Hledejte letenky za nejnižší cenu

Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort

Dovolená Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort


Spojené arabské emiráty jsou pro mnoho lidí synonymem luxusu, bohatství a nekonečných možností. Pokud se i vy rozhodnete pro dovolenou v této části světa, rozhodně nebudete litovat. Velmi oblíbeným místem pro turisty ze všech koutů světa je Al Maha Desert Resort, který leží kousek od města Dubai.

Tento resort je v mnoha směrech unikátní a nabízí návštěvníkům zážitky, na které nezapomenou celý život. A co se týče ubytování, Al Maha Desert Resort nenechá nikoho na pochybách, že se nachází v jednom z nejluxusnějších míst na světě.

Pokud se rozhodnete zůstat v tomto resortu, můžete si zvolit ubytování v jedné z 42 vil, které jsou navrženy tak, aby se co nejvíce sladily s přírodou. Všechny vily jsou vybavené klimatizací, velkými pohovkami, postelemi s nejvyšší kvalitou matrace a velkými okny, které umožňují vychutnat si krásný výhled na poušť. Všechny vily mají také venkovní terasy s lehátky, takže můžete relaxovat a užívat si slunce.

V Al Maha Desert Resort se můžete těšit na mnoho aktivit - ať už jste sportovci nebo milovníci relaxace. Resort nabízí řadu míst, kde si můžete užít wellness, nechat se rozmazlovat v lázních nebo si zahrát golf na prestižním hřišti. Pokud rádi zkoumáte přírodu, můžete se vydat na výlet na velbloudích, do pouště či na jízdu jeepem. A pokud se vám bude chtít sportovat, můžete si zahrát tenis, basketbal nebo badminton.

Chcete-li ochutnat místní kulinářskou nabídku, máte na výběr několik restaurací, kde se podávají speciality z celého světa. Restaurace mohou být umístěny v interiéru, nebo můžete večeřet venku s výhledem na poušť. Všechny restaurace jsou vybavené moderní kuchyní a jsou důkladně kontrolované zdravotními hodnotami.

V Al Maha Desert Resort opravdu nepotřebujete nic jiného než se uvolnit a užívat si krásy této části světa. Nechte se unášet vlnami zvuků přírody a nechte se rozmazlovat v luxusních vilách a restauracích. Toto místo vás nadchne svou exkluzivitou a velkolepostí a rozhodně na něj nezapomenete. Takže pokud se rozhodnete pro dovolenou v Spojených arabských emirátech a navštívíte tento resort, připravte se na zážitky, které vás okouzlí a budou s vámi navždy.


Počasí Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort


Spojené arabské emiráty jsou známé svým teplým, suchým a slunečným počasím po většinu roku. Jedním z nejkrásnějších míst pro relaxaci a užití si této stálé sluneční nádhery je Al Maha Desert Resort, luxusní oáza uprostřed pouště.

Celoroční teploty v této oblasti se pohybují mezi 25°C a 40°C, s nejteplejším obdobím v letních měsících (červen až srpen). V této době může být v poušti až 50°C, což většina lidí vnímá jako příliš horké. Nicméně Al Maha Desert Resort nabízí v této době dostatek způsobů jak se zchladit, například pěkným koupáním v soukromém bazénu nebo pomocí moderní klimatizace, která je k dispozici ve všech luxusních odpočinkových domech.

V zimních měsících (září až květen) jsou teploty v celém regionu výrazně nižší, chladné noci jižní části pouště vytváří dokonce mrazy. Nicméně, zatímco venku fouká lehce chladný severozápadní vítr, uvnitř resortu teplota zůstává příjemně teplá, což umožňuje hostům užít si svého odpočinku na plno.

Celkově lze říci, že s ohledem na extrémní podmínky pouště je Al Maha Desert Resort ideální destinací pro každého, kdo hledá pravou oázu v poušti, dobrou klid a relaxaci - a protože počasí je téměř vždy skvělé, můžete se spolehnout na to, že nezklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort


1. Jaké aktivity jsou k dispozici na Al Maha Desert Resort?

V Al Maha Desert Resort najdete celou řadu aktivit, jako např. jízdu na velbloudovi, jezdecké výlety, pěší výlety, noční safari a mnoho dalšího.

2. Jaký druh ubytování má Al Maha Desert Resort?

V Al Maha Desert Resort najdete luxusní vile s vlastním bazénem, zahradou a soukromým balkonem s výhledem na poušť.

3. Jak se lze dostat na Al Maha Desert Resort?

Z letiště v Dubaji je možné si objednat přímý transfér do resortu. Dále lze použít sérii místních transferů, nebo si pronajmout auto.

4. Jsou v resortu servírovány jídla?

Ano. Al Maha Resort disponuje několika vyhlášenými restauracemi, které nabízejí množství specialit arabské kuchyně i mezinárodních kuchyní.

5. Jaké jsou všechny aktivity, které se nabízejí na Al Maha Desert Resort?

Al Maha Desert Resort nabízí celou řadu aktivit. Mezi ty nejpopulárnější patří jízda na velbloudovi, různé druhy masáží a procedur v luxusním spa centru, noční safari, pěší výlety, jízdu na koni, golf nebo účast na tradiční show Beduínské hudby a tance.


Letenka Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort


Pokud hledáte unikátní zážitek, který kombinuje luxus a přírodu, pak byste mohli zvážit letenku do Spojených arabských emirátů s cílem navštívit Al Maha Desert Resort. Tento výjimečný rezort se nachází v srdci arabské pouště, která nabízí nádherné výhledy na nedotčenou přírodu a oblohu plnou hvězd.

Al Maha Desert Resort nabízí hostům plně vybavené apartmány a vily, které jsou navrženy tak, aby respektovaly kulturní a přírodní hodnoty místních obyvatel. Každý pokoj nebo apartmán má svůj vlastní bazén, takže si můžete užít osvěžující koupání a soukromí, které si jistě zasloužíte.

Jedním z největších lákadel Al Maha Desert Resort je jeho umístění uprostřed pouště. Zde můžete pozorovat rozmanitou pouštní faunu a flóru při pěších výletech nebo jízdě na velbloudech. Pokud hledáte adrenalinový zážitek, můžete si zahrát golfový turnaj na tamním hřišti s výhledem na poušť. Pro ty, kteří hledají více wellnessových aktivit, jsou k dispozici speciální procedury a služby v luxusním spa.

Al Maha Desert Resort je také skvělým místem pro páry, kteří hledají romantickou atmosféru. Užijte si večerní procházku v poušti za západu slunce a pozorováním hvězd v noci. Pokud hledáte obzvláště exkluzivní zážitek, můžete si objednat soukromou večeři pod širým nebem a vychutnat si zde polévky, zákusky, ryby a další lahůdky s vynikajícími nápoji.

V případě, kdyby vám zážitek v Al Maha Desert Resort nestačil, můžete se vydat na výlet do nedalekého města Dubaj a užít si jeho moderní architekturu, nákupy a další zážitky. Pokud však hledáte klid a pevnost od shonu města, pak Al Maha Desert Resort bude tou nejlepší volbou.

Věříme, že tento krátký popis Al Maha Desert Resort vás přesvědčil o tom, že si tuto destinaci rozhodně musíte přidat na svůj seznam míst, které stojí za návštěvu. Pokud jste připraveni ojet svět, určitě byste si měli zarezervovat letenku do Spojených arabských emirátů a vyzkoušet tento luxusní resort s jeho nádhernou kombinací přírody a luxusu.


Ubytování Spojené arabské emiráty Al Maha Desert Resort


Pokud hledáte luxusní ubytování v Spojených arabských emirátech, pak si určitě nedopřejete zážitku v Al Maha Desert Resort. Tento resort se nachází v srdci pravé pouště a nabízí svým hostům nejen krásné ubytování, ale také úžasné zážitky z přírody v okolí.

Al Maha Desert Resort se nachází asi hodinu jízdy autem od Dubaje. Resort nabízí celkem 42 velkorysých vil, které jsou rozmístěny v oáze s výhledem na nespočet zvířat jako jsou velbloudi, pštrosi a oryxi. Každá vila je vybavena vším, co byste mohli potřebovat pro pohodlný pobyt. Kromě toho si můžete užívat soukromou terasu s výhledem do pouště, soukromý bazén a také venkovní sprchu s výhledem na okolní krajinu.

Al Maha Desert Resort je plně začleněn do okolní přírody a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat poušť a její fauna a floru. Hosté si mohou užívat exkurze do pouště, kde mohou pozorovat velbloudy, gazely a další zvířata. Pokud se rozhodnete pobyt v tomto resortu, pak si určitě nemůžete nechat ujít vynikající občerstvení, které se servíruje ve třech restauracích tohoto resortu.

Další možností, jak si užít tento resort, je těžiště pro relaxaci a wellness do proti stresu. Resort nabízí odpočinek v luxusním spa, kde si můžete objednat celou řadu ošetření od masáží až po pedikúru. K tomu můžete využít také fitness centrum a bazén, které jsou pro vás zdarma k dispozici.

Celkově řečeno, Al Maha Desert Resort je ideálním ubytováním pro ty, kteří hledají přepych a pohodlí v prostředí přírody. Pokud přemýšlíte o návštěvě Spojených arabských emirátů a chcete si užít skvělý pobyt, pak je Al Maha Desert Resort určitě skvělou volbou.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny