Hledejte letenky za nejnižší cenu

Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden

Ubytování Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden


Spojené arabské emiráty jsou známé svými luxusními hotely a extravagantními památkami, ale pokud hledáte místo, které kombinuje krásu a přírodu, pak je pro vás ideální Dubajská Motýlí zahrada.

Dubajská Motýlí zahrada je jednou z nejnovějších turistických atrakcí v Dubaji, otevřenou teprve v roce 2015. Je rozložena na ploše přibližně 4 500 metrů čtverečních a hostí více než 15 000 živých motýlů pocházejících z 26 různých druhů.

Tato nádherná zahrada je navržena tak, aby byla pro motýly co nejvíce příjemná a přirozená. V zahradě se nacházejí speciální místnosti s různými druhy rostlin, aby se motýlům poskytlo ideální prostředí k životu a reprodukci. Každá místnost je navíc klimatizována tak, aby byla teplota a vlhkost přiměřená danému druhu motýla.

Pokud jste milovníkem přírody nebo prostě hledáte místo k relaxaci a odpočinku, Dubajská Motýlí zahrada je pro vás ideální. Můžete si zde prohlédnout různé druhy motýlů, jak létají kolem vás a obdivovat jejich krásné barvy a křídla. Návštěvníci také mají možnost zúčastnit se interaktivních vzdělávacích programů, které se zaměřují na ekologickou a ochranu životního prostředí.

Dubajská Motýlí zahrada se nachází v Al Barsha South, v blízkosti mezinárodního letiště v Dubaji. Vstupné je poměrně dostupné a pro děti do 2 let je vstup zdarma. Pokud máte rádi přírodu a krásu rostlin a motýlů, pak si při vaší návštěvě Dubaje zkrátka nemůžete nechat tuto nádhernou zahradu ujít.

Celkově řečeno je Dubajská Motýlí zahrada úžasným zážitkem pro celou rodinu a určitě stojí za to ji navštívit a nechat se okouzlit její krásou a jedinečností.


Počasí Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden


Spojené arabské emiráty jsou známé nejen svými luxusními hotely a památkami, ale také neobyčejnou přírodou, kterou nabízejí. Mezi jedním z nejkrásnějších zážitků patří návštěva Butterfly Garden, kde návštěvníci mohou spatřit více než 15 000 motýlů.

Dubai Butterfly Garden se nachází v Dubaji, na území Dubajských květinových zahrad, a je to největší motýlí zahrada na světě. Toto místo bylo otevřeno v roce 2015 a od té doby přilákalo nespočet návštěvníků ze země i ze zahraničí.

Hlavní atrakcí zahrady jsou krásní motýli všech druhů, velikostí a barev. Motýli jsou chováni v jejich přirozeném prostředí a návštěvníci se mohou projít mezi nimi v oblačném lese, kde mohou přijít do přímého kontaktu s těmito krásnými tvory. Toto místo není jen o motýlech, ale také o rostlinách, které zde rostou. Návštěvníci mohou vidět víc než 45 druhů květin, které jsou přirozeným zdrojem potravy pro tyto barevné tvory.

Jedním z největších atrakcí zahrady je živý motýlí dům, což je speciální stanoviště pro motýly. Tento domov je navržen tak, aby se motýli mohli pohybovat ve svobodném prostoru, a návštěvníci se tak mohou projít a spatřit tyto krásné tvory zblízka. Návštěvníci mohou také vidět jak se vaječníky líhnou, jak se motýli líhnou a jak rostou.

Dubai Butterfly Garden je otevřen celoročně a vstupné je poměrně přijatelné. Zahrada je otevřena v dobách od 9:00 do 18:00 a umožňuje návštěvníkům vstoupit do světa, kde mohou spatřit nejen smetánku, ale také další druhy motýlů, jako jsou například modřín, monarch, atlas, fúze a mnoho dalších.

V létě jsou teploty v Dubaji velmi vysoké a mohou dosáhnout až 40 stupňů Celsia, což může být pro některé návštěvníky obtížné. Pokud se chystáte na návštěvu Butterfly Garden během letního období, je nutné si vzít s sebou pití a chránit se před sluncem. V zimě jsou teploty v Dubaji mnohem příjemnější a často se pohybují okolo 20-25 stupňů Celsia.

Dubai Butterfly Garden je skvělým místem pro rodinný výlet, romantickou procházku nebo pro jednodenní výlet s přáteli. Toto místo nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek, kdy mohou vidět až 15 000 krásných motýlů a okusit jedinečnost přírody v Dubaji.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden


1. Co je to Butterfly Garden?
Butterfly Garden je rozsáhlá zahrada s množstvím různých druhů motýlů, které jsou obklopeny tropickou květinovou nástavbou.

2. Kolik to stojí?
Vstupenky do Butterfly Garden jsou k dispozici za zhruba 50 až 70 AED.

3. Jak se dostat do Butterfly Garden?
Butterfly Garden se nachází uvnitř Dubai Miracle Garden, což je asi 20-30 minut jízdy od centra Dubaje. Nejlepší způsob, jak tam dostat, je jet taxíkem nebo pronajmout auto.

4. Kolik času bych měl strávit v Butterfly Garden?
Návštěva Butterfly Garden trvá zhruba 1-2 hodiny, záleží to ale na vašem zájmu o motýly.

5. Je tam vždy spousta motýlů?
Butterfly Garden je otevřen po celý rok, takže tam vždy najdete mnoho motýlů. Nicméně je důležité si uvědomit, že některé druhy motýlů jsou sezónní a mohou být k vidění pouze v určitých obdobích.

6. Smím se tam dotknout motýlů?
Dotykat se motýlů je zakázáno, aby nebyly pro ně příliš stresující.

7. Můžu si vzít foťák?
Fotografování je povoleno a dokonce se zde nachází také speciální koutek, kde si lidé mohou fotit s motýly.

8. Je tam nějaký obchod se suvenýry?
Ano, v Butterfly Garden se nachází malý obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit dárky a suvenýry spojené s motýly.

9. Je nutné rezervovat vstupenky předem?
Rezervace vstupenek dopředu není nutná, ale vzhledem k velké popularitě to může být užitečné především v sezónních obdobích.

10. Kdy jsou Butterfly Garden otevřeny?
Butterfly Garden jsou otevřeny každý den od 9:00 do 18:00 hodin.


Letenka Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden


Spojené arabské emiráty jsou bezesporu jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě. Díky svému bohatství a jedinečnému stylu se staly oblíbeným cílem pro všechny milovníky luxusu a exotiky. V Dubaji se můžete těšit na řadu nezapomenutelných zážitků a jedním z nich je určitě návštěva Butterfly Garden. Pokud jste milovníky přírody, určitě byste si tuhle nabídku neměli nechat ujít.

Butterfly Garden se nachází přibližně 45 minut jízdy od centra Dubaje a rozhodně stojí za to si tu udělat výlet. Jde o největší motýlí zahradu na světě, kde můžete spatřit více než 15 000 motýlů a 50 druhů rostlin. Tato zahrada je naprosto úchvatná, zvláště když se vám podaří spatřit některé z nejimpresivnějších druhů motýlů, jako je třeba fotografický motýl či motýl modráček.

V Butterfly Garden najdete také skleníky replikující tropické klima, což znamená, že se tu motýlům daří ideálně a můžete si je prohlédnout zblízka a pozorovat jejich chování. Je to rozhodně jedinečná zkušenost a žádný milovník přírody by si ji neměl nechat ujít. Navíc tu najdete také množství květin, nejen pro motýly, ale i pro celkovou dekoraci a náladu.

Celá Butterfly Garden je rozdělena na několik částí, kde najdete například exotické rostliny, vodní nádrže a dokonce i malý vzdělávací pavilon. V něm se dozvíte téměř vše, co potřebujete vědět o motýlech a jejich biologii.

Pokud máte v plánu navštívit Dubaj a máte rádi přírodu, návštěva Butterfly Garden bude pro vás velkým zážitkem. Je to ideální místo, kde si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta a užít si naprostého klidu a krásy. Vstupenku si můžete zakoupit on-line nebo na místě. A nezapomeňte si s sebou přinést fotoaparát, abyste si mohli odnést krásné vzpomínky.

Závěrem lze tedy konstatovat, že Butterfly Garden je jedním z nejkrásnějších míst, která můžete navštívit v Dubaji. Je to skvělá volba pro ty, kteří milují přírodu a chtějí vidět něco unikátního a zajímavého. Pro ty z vás, kteří navštíví Dubaj, by měla být návštěva Butterfly Garden povinnou zastávkou na vaší cestě.


Dovolená Spojené arabské emiráty Dubai Butterfly Garden


Dubai Butterfly Garden - Raj pro milovníky motýlů

Pokud jste milovníkem motýlů, jedním z míst, které byste si z určitě neměli nechat ujít při návštěvě Dubaje, je Dubai Butterfly Garden. Tento krásný park, který se nachází na severu Dubaje, je domovem pro tisíce motýlů a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost vidět tyto křehké tvorby v podmínkách podobných jejich přirozenému prostředí.

Dubai Butterfly Garden byl otevřen v březnu 2015 a tvoří ho dvě velké skleněné struktury, nazvané Butterfly Museum a Butterfly Park. Tyto dvě budovy jsou propojeny lávkou s rozsáhlou zahradou, kde můžete pozorovat volně žijící motýly.

Butterfly Museum je zajímavým místem, kde se můžete naučit o životním cyklu motýlů, historii tohoto druhu a také o původu některých z nejvíce ohrožených druhů motýlů. V muzeu se nachází také fotografie a ukázky motýlích pupenů a kokonů.

Butterfly Park je skleněná budova o rozloze téměř 1800 metrů čtverečních, která je domovem pro tisíce motýlů. Můžete se projít mezi kvetoucími rostlinami a obdivovat motýly, jak létají mezi květy a krmí se nektarem. Je to velmi relaxační zážitek, který vás po celodenním shonu ve městě dokonale uklidní.

V parku najdete také řadu vzdělávacích a interaktivních aktivit. Průvodci parku Vám povyprávějí o různých druzích motýlů a můžete si prohlédnout jejich vajíčka, pupeny a kokony. Pro děti je určitě zajímavé navštívit laboratoř, kde se zabývají chovem motýlů.

Pokud jste s rodinou na dovolené v Dubaji, je Butterfly Garden místem, které rozhodně stojí za návštěvu. Je to jedinečné místo, které vás okouzlí svou krásou a poskytne Vám nádherný zážitek, na který nezapomenete.

Vstupné do parku je přibližně 50 AED (cca 300 Kč) pro dospělé a 40 AED (cca 240 Kč) pro děti. Děti do 2 let mají vstup zdarma. Park je otevřen denně od 09:00 do 18:00. Je to hodinová jízda od centra Dubaje, ale určitě stojí za to si udělat výlet a podívat se na tyto krásné tvory v jejich přirozeném prostředí.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny