších na světě. Křišťálově čistá voda a luxusní bílý písek na této pláži jsou ohromující.

Dalším místem, které si můžete na Koh Phi Phi Leh prohlédnout, je "Viking Cave". Tato jeskyně byla pojmenována po dřevěných lodích, které se zde těžily a používaly ke křižování vody. Dnes se zde těží krmivo pro ryby, což je důležitá součást rybolovného průmyslu v oblasti.

Pokud jste dobrodružnější typ, můžete se vydat na výlet do Laguna Phi Phi. Toto místo, které je oddělené od oceánu úzkou průrvou, vás zavede do spletitých kanálů a jeskyní, kde najdete neuvěřitelné korálové útesy, ryby a další mořská zvířata.

A co se týče ubytování, na Koh Phi Phi Leh najdete různé možnosti, od levných bungalovů po luxusní hotely. Také zde najdete řadu restaurací a barů, kde si můžete užít thajské kuchyně a koktejlů.

Všimněte si, že Koh Phi Phi Leh je chráněným zónou, což znamená, že jsou zde stanovená pravidla pro ochranu životního prostředí a turisté jsou povinni dodržovat určitá omezení. Například není dovoleno rozdělávat ohně, aby se minimalizoval požární riziko, a koupání v některých oblastech je zakázáno, aby se minimalizovala narušení životního prostředí.

V každém případě je Koh Phi Phi Leh skvělým místem pro dovolenou pro každého, kdo touží po krásné přírodě, pohodové atmosféře a tropickém klimatu. Pokud hledáte přecpaný turistický ráj, Koh Phi Phi Leh není pro vás to pravé místo - zde se můžete těšit na klid a výjimečnou přírodu.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny