Hledejte letenky za nejnižší cenu

Seychely Coco Island

Dovolená Seychely Coco Island


Seychely jsou oblíbeným turistickým cílem, a to díky svému tropickému ráji. Jednou z nejkrásnějších destinací na Seychelách je ostrov Coco Island. Tento ostrov je situován na severovýchod od Mahé, největšího ostrova Seychel.

Na ostrov Coco Island se můžete dostat výhradně lodí nebo vrtulníkem. Při plavbě lodí můžete pozorovat různé druhy ryb a obdivovat korálové útesy podél cesty. Po připlutí na ostrov budete ihned okouzleni jeho krásnými bílými plážemi, tyrkysově modrou vodou a zelenou vegetací.

Coco Island je ideální destinací pro milovníky přírody a milovníky vodních sportů. Nejvíce populárním vodním sportem na ostrově je potápění, při kterém můžete prozkoumat podmořské království a pozorovat různé druhy ryb a korálů. Využít můžete i možnosti kajakářství, windsurfingu nebo jízdy na paddleboardu.

Ostrov Coco Island je klidný a izolovaný, což umožňuje turistům relaxovat a odpočívat na pláži. Můžete si vychutnat slunce na pláži pod kokosovými palmami nebo ochutnat místní speciality na jedné z mnoha plážových restaurací.

Pro ty, kteří hledají ještě více dobrodružství, je možné se vydat na procházku po ostrově a užít si přírodní krásy tohoto malého rajského ostrova. Kolem ostrova vede několik navzájem propojených stezek, které nabízejí krásné výhledy na pobřeží a moře.

Coco Island je také velmi romantickým místem, ideálním pro páry hledající romantickou dovolenou, včetně svateb a líbánků. Na ostrově jsou k dispozici speciální balíčky pro páry, které zahrnují soukromé večeře na pláži a romantické procházky po ostrově.

Celkově je Seychely Coco Island zážitkem, který by si neměl nechat ujít žádný milovník krásného přírodního prostředí a dobrodružství. Tento malý ostrov nabízí návštěvníkům dokonalou kombinaci přírodní krásy, klidu a možnosti relaxace, stejně jako mnoho příležitostí pro aktivní dovolenou. Pokud plánujete dovolenou na Seychelách, Coco Island by měl být na vašem seznamu nejlepších míst k navštívení.


Letenka Seychely Coco Island


Seychely jsou jedním z nejkrásnějších destinací na světě a Coco Island patří mezi nejkrásnější a nejexkluzivnější ostrovy v této oblasti. Pokud se rozhodnete navštívit tuto malou, ale nádhernou pevninu, měli byste zvážit let na letenku Seychely Coco Island.

Coco Island se nachází v souostroví Seychel, které se skládá z více než 100 ostrovů a atolů, ležících v Indickém oceánu poblíž východního pobřeží Afriky. Ostrov je velmi malý a ze všech ostrovů na Seychelách je třetí nejmenší. Protože je tak malý, je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit klidné a relaxační dovolenou daleko od všeho shonu a hluku.

Díky letenku Seychely Coco Island můžete cestovat do této malebné oblasti a vychutnat si nádherné pláže, modré moře a zelenou přírodu, kterou ostrov nabízí. Kromě toho zde najdete také mnoho možností k vodním sportům a dalším aktivitám, jako jsou potápění, rybaření nebo jachting.

Coco Island je proslulý svými plážemi, z nichž každá má své vlastní kouzlo. Na pláži Anse Bateau například najdete velké množství útesů a koralových útesů, zatímco na pláži Grand Anse je mělké moře ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet potápění. Pokud hledáte romantiku, můžete se vydat na pláž Anse Couroune, kde najdete romantické zákoutí pro delší procházky podél pláže.

Kromě pláží Coco Island nabízí také několik zajímavých míst k návštěvě. V blízkosti ostrova najdete například Exile island, kde byli v minulosti vězni, kteří se pokoušeli prchnout ze Seychel. Na ostrově La Fouche najdete nedaleké podzemní jezero, které je vynikající pro rybaření a potápění.

Letenka Seychely Coco Island je ideálním způsobem, jak se dostat do této nádherné oblasti, kde se můžete vychutnat klidné a relaxující dny. Ať už hledáte romantiku, zábavu nebo něco jiného, Coco Island je místo, kam se stojí vypravit.


Ubytování Seychely Coco Island


Seychely jsou rájem na zemi a způsob, jakým se můžete dostat k tomuto vzkříšenému ostrovu, je stejně úžasný. Pokud hledáte vysoce kvalitní a mimořádné ubytování na Seychelách, Coco Island je ideální místo pro vás. Toto malé letovisko je jedním z nejlepších v Seychelách a nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků.

Coco Island se nachází na nejjižnějším místě Seychel a je obklopena klidnými vodami Indického oceánu. Tento exotický ostrov je domovem pro několik druhů ptáků, ryb a korálů, což z něj dělá zajímavé místo pro pozorování přírody. Zde můžete pozorovat delfíny, žraloky, kytovce a mnoho dalších druhů.

Pokud jde o ubytování, Coco Island nabízí mnoho možností pro hosty. Zde najdete několik druhů vil, které jsou prostorné, plné luxusu a vybavené moderními zařízeními. Vile s úchvatným výhledem na oceán jsou ideálním místem, kde si můžete odpočinout a užít si výhled na modrou hladinu.

Kromě toho Coco Island také nabízí řadu aktivit pro hosty, kteří se sem vydají. Zde si můžete pronajmout kajak, šnorchlování a další vodní aktivity. Kokosový háj, který se nachází v blízkosti resortu, je další skvělou volbou pro rodiny a páry, kteří hledají relaxaci.

Vzdálenost od aeroportu Mahé je 45 minut, ale přestože se na tuto malou oázu dostanete lodí, tak si zde opravdu užijete. Místní kuchyně je plná místních chutí a zde si můžete vyzkoušet jižní indické speciality.

Pokud se chystáte na Seychely a hledáte ideální místo pro ubytování, Coco Island je skvělou volbou. Toto malé letovisko poskytuje nezapomenutelné zážitky a pohodlí, což z něj dělá nejlepší volbu pro vaši dovolenou. Buďte si jistí, že vám Coco Island nabídne něco, co nikdy nezapomenete!


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Coco Island


1. Jak se na Seychelách dostat na Coco Island?
Coco Island se nachází v národním parku Vallée de Mai na ostrově Praslin. Nejbližší letiště je na Praslinu a zde je také možné si pronajmout loď pro přepravu na Coco Island.

2. Jaké aktivity je možné na Coco Island podniknout?
Na Coco Island je možné si vychutnat plážový den, prozkoumat přírodní krásy národního parku Vallée de Mai nebo si vyzkoušet šnorchlování a potápění.

3. Kolik stojí vstupné na Coco Island?
Vstupné na Coco Island není nutné platit, ale je nutné zakoupit vstupenku do národního parku Vallée de Mai, kde se Coco Island nachází.

4. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Coco Island?
Nejlepší doba na návštěvu Coco Island je v období od května do září, kdy je suché počasí a voda má příjemnou teplotu.

5. Jaké ubytování je v okolí Coco Island k dispozici?
V okolí Coco Island je možné najít různé druhy ubytování, od luxusních hotelů po levnější apartmány. Doporučujeme si ale ubytování zarezervovat v předstihu, neboť se jedná o velmi oblíbenou destinaci.


Počasí Seychely Coco Island


Seychelské ostrovy jsou celosvětově známé svým exotickým klimatem, bílými písečnými plážemi a průzračně modrým mořem, a Coco Island není výjimkou. Tento malý ostrov leží na jihovýchodě Seychel v Indickém oceánu a nabízí krásné výhledy na nedotčenou přírodu.

Klimatické podmínky na Coco Island jsou typické pro Seychely. Většinu roku je zde vlhké a horké klima s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí vzduchu. Nejteplejší měsíce jsou od prosince do března, kdy se teploty pohybují kolem 31 stupňů Celsia. Vysoká vlhkost způsobuje, že se zdá, že je ještě horkéji a cestovatelé by si měli být vědomi, že by měli dodržovat pitný režim a nosit lehké a vzdušné oblečení.

Od května do října se na Seychelách vyskytuje období dešťů. Během této doby se mohou vyskytnout příležitostné silné bouřky. Nicméně, i když se jedná o období dešťů, průměrné srážky jsou na Coco Island stále velmi nízké. Turisté si mohou vychutnat krásné pláže prakticky bez deště a méně turistů v této době.

Moře kolem ostrova je výrazně chladnější během období od května do října a vítr nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, jako jsou windsurfing a kitesurfing. Během letních měsíců se na ostrově také vyskytuje období kladivounů a turisté by se měli držet na očích v případě, že si plánují koupání v moři.

Celkově vzato, Coco Island nabízí turistům krásné přírodní krásy při přijímání zvláštností klimatu Seychel. Cestovatelé by si měli být vědomi vysokých teplot a vlhkosti během většiny roku, ale měli by si užívat nádherné pláže a prakticky bez srážek. Období dešťů od května do října má stále velmi nízký výskyt srážek a nabízí dobré podmínky pro vodní sporty. Pokud hledáte exotickou destinaci s krásným klimatem, Coco Island na Seychelách by mohl být pro vás ideální volbou.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny