Hledejte letenky za nejnižší cenu

Spojené státy americké Key West, Florida

Dovolená Spojené státy americké Key West, Florida


Key West, Florida je jedním z nejkrásnějších míst ve Spojených státech amerických, kde můžete trávit svou dovolenou. Leží na jižním konci souboru ostrovů známých jako ostrovy Florida Keys, což z něj dělá klidné a idylické místo pro relaxaci a užívání si pláže a palmových stromů.

Pláže jsou v Key Westu nádherné. Každý den můžete procházet dlouhými písčitými plážemi, užívat si výhled na moře a pozorovat pelikány a jeřáby, kteří tam většinou tráví čas. V plážových domech si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky a pokochat se západem slunce při večerních procházkách.

Key West je také ideálním místem pro ty, kteří chtějí provozovat vodní sporty. Můžete si pronajmout kajak, paddleboard, nebo jet ski a objevovat pobřeží. Pokud hledáte něco výjimečného, zkuste si potápění. V Key Westu jsou skvělá místa pro potápění, kde můžete pozorovat korály, ryby a mořské želvy.

Mimo vodní sporty můžete také navštívit místní muzea a galerie umění. Muzeum Ernesta Hemingwaye vás zavede do míst, kde Hemingway žil a tvořil. Můžete si prohlédnout jeho psací stůl a osobní dopis od Gertrudy Stein. Trumanův bílý dům je další atrakce, kterou byste měli navštívit na své cestě do Key Westu. Dům byl kdysi domovem prezidenta Harryho S. Trumana a dnes slouží jako muzeum a památník.

Večery v Key Westu jsou obvykle plné zábavy. Můžete si vychutnat místní kuchyni v některé z restaurací v centru. Po večeři si můžete zazpívat karaoke v některé z místních barů a poté se vydat na noční procházku po městě.

V Key Westu je také spousta akcí, které se konají během roku. Například tři dny trvající festival na počest Hemingwaye, kde se konají závody v hasičském sportu a závody v pití alkoholu, nebo velké karnevalové přehlídky v průběhu letního období.

Celkově tedy, je Key West ideálním místem pro ty, kteří hledají krásné pláže, relaxaci, vodní sporty, kulturu a zábavu. Pokud plánujete svou dovolenou ve Spojených státech amerických, musíte navštívit Key West, nejjižnější cíp této navzájem propojené sítě ostrovů se sluncem a vodou.


Počasí Spojené státy americké Key West, Florida


Key West je město na předměstí Miami v americké Floridě a jedno z nejjižnějších míst Spojených států. Toto krásné a exotické místo je známé nejen pro své neuvěřitelné pláže, ale také pro své klimatické podmínky.

Key West má tropické podnebí s vysokou vlhkostí po většinu roku. Léta jsou horká a vlhká, s průměrnou teplotou kolem 32 stupňů Celsia. V zimě jsou teploty mírnější, s průměrnou teplotou kolem 23 stupňů Celsia. Průměrné množství srážek v Key West je kolem 1300 mm ročně, což znamená, že prší poměrně často. Na druhou stranu, Key West je také chráněný před hurikány a tropickými bouřemi, takže návštěvníci se nemusí obávat těchto extrémů.

Od března do května jsou v Key West nejlepší klimatické podmínky. V této době teploty dosahují mírných hodnot kolem 28 stupňů Celsia, zatímco deště se výrazně snižují. Tato éra je také ideální pro plátnické sporty a procházky po pláži. Léto v Key West obecně bývá mnohem vlhčí a teplejší, takže lidé tráví čas více v klimatizovaných místnostech a na vodních sportech.

Nejlepší doba na návštěvu Key West závisí na tom, co vyhledáváte. Pokud hledáte nejhorší turistické období, tak se vydáte do Key West v době mezi prosincem a lednem. Pokud hledáte spíše mírné podmínky, pak vyrazte od března do května.

Celkově vzato, Key West je jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst v Americe. Pokud hledáte tropické prostředí, pláže a vodní aktivity, pak Key West je definitivní volba pro vás. I když jde o výrazně teplejší a vlhčí oblast, návštěvníci mohou vždy najít způsoby, jak si užít toto exotické místo.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené státy americké Key West, Florida


1. Co se nachází v Key West?

V Key West najdete mnoho turistických atrakcí, včetně nádherných pláží, historických památek, muzeí, restaurací, barů a nočního života.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Key West?

Nejlepší čas na návštěvu Key West je od února do května, kdy jsou teploty příjemné a průměrné teploty dosahují kolem 25°C.

3. Jak se dostat do Key West?

Key West je snadno dostupný letecky, autobusem nebo autem. Nejbližší letiště jsou v Miami a Fort Lauderdale. Z Miami jezdí pravidelně autobusy a také jsou k dispozici pronájmy vozidel.

4. Co stojí za návštěvu v Key West?

Nejznámější atrakcí v Key West jsou slavné ulice Duval Street, Hemingwayův dům a muzeum, Ernest Hemingway Home & Museum, a malý ostrov Dry Tortugas.

5. Kolik stojí ubytování v Key West?

Ceny ubytování v Key West se liší v závislosti na roční době a velikosti pokoje. Průměrné ceny se pohybují od 80 USD za noc v hostelu a od 200-300 USD za noc v hotelu.

6. Jak dlouho bych měl zůstat v Key West?

Ideální délka pobytu v Key West je 3-5 dnů aby si bylo možné prohlédnout všechny hlavní atrakce a vidět krásná pláže a ostrovy.

7. Jaká je místní kuchyně v Key West?

Místní kuchyně v Key West se soustřeďuje především na mořské plody a ryby, jako jsou humři, krevety, štikozubci a další.

8. Co je nejlepším způsobem prozkoumání Key West?

Key West je snadno prozkoumatelný pěšky nebo na kole, takže nejlepší způsob je ochutnat místní kuchyni, navštívit památky a projít se po těchto krásných ulicích a klasických barech.


Ubytování Spojené státy americké Key West, Florida


Pokud hledáte ideální dovolenou v Spojených státech amerických, nemůžete minout nádherné město Key West na Floridě. Tento kouzelný ostrov nabízí nejen překrásné přírodní scenérie, ale také skvělé ubytování pro každého cestovatele.

Pro ty, kteří hledají luxus a exkluzivitu, je zde řada luxusních resortů a hotelů. Například The Reach Key West, A Waldorf Astoria Resort, nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také nejkrásnější pláž na ostrově a úžasné vyhlídky na oceán. Méně exkluzivní, ale stále nadstandardní možností je Casa Marina, A Waldorf Astoria Resort, který nabízí neobvykle velké pokoje, více bazénů a restaurací a také přímý vstup na pláž.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, jsou zde také možnosti pro vás. Pro hosty, kteří preferují nezávislost, je zde řada bytů a pronájmů. Key West Bayside Inn & Suites nabízejí skvělou cenovou politiku a teplo domova. To je ideální pro cestovatele, kteří hledají nejen pohodlné ubytování, ale i jednoduchost během svého pobytu.

Pro milovníky přírody doporučujeme Pineapple Cottage, který se nachází v okolí tropické zahrady a historického muzea Ernesta Hemingwaye. Tento bungalov nabízí nejen relaxaci, ale také aktivní rekreaci, jako je cyklistika, kajak a paddleboarding.

Každý z těchto možností vám nabídne dokonalé ubytování, které splní všechna vaše očekávání. Pokud plánujete svůj nezapomenutelný pobyt v Key West na Floridě, nezapomeňte si vybrat z těchto úžasných možnosti ubytování. Těšíme se na vaši návštěvu!


Letenka Spojené státy americké Key West, Florida


Vyrazit do Key Westu na jihu Floridy je jako navštívit jiný svět. Tento půvabný ostrov, který se rozkládá na samotném konci ostrovního řetězce Florida Keys, je obklopen smaragdově zelenými vodami Karibiku a nabízí návštěvníkům dokonalou kombinaci pláže, horských výstupů, kulturních aktivit a mnoho dalšího.

Aby byla vaše cesta z České republiky do Key Westu pohodlná a rychlá, letenky jsou tím nejlepším způsobem, jak se dostat do cíle vaší dovolené. Několik leteckých společností nabízí přímé lety z Prahy do Miami, což vám poskytne snadný přístup do oblasti Florida Keys.

Když už budete v Miami, letenky na Key West jsou dostupné přes letecké společnosti jako Delta a American Airlines, které nabízejí přibližně hodinový let z Miami na Key West, což vám umožní rychle dorazit k vaší dovolené. Cestování z Miami na Key West po silnici najdete napínavé, ale let se skvělým výhledem na krásnou oblast Florida Keys vám poskytne nezapomenutelné zážitky už od začátku vaší cesty.

Key West je nejen krásným letoviskem, ale také místem bohatých kulturních aktivit a historických památek. Návštěvníci mohou navštívit mnoho muzeí, galerií a divadel, kde se mohou dozvědět o dějinách ostrova, zahrnuti do jejich přírodního bohatství a umělecké dědictví.

Mnoho turistů také ochutnává místní speciality a navštěvují rozmanité bary a restaurace, kde mohou ochutnat exotické mořské plody, tropické ovocné koktejly a další pochoutky.

Zkrátka, Key West je ideálním místem pro dovolenou a letenky jsou nejlepším způsobem, jak se tam dostat. Pokud hledáte směsici kultury, zábavy a krásného pobřeží, pak přemýšlejte o cestě do Key Westu, kde jsou unikátní zážitky zaručeny.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny