Hledejte letenky za nejnižší cenu

Řecko Kefalonie Kounopetra

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kefalonie Kounopetra


1. Jak se dostat na Kefalonii?

Existuje několik možností, jak se dostat na Kefalonii - můžete použít leteckou dopravu a přistát na letišti v Argostoli, nebo využít trajektovou dopravu z několika míst v blízkosti Řecka a Itálie.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Kefalonie?

Nejlepší čas na návštěvu Kefalonie je od května do září, kdy je počasí příznivé a teploty jsou příjemné. V červenci a srpnu ale může být velmi horko.

3. Kde se nachází Kounopetra?

Kounopetra se nachází na západním pobřeží Kefalonie, asi 15 kilometrů od města Lixouri.

4. Co je Kounopetra?

Kounopetra je přírodní památka, která se skládá ze dvou skalních věží, mezi nimiž se vytváří vodní vír, který je vidět ze břehu.

5. Je možné navštívit Kounopetru?

Ano, Kounopetra je snadno dostupná pro turisty a můžete ji navštívit kdykoliv během roku. Přístup k ní je možný pěšky nebo autem.

6. Co dalšího stojí za návštěvu na Kefalonii kromě Kounopetry?

Kefalonie nabízí mnoho dalších turistických atrakcí, včetně krásných pláží, historických památek a nádherné přírodní scenérie. Mezi nejznámější patří Melissáni Cave, Myrtos Beach, Fiskardo a Argostoli.

7. Kde si můžu pronajmout auto na Kefalonii?

Na Kefalonii je mnoho půjčoven aut, které nabízejí široký výběr vozidel pro turisty. Mezi nejznámější patří Avance Rent a Car, Kefalonia Tours a CarHellas Rent a Car.


Ubytování Řecko Kefalonie Kounopetra


Kefalonie je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a turistickému ruchu zde dominuje ubytování v hotelích a apartmánech. Pokud však hledáte menší a klidnější místo pro své prázdniny, může být Kounopetra ideální volbou.

Kounopetra se nachází na západním pobřeží ostrova, asi 10 minut jízdy od hlavního města Argostoli. Toto místo je známé především díky unikátní přírodní útvaru - skalním útesům, proti kterým se vlny láme a tvoří pěknou show. Kounopetra nabízí několik menších pláží, které jsou většinou kamenité a těžko dostupné, ale zaručují klidné a soukromé prostředí.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v Kounopetře, máte na výběr z několika apartmánů a studií. Většina z nich se nachází blízko pláže Lepeda, což je největší pláž v této oblasti. Apartmány jsou moderně zařízené, nabízejí prostorné ložnice, koupelny a vybavené kuchyňky. Z teras či balkónů si pak můžete vychutnat krásné výhledy na moře a skalní útesy Kounopetry.

Mnoho těchto apartmánů a studií nabízí navíc balkony nebo terasy s fascinujícím výhledem na moře a skalní útesy Kounopetry. Útulné apartmány, které jsou v blízkosti pláže Lepeda, se často nacházejí v klidné lokalitě, což vám umožní oddávat se naprostému relaxu.

Pokud preferujete samostatné vybavení, můžete si pronajmout také rodinnou vilu. Tyto vily nabízejí větší plochu bydlení a privátní bazény. Vily se často nacházejí na samotě na okraji města s nádherným výhledem na moře a zátoky.

Nejlepší doba pro návštěvu Kounopetry a Kefalonie celkově je od května do října, kdy je možné si užít teplé počasí, příjemné teploty vody a klidné moře. Ostrov nabízí řadu výletů, například do města Fiskardo, národního parku Mount Ainos nebo na pláž Myrtos, která se nachází na východním pobřeží Kefalonie.

Kounopetra a její okolí nabízí jedinečné a klidné místo pro dovolenou v Řecku. S nabídkou ubytování v apartmánech, studiích a vilech, které se nacházejí blízko moře a ohromujícího výhledu na Kounopetru, si můžete být jisti, že vaše dovolená bude nezapomenutelná.


Dovolená Řecko Kefalonie Kounopetra


Řecko je země, kde se můžeme těšit na krásné pláže, čisté moře a bohatou historii. Kefalonie je jedním z nejkrásnějších ostrovů, které Řecko nabízí. Ostrov Kefalonie má mnoho měst a vesnic, které stojí za návštěvu. Jednou z nich je Kounopetra.

Kounopetra je malé městečko na západě ostrova Kefalonie, které se nachází nedaleko od Lixouri. Městečko je tiché, s krásnou přírodou a nádhernými výhledy na moře. Hlavním lákadlem Kounopetry je skalní útvar, který se nazývá "Pohyblivá skála". Tento útvar je umístěn v moři a pohybuje se pomocí vln.

Kounopetra má také krásné pláže, jako jsou Petani, Platia Ammos a Xi. Petani je písečná pláž s nádhernými výhledy na západ slunce. Platia Ammos je menší pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Pláž Xi je oblíbená u rodin s dětmi, protože má pozvolný vstup do moře.

Město Lixouri je nejbližší větší město, které lze snadno dosáhnout z Kounopetry. Ve městě Lixouri najdete mnoho muzeí, jako je archeologické muzeum a muzeum námořnictva. Město má také mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Pokud hledáte klidnou a relaxační dovolenou, Kounopetra je ideálním místem pro vás. Na ostrově Kefalonie najdete mnoho možností pro ubytování, jako jsou hotely, apartmány a vily. Můžete si také pronajmout auto a prozkoumat další části ostrova.

Kounopetra a celý ostrov Kefalonie jsou jedním z nejkrásnějších míst v Řecku. Užijte si tam krásné pláže, klid a pohodu. Navštivte Kounopetru a vezměte si s sebou nezapomenutelné zážitky.


Počasí Řecko Kefalonie Kounopetra


Kefalonie je jedno z nejkrásnějších řeckých ostrovů, které nabízí dechberoucí výhledy, nádherné pláže a dobré jídlo. Kounopetra je malá vesnice na ostrově, která se nachází na jeho západním pobřeží. Pokud cestujete na Kefalonii a máte zájem o návštěvu této oblasti, je důležité si předem zkontrolovat počasí.

V období od června do srpna je na ostrově Kefalonie teplota kolem 30°C a více. V Kounopetře však může být o několik stupňů chladněji než na jiných místech ostrova, protože je tam větší pravděpodobnost, že foukne vítr. Pokud cestujete v létě, mějte na paměti, že opalování může být nebezpečné. Proto se doporučuje používat opalovací krém s vysokým faktorem a vyhnout se nejhoršímu slunci v poledne.

V zimě je na Kefalonii podobné počasí jako v jiných částech Řecka, tedy teploty kolem 10-15°C. V Kounopetře může být o něco chladněji a může tam být také více deště. Pokud cestujete v zimě, buďte připraveni na chladné a deštivé počasí. V zimě jsou také některé pláže uzavřené a turistické aktivity jsou omezené.

Většina návštěvníků Kefalonie navštěvuje ostrov v období od května do září, kdy je teplota příjemná a turistické aktivity jsou na vrcholu. Pokud se rozhodnete navštívit Kounopetru v létě, mějte na paměti, že může být vítr a voda může být trochu drsná. Pokud plánujete na Kefalonii návštěvu v zimě, připravte se na chladné a deštivé počasí, ale můžete využít nižší ceny ubytování a až do jara se těšit z mírného počasí.

V Kounopetře a na Kefalonii můžete navštívit mnoho krásných míst a užít si jedinečné řecké kouzlo. Mějte na paměti počasí a plánujte svou cestu tak, abyste se mohli těšit z nejlepších podmínek.


Letenka Řecko Kefalonie Kounopetra


Letenky na Řecko jsou především oblíbené v období letních prázdnin. Jednou z malebných lokalit v této oblasti je Kefalonie, která se nachází na západě Řecka a patří mezi nejkrásnější oblasti Řecka.

Jednou z nejpopulárnějších pláží v této oblasti je Kounopetra. Pláž Kounopetra se řadí k nejkrásnějším plážím na ostrově Kefalonie. Její neuvěřitelně krásnou scenérii nelze přehlédnout - nad vodou unášející se tmavé kameny, které spadají z hor, vám nabízí jedinečný výhled na nekonečnou modrou barvu Jónského moře.

Tato pláž se také vyznačuje velmi jemným pískem a čistou vodou, což ji činí ideálním místem pro koupání. Pokud rádi potápění, můžete si u Kounopetry užít nezapomenutelnou zážitek při pozorování neuvěřitelného korálového útesu, který vás ohromí svou krásou a pestrostí.

Pokud se chystáte na letenku na ostrov Kefalonie, zvažte návštěvu této úchvatné pláže. Stejně jako mnoho jiných pláží v této oblasti, Kounopetra nabízí úchvatné výhledy a řadu aktivit, které mohou být naprosto nezapomenutelné.

Takže neváhejte a připevněte si opasek, letadlo na ostrov Kefalonie startuje a připravuje se k přistání na pláži Kounopetra, kde vás čeká neuvěřitelná pohoda při pohledu na roztančené vlny a hnědé kameny cinkající proti sobě.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny