Hledejte letenky za nejnižší cenu

Rusko Vladivostok

Letenka Rusko Vladivostok


Pokud plánujete cestu do Ruska, mohl byste uvažovat o návštěvě Vladivostoku. Je to jedno z nejvzdálenějších měst Ruska a leží na východním pobřeží země, v oblasti Primorský kraj. Město je známé svou strategickou polohou poblíž hranic s Čínou a Severní Koreou a také svými krásnými panoramatickými výhledy na oceán.

Nejlepší způsob, jak se dostat do Vladivostoku, je letadlem. Letiště Vladivostok se nachází asi 44 kilometrů od města a nabízí vynikající spojení s mnoha ruskými i mezinárodními destinacemi.

Letenky na trasu Rusko Vladivostok lze koupit u řady leteckých společností, v této oblasti využívají své služby tři hlavní letecké společnosti: Aeroflot, S7 Airlines a Ural Airlines. Tyto společnosti nabízejí jak přímé, tak i jedno nebo více mezipřistání na trase.

Začněme u leteckých společností, které nabízejí přímý let z Moskvy do Vladivostoku.

- Aeroflot: Aeroflot je největší leteckou společností v Rusku a nabízí denně přímé lety z Moskvy do Vladivostoku. Let trvá přibližně 8 hodin.

- S7 Airlines: S7 Airlines je druhou největší leteckou společností v Rusku a nabízí také přímé lety z Moskvy do Vladivostoku. Let trvá přibližně 8 hodin.

- Ural Airlines: Ural Airlines nabízí méně přímých letů než Aeroflot nebo S7 Airlines, ale stále provozuje několik přímých letů týdně na této trase.

Pokud hledáte levnější letenek, můžete zvažovat varianty s mezipřistáními. Ty mohou být nejen cenově výhodnější, ale také můžete navštívit v cestě další zajímavé destinace.

Mezi nejoblíbenější destinace s mezipřistáními na trase Rusko Vladivostok patří kromě Moskvy např. také Irkutsk, Novosibirsk, Khabarovsk, Jekatěrinburg, Vladikavkaz nebo Kaluga.

Cena letenky Rusko Vladivostok se liší v závislosti na délce letu, letecké společnosti, způsobu rezervace a mnoha dalších faktorech. Nicméně průměrná cena přímého letu z Moskvy do Vladivostoku se pohybuje kolem 15 000 - 20 000 RUB (200 - 270 USD).

Vladivostok je město, které rozhodně stojí za to navštívit. Má spoustu zajímavých památek a krásné výhledy na oceán. A začnout cestu na letadlo, je bezpochyby nejlepší způsob, jak se dostat tam.


Ubytování Rusko Vladivostok


Rusko je obrovská země, plná nádherných míst k navštívení. Jedním z těchto míst je město Vladivostok, které se nachází na dálném východě Ruska, poblíž rusko-čínské hranice. Město je proslulé svojí bohatou historií, nádhernou přírodou a zajímavými turistickými atrakcemi. Pokud plánujete návštěvu Vladivostoku, musíte si rozhodnout, kde se ubytovat. V tomto článku vám přinášíme přehled míst, kde si můžete zarezervovat ubytování.

1. Hotel Hyundai

Jeden z nejluxusnějších hotelů v Vladivostoku, hotel Hyundai, se nachází na břehu moře v centru města. Tento hotel má několik restaurací, bary a bazén. Každý pokoj má elegantní interiér, klimatizaci a Wi-Fi. Hotel Hyundai je vhodný pro náročné cestovatele, kteří si chtějí dopřát maximální komfort během svého pobytu v Vladivostoku.

2. Hotel Avanta

Hotel Avanta se nachází v klidné čtvrti na okraji Vladivostoku. Tento hotel nabízí pohodlná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV, ledničku a Wi-Fi. Hotel Avanta má rovněž k dispozici restauraci a saunu, kterou si hosté mohou pronajmout. Navíc je hotel Avanta ideální pro ty, kteří plánují navštívit přístav, protože se nachází jen několik minut chůze od něj.

3. Hotel Vladivostok

Jeden z nejpopulárnějších hotelů v centru města je hotel Vladivostok. Hotel se nachází jen pár kroků od náměstí Bortsov Revolutsii a nabízí luxusní ubytování za rozumné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV, minibar a Wi-Fi. Hotel Vladivostok má rovněž k dispozici několik restaurací, saunu, fitness centrum a několik konferenčních místností.

4. Hotel Sibirskiy

Hotel Sibirskiy je velmi oblíbený u cestovatelů, kteří chtějí prozkoumat Vladivostok. Nachází se kousek od vlakového nádraží a nabízí pohodlná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci, TV a Wi-Fi. Hotel Sibirskiy má rovněž k dispozici restauraci, saunu a malý obchod s dárky.

5. Otel Gavan

Otel Gavan se nachází ve čtvrti Arsenyev, poblíž přístavu. Tento hotel nabízí jednoduchá, avšak příjemná ubytování za velmi přijatelné ceny. Každý pokoj má klimatizaci a Wi-Fi. Otel Gavan má rovněž k dispozici restauraci, bar a konferenční místnost.

Vladivostok nabízí mnoho možností ubytování pro každého. Od luxusních hotelů až po skromná motela, každý z cestovatelů najde to, co hledá. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z výše zmíněných možností, můžete být jisti, že máte zajištěný pohodlný pobyt ve městě Vladivostok.


Nejčastější dotazy a odpovědi Rusko Vladivostok


1. Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Vladivostoku z Moskvy?

Existuje několik možností, jak se dostat do Vladivostoku z Moskvy. Nejrychlejší je letadlo, které trvá přibližně 8 hodin. Alternativou je vlak, který trvá asi 6-7 dní a nabízí pohled na krásnou krajinu z okna vlaku. Můžete také jet autem, což je více než 100 hodin jízdy.

2. Může se v Vladivostoku mluvit anglicky?

Vladivostok je turistické město, takže může být možné mluvit anglicky, ale není to vždy zaručeno. Je dobré se naučit základní rusky, aby se mohli dorozumět s místními lidmi a lépe si užít pobyt ve městě.

3. Jaké jsou nejpamátnější památky v Vladivostoku?

Vladivostok je plný zajímavých atrakcí. Mezi nejoblíbenější patří most Zlatý roh, centrální třída Svetlanskaya, adrenalinové atrakce na ostrově Rusky, Památník boje za sovětskou moc, muzeum vojenské historie a muzeum regionální historie.

4. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Vladivostoku?

Vladivostok nabízí různé druhy ubytování pro každého, včetně hotelů, hostelu a apartmánů. Nejlepší způsob, jak najít ubytování, je prohledat internetové stránky, jako jsou Booking.com nebo Hotels.com, a porovnat ceny.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Vladivostoku?

Vladivostok má mnoho skvělých restaurací, které nabízejí mnoho různých druhů jídel. Některé z nejlepších jsou Bering, Fisherman's Wharf, Druzhba a Tygda. Doporučuji vyzkoušet místní speciality, jako jsou ryby a mořské plody.


Počasí Rusko Vladivostok


Vladivostok se nachází v ruském kraji Primorskij kraj a je to východní konec Transsibiřské magistrály. Město Vladivostok, ležící na pobřeží Tichého oceánu, má podnebí subarktického typu s velkými výkyvy teplot během roku.

Léto v Vladivostoku

Léto v Vladivostoku začíná v červnu a trvá až do září. Průměrná teplota v období červenec - srpen je asi 18-19 stupňů Celsia. Rare najdeme teplotu nad 25-26 stupňů Celsia. Během tohoto období se tedy nacházíme v období monzunů. Město bývá pohlceno vlhkým a teplým počasím, což může být velmi nepříjemné.

Podzim v Vladivostoku

Podzim v Vladivostoku je mimořádně krásný. Oblast je známá svými jasnými podzimními barvami. Teplota října se pohybuje v rozmezí od 5 do 10 stupňů Celsia. Poslední listopadové dny jsou již velice chladné a můžeme se setkat s prvním sněhem.

Zima v Vladivostoku

Zima v Vladivostoku je obvykle velmi tvrdá a trvá od října do dubna. Teploty v lednu se mohou snadno dostat až k -25 stupňům Celsia, ačkoliv běžněji se pohybují okolo -10 stupňů Celsia. Během zimy bývá obloha často zatažená a může pršet, sněžit nebo foukat silný vítr.

Jaro v Vladivostoku

Jaro v Vladivostoku začíná v dubnu a trvá až do května. Teploty v tomto období se pohybují okolo 10-15 stupňů Celsia. Příroda se v tomto období pomalu probouzí k životu a je krásné sledovat, jak se okolní krajině vracejí zelené barvy.

Celkově řečeno, počasí v Vladivostoku je velmi nepředvídatelné a je třeba se přizpůsobit. Oblast je krásná, ale může poskytnout i tvrdé podmínky. Ať už cestujete do Vladivostoku kdykoliv během roku, musíte být připraveni na velké výkyvy teplot a nepředvídatelné počasí.


Dovolená Rusko Vladivostok


Vladivostok, hlavní město Primorského kraje na Dálném východě Ruska, nabízí neuvěřitelně krásnou krajinnou scenérii, fascinující kulturu a rozmanité aktivity. Tato destinace tedy představuje skvělou volbu pro ty, kteří chtějí objevovat nové místa a zároveň prožít dobrodružství u moře.

Město Vladivostok se nachází na poloostrově Murav'jeva-Amurského a jeho název přeložen z ruštiny znamená "vládce východu". Místo má historii jako důležitý přístav na Transsibiřské magistrále, nejdelší železniční trase na světě, která spojuje Moskvu s Vladivostokem.

Jedním z nejvýznamnějších turistických míst ve Vladivostoku je Východní zahrada, oblast plná zeleně a květinových záhonů. Toto místo je také oblíbené pro pohledy na město a moře. Pokud hledáte něco ještě výjimečnějšího, vydejte se na vrchol města, na kopec Vladivostokská věž. Tato konstrukce vypadá trochu jako Eiffelova věž, ale je o něco nižší a nabízí úchvatné pohledy na celý Vladivostok a oceán.

Další zajímavé místo, které rozhodně stojí za návštěvu, je Rusko-japonské sídlo v Arsenjevu. Toto místo je historickým symbolem rusko-japonských vztahů a nabízí jedinečný pohled do minulosti Dálného východu. Na základech Západoevropského domu zde byl v roce 1889 vystavěn ruský obchodní dům, jenž se stal významným centrem mezinárodního obchodu s obilovinami, tuky a hedvábím.

O víkendech se v místním Národním divadle pořádají různá vystoupení, takže pokud se chystáte do Vladivostoku na konci týdne, určitě si zarezervujte vstupenky na divadelní představení.

Kromě kulturních akcí a historických památek má Vladivostok také bohatou a rozmanitou gastronomii. Pokud si rádi vychutnáváte ryby a mořské plody, pak tuto oblast nemůžete minout. Místní trhy nabízejí ryby a mořské plody přímo z Tichého oceánu. Najdete zde odrůdy lososa, ústřice, krevety a další lahůdky.

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, Vladivostok je tou správnou volbou. Prozkoumejte místní kulturu, ochutnejte místní kuchyni a užijte si nádherné výhledy na oceán.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny