Hledejte letenky za nejnižší cenu

Portoriko Old San Juan

Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Old San Juan


Dotaz: Jak se dostat do Starého San Juanu z letiště Luis Muñoz Marín?
Odpověď: Existuje několik možností dopravy, včetně taxíků, pronájmu auta, autobusů a soukromých přepravních společností.

Dotaz: Kde se nachází nejlepší místa pro fotografování v Starém San Juanu?
Odpověď: Nejpikantnější místa jsou například Castillo San Felipe del Morro, Castillo San Cristóbal, Plaza de Armas a La Fortaleza.

Dotaz: Co je nejlepší čas na návštěvu Starého San Juanu?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu je od listopadu do května, kdy je počasí suché a slunečné.

Dotaz: Kde se dá najít nejlepší místní jídlo v Starém San Juanu?
Odpověď: Nejlepší místní jídlo lze najít v mnoha restauracích a stáncích s různými pokrmy, včetně mofongo, arroz con gandules a chicharrones.

Dotaz: Jak se mohu pohybovat po Starém San Juanu?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se pohybovat po Starém San Juanu, je pěšky, protože většina atrakcí je v docházkové vzdálenosti. Existují však také autobusové linky a taxi služby.


Ubytování Portoriko Old San Juan


Old San Juan je krásná historická část Portorika, plná barvitých domů a úzkých uliček. Jedná se o oblíbené turistické místo a nabízí mnoho možností ubytování.

Hotely

V Old San Juan je mnoho hotelů různých kategorií. Od luxusních 5hvězdičkových hotelů, jako je například Hotel El Convento, až po menší nezávislé boutique hotely. Většina hotelů se nachází v historických budovách a nabízí původní architekturu a charakteristický styl. Některé z nabízí rovněž nádherný výhled na přístav.

Apartmány

Pokud na nějakou dobu hledáte větší soukromí, pronájem apartmánu může být pro vás ideální volbou. V Old San Juan jsou k dispozici mnohé apartmány v historických budovách, zatímco mnoho dalších se nachází na ulicích, které lemují more. Většina apartmánů je dobře vybavena a ideální jako základna pro objevování okolí.

Guesthouse

Old San Juan také nabízí mnoho možností pro ubytování v takzvaných guesthousích. Ty jsou obvykle menší a méně formální než hotely, ale nabízejí útulnou atmosféru. Výhodou ubytování v guesthousích je, že můžete snáze poznat místní lidi a kulturu. Některé guesthousy se nachází v historických budovách, zatímco jiné jsou moderní a vybavené moderními zařízeními.

Villa

Hledáte-li něco exkluzivního, můžete si pronajmout luxusní vilu. V Old San Juan je k dispozici mnoho nádherných vil, které nabízejí magické pohledy na Atlantik a přístav. Vily zpravidla oferují vysoký standard a mnoho vybavení, jako je např. vlastní bazén, saunu, fitnesscentrum a další.

Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si zvolíte, Old San Juan je nádherným místem k relaxaci a objevování krás a historie Portorika.


Počasí Portoriko Old San Juan


Portoriko Old San Juan je krásné, živé město na ostrově Portoriko, které se nachází na severovýchodě ostrova, v blízkosti Atlantického oceánu. Počasí v této oblasti bývá celoročně teplé a vlhké, což znamená, že se můžete těšit na slunečné dny a teplé večery.

Průměrná teplota v Portoriko Old San Juan se pohybuje v průměru mezi 26 až 32 stupni Celsia. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 33 stupňů. Nejchladnější měsíce jsou prosinec a leden, kdy se teploty snižují na 25 stupňů.

V Portoriku Old San Juan, jako v mnoha dalších tropických oblastech, je největší riziko pro návštěvníky silné slunce. Proto se doporučuje, aby turisté nosili ochranné krémy s vysokým faktorem ochrany proti UV záření a pokryli si hlavy a ramena, abychom se chránili před slunečním zářením.

Město také bývá pod vlivem hurikánů, které mohou být velmi silné v období června až listopadu. Pokud cestujete do Portorika Old San Juan během této doby, měli byste sledovat předpověď počasí a informovat se o případných evakuacích.

Celkově lze říci, že počasí v Portoriko Old San Juan je ideální pro turisty, kteří hledají slunečné a teplé destinace. Pokud přijedete dobře připraveni a sledujete předpověď počasí, tato lokalita je skvělou volbou pro návštěvu během celého roku.


Dovolená Portoriko Old San Juan


Old San Juan – neokoukaný cíl pro dovolenou na Portoriku

Portoriko, ostrovní teritorium USA v Karibiku, je často spojováno s plážemi a luxusními resorty, ale pro ty, kteří hledají dovolenou s více historií a kulturou, může být kouzelnou destinací i jeho hlavní město – San Juan. Konkrétně historická čtvrť Old San Juan je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat koloniální historii Portorika a přitom si užít kouzlo Malebných uliček, tradičních restaurací a barů, a dokonce i nádherných pláží.

Old San Juan se rozprostírá na malém poloostrovním vyloučeném ze zbytku ostrova masivními kamennými zdmi a řadou brán. Toto malebné městečko obsahuje desítky krásných budov se španělskou koloniální architekturou, jako například pevnost El Morro, La Fortaleza (Guvernérský palác), a mnoho dalších.

Historická čtvrť Old San Juan nabízí i skvělé možnosti pro nakupování, kde můžete najít šperky z karibských korálů, tradiční portorické koření, místní různé vína a dokonce i luxusní značky oblečení. Povinnou zastávkou jsou také místní trhy, kde si můžete koupit nádherné ručně vyrobené suvenýry a místní speciality.

Když už přijdete do Old San Juan na Portoriku, nesmíte si nechat ujít ani jeho kulinářské speciality. Jen v této historické čtvrti jsou obsaženy desítky tradičních restaurací, hospůdek a barů, které nabízí místní kuchyni. Vyzkoušejte například „mofongo“, tradiční jídlo s kachním nebo vepřovým masem, a ochutnejte portorický rum, nejznámější produkt Karibiku.

A konečně – nádherné pláže v Old San Juan. I když nemusí být stejně rozsáhlé jako na jiných místech Portorika, ale pláže Condado a Isla Verde nabízejí krásně bílý písek a modrou vodu Karibiku, skvělé pro relaxaci po celém dni objevování tohoto nádherného města.

Old San Juan má spoustu kouzla a historie, což ho dělá nezapomenutelným místem pro dovolenou na Portoriku. Místo, kde můžete prožít nezapomenutelný pobyt, prozkoumat nové kultury a historii, ochutnat jídlo a nápoje, a užít si překrásné pláže Karibiku. Pokud hledáte nové zážitky, Old San Juan by mělo být na vašem seznamu cílů!


Letenka Portoriko Old San Juan


Portoriko se stává stále oblíbenějším cílem mezi turisty ze všech koutů světa. A není se čemu divit - návštěva Portorika může být nejenom dovolenou u moře, ale také cestou do minulosti, díky nádherným památkám, které této zemi dominují. Portoriko nabízí turistům také mnoho dalších aktivit - golf, potápění, surfování, kajakářství... Prostě, je zde spousta věcí, které můžete zažít.

Jedním z nejkrásnějších míst v Portoriku je historické město Old San Juan. Toto místo je plné historických budov v koloniálním stylu, úzkých uliček a kamenitých náměstí. Pokud chcete poznat Portoriko a jeho kulturu, Old San Juan je ideálním místem pro vás. Mezi hlavní turistické atrakce patří Muzeum krásného umění, Muzeum amerických indiánů a Muzeum kutilství.

Jednoduše řečeno, Old San Juan je nejlepší způsob, jak prozkoumat krásu Portorika. A aby jste se tam dostali, musíte si zakoupit letenky. Letenky do Portorika jsou lehce dostupné a mohou být zakoupeny online nebo skrz cestovní kanceláře, což vám umožní najít tu nejlepší cenu. Pokud poletíte do Portorika, můžete využít některou z mnoha výhod, jako například rychlou dopravu, množství možností ubytování, a samozřejmě neomezený přístup k nejlepším plážím a gastronomii.

V Portoriku se nachází několik letišť, ale nejlepší volbou je letiště Luis Muñoz Marín International Airport, které se nachází přibližně 10 kilometrů od Old San Juan. Toto letiště poskytuje přímé lety z více než 20 měst z celého světa. Pokud cestujete z Evropy, možná budete muset při přestupu několik hodin strávit na letišti. Pokud plánujete cestovat do Portorika, je lepší cestovat v období od listopadu do dubna, kdy je počasí velmi příznivé a nejsou tak časté deštivé dny.

Letenky do Portorika jsou skládací, což znamená, že si můžete vybrat, jak dlouho chcete zůstat. Pokud hledáte romantiku, krásné scenérie a plážovou dovolenou, je Portoriko nejlepším místem pro vás. A pokud chcete vidět více než jen pláže, není lepší místo než Old San Juan.

Celkově vzato, Portoriko je úžasné místo pro dovolenou. A pokud chcete vidět to nejlepší, co tento ostrov nabízí, musíte navštívit Old San Juan. A nezapomeňte si zakoupit letenky co nejdříve. Toto místo stojí opravdu za návštěvu.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny