Hledejte letenky za nejnižší cenu

Namibie NamibRand Nature Reserve

Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie NamibRand Nature Reserve


Q: Jak velké je NamibRand Nature Reserve?
A: NamibRand Nature Reserve je rozlohou 220 000 hektarů, což je přibližně 2 200 km².

Q: Jak se dostat do NamibRand Nature Reserve?
A: NamibRand Nature Reserve se nachází v jihozápadní Namibii. Nejbližším městem je Mariental. Doporučujeme najmout si auto, nebo využít služeb cestovních kanceláří, které zajišťují přepravu.

Q: Kde mohu ubytování v NamibRand Nature Reserve?
A: V NamibRand Nature Reserve se nachází několik lodží, kempů a soukromých chat. Většina z nich nabízí komfortní ubytování v prostředí přírody.

Q: Kolik stojí vstup do NamibRand Nature Reserve?
A: Cena vstupného záleží na délce pobytu, počtu osob a typu ubytování. Doporučujeme se informovat přímo na webových stránkách NamibRand Nature Reserve.

Q: Co mohu vidět v NamibRand Nature Reserve?
A: V NamibRand Nature Reserve se nachází různorodá fauna a flóra. Můžete spatřit například antilopy, gazely, zebraky, šakaly, lví hřívu a mnoho dalších druhů. Dále zde najdete mimořádné skalní útvary, pouště a panoramatické výhledy.

Q: Je NamibRand Nature Reserve bezpečné místo k návštěvě?
A: NamibRand Nature Reserve je bezpečnou oblastí, ovšem jako všude na světě se doporučuje dodržovat základní bezpečnostní opatření a nerespektovat přírodu.

Q: Jaké jsou nejlepší roční období k návštěvě NamibRand Nature Reserve?
A: Pokud chcete vidět nejvíce zvířat, doporučuje se návštěvu v období sucha (květen - říjen). V této době také nabízí nejlepší podmínky pro turistické aktivity (např. pěší túry, jízdu na koni, noční safari).

Q: Jaký druh oblečení bych měl zabalit do NamibRand Nature Reserve?
A: Doporučujeme vzít s sebou lehké oblečení, které je přizpůsobeno extrémním teplotám - jak v horkých dnech, tak v chladné noci. Nenechte si ujít ani kvalitní turistické boty.

Q: Je v NamibRand Nature Reserve internetové připojení?
A: V NamibRand Nature Reserve není všude k dispozici internetové připojení, ale v některých ubytovacích zařízeních je možné využít Wi-Fi, ovšem s omezenou rychlostí.

Q: Je v NamibRand Nature Reserve dostatek pitné vody?
A: V NamibRand Nature Reserve se doprovodu doporučuje vozit si s sebou dostatek pitné vody. Většina ubytovacích zařízení a turistických tras však nabízí možnosti plnění vodou.


Dovolená Namibie NamibRand Nature Reserve


Namibie NamibRand Nature Reserve je jeden z nejkrásnějších a nejdivočejších koutů na světě. Tento rezervace se nachází na území Namibské pouště, na jihozápadě Namibie. Tento národní park se rozkládá na ploše více než 180 000 hektarů a je domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin.

Rezervace Namibie NamibRand Nature Reserve je ideálním cílem pro ty, kteří hledají dovolenou v kamenné poušti, kde příroda ještě pořád vládne. Tento park je velmi populární pro jeho malé turistické podniky, které nabízejí turistům řadu aktivit a zážitků, například noční safari, pěší túry nebo jízdu na koni.

V oblasti Namibie NamibRand Nature Reserve se nachází mnoho překrásných památek, které si můžete prohlédnout během své dovolené. Jednou z nich je slavná skalní formace Spitzkoppe, která je považována za jeden z nejkrásnějších skalních útvarů na světě. Další zajímavou turistickou zajímavostí je Sossusvlei – velká solná oáza uprostřed pouště s neuvěřitelnou kulturní a geologickou historií.

V oblasti Namibie NamibRand Nature Reserve také najdete mnoho druhů zvířat a rostlin. Můžete tady vidět slony, gepardy, lvi, medvědy, pštrosy a mnoho dalších druhů. Rezervace je také domovem pro mnoho endemických druhů, jako jsou například plameňáci a skalní hyraxové.

Pokud hledáte dovolenou v nádherné přírodě, je Namibie NamibRand Nature Reserve ideální destinací pro vás. Rezervace nabízí nejen krásnou přírodu a skvělé zážitky, ale také možnost objevit nové kultury a historii. Užijte si tuto krásnou destinaci a odpočiňte si v unikátním prostředí Namibské pouště.


Počasí Namibie NamibRand Nature Reserve


Namibie je země, která se nachází na jihozápadě Afriky. Je to země kontrastů, kde můžete zažít jak extrémní vysoké teploty, tak i chladné noci. Navzdory tomu, že je Namibie pouští, může být počasí v Namibii velmi nevyzpytatelné.

Mnoho turistů se v Namibii vydává do NamibRand Nature Reserve, kde mohou zažít nádhernou krajinu pouště, skal a hor. Díky své poloze a nadmořské výšce se zde počasí liší od jiných oblastí Namibie.

V NamibRand Nature Reserve může být velmi horko během dne, teploty se mohou v létě vyšplhat až na 40 stupňů Celsia. Avšak v noci může teplota klesnout až na 0 stupňů Celsia, zejména během zimních měsíců od června do srpna.

V průběhu roku se v NamibRand Nature Reserve střídají sušší a vlhčí období. Sušší období začíná v březnu a končí v červnu. Tyto měsíce jsou charakterizovány nízkými srážkami a velmi suchým počasím. Vláha se v půdě udržuje pouze krátce, takže květiny a trávy se vyskytují spíše v řídkých plochách.

Na druhou stranu vlhčí období začíná v říjnu a pokračuje až do března. Toto období je charakterizováno občasnými dešti a větší vlhkostí. Květiny a trávy se objevují ve větším množství a oblast je o mnoho živější.

Vzhledem k nevyzpytatelnosti počasí v Namibii a v NamibRand Nature Reserve je vždy důležité být připraven na náhlé změny. Turisté by měli vždy s sebou mít dostatek vody, sluneční ochranu a vhodné oblečení jak na tropické teplo, tak na chladné noci.

Namibie a NamibRand Nature Reserve nabízí jedinečnou přírodní krásu a zážitky. Navzdory nevyzpytatelnosti počasí stojí za to tuto oblast navštívit a zkoumat ji s respektem k přírodě.


Ubytování Namibie NamibRand Nature Reserve


NamibRand Nature Reserve v Namibii se nachází na jihu této africké země a je to jeden z největších soukromých přírodních rezervací na světě, s rozlohou více než 215 000 hektarů. Tento rezervát nabízí návštěvníkům zážitek z neuvěřitelné divočiny, neuvěřitelně temné oblohy a ochutnávek některých místních specialit.

Ať už máte rádi cestování za dobrodružstvím nebo jste naopak zvyklí trávit dovolenou v luxusu, ubytování v NamibRand Nature Reserve vám nabídne to nejlepší ze všeho. Zde se totiž nachází několik lodge a kempů, které jsou rozptýleny po celém území rezervátu a nabízejí návštěvníkům jedinečné zážitky.

Rozmanitost ubytování v NamibRand Nature Reserve

Kempy: Pokud máte rádi kempování a dokážete si během svého dobrodružství udělat z kempování kamaráda, pak jsou pro vás k dispozici kempy. Ty jsou rozptýleny po celém území Namibie a nabízejí úžasné výhledy na okolní krajinu. Všechny kempy mají své vlastní zázemí, včetně umyvadel s tekoucí vodou, sprch a toalet.

Lodge: Pokud máte rádi luxus a komfort, potom je pro vás určena nabídka těch nejlepších lodge. Tyto úžasné rezidence nabízejí maximální pohodlí a vybavení, včetně koupelen s teplou vodou, klimatizace, vnitřních krbů a dokonce i bazénu. Každá lodge má své speciální úpravy a dokonalé zázemí, které nabízejí pohodlný a nadýchaný pobyt.

Aktivity a zážitky

NamibRand Nature Reserve nabízí návštěvníkům velké množství aktivit a zážitků, včetně pozorování divoké zebry a dalších zvířat, stejně jako pozorování noční oblohy. Jeden nebo více dní strávených v NamibRand Nature Reserve vám umožní zažít a objevit tento kout světa v jeho plné kráse.

Výhledy, které si zapamatujete na celý život

Naposledy, ale ne nejméně důležité, je neuvěřitelná krása přírody v NamibRand Nature Reserve. Je to jedno z mála míst na světě, kde si můžete skutečně uvědomit, jak krásnou a křehkou planetu máme. Od pustiny po zvířata a od temného nebe plného hvězd po úžasné výhledy na poušť a hory, respektive kaňony, které však jsou plné života a krásné flóry. Každý den a každá noc strávená v NamibRand Nature Reserve vás překvapí krásu a neuvěřitelnou všestrannost života, kterou zdejší příroda nabízí.

Ubytování v NamibRand Nature Reserve je tedy úžasným zážitkem. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete strávit noc v kempu nebo luxusní lodge, nebo bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro pozorování zvířat, pěší výlety nebo jízdu na koni, Namibie vám nabídne pocit přírodního zázraku, který si na celý život zapamatujete.


Letenka Namibie NamibRand Nature Reserve


NamibRand Nature Reserve je rozsáhlá přírodní rezervace v jižní Namibii, která se rozprostírá na ploše přes 200 000 hektarů. Tato oblast se pyšní bohatým biodiverzitou, úchvatnými výhledy a nekonečným tichem, což z ní činí jedno z nejpopulárnějších turistických míst v Namibii.

Jižní Namibie je známá svými rozmanitými ekosystémy, které zahrnují pouště, hory, pláně a říční údolí. NamibRand Nature Reserve se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí této části Namibie a je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat.

Rezervace je známá nejen jako domov mnoha ohrožených druhů zvířat, ale také pro své tmavé noční nebe, které je ideální pro pozorování hvězd a galaxií. NamibRand Nature Reserve je jedno z nejlepších míst na světě pro pozorování hvězd, díky své vzdálenosti od města a malého množství světla z okolí.

Letenky do Namibie jsou k dispozici z mnoha míst po celém světě. Turisté mohou využít lety několika mezinárodních leteckých společností, které nabízejí přímé lety do Windhoeku, hlavního města Namibie. Po příjezdu na letiště v Windhoeku mohou turisté pronajmout auto a vydají se na cestu do NamibRand Nature Reserve.

Turisté si mohou zvolit různé druhy ubytování během své návštěvy v NamibRand Nature Reserve. Rezervace nabízí mnoho možností ubytování, včetně luxusních lodží, stanových táborů a kempů. Všechny tyto druhy ubytování nabízejí návštěvníkům skvělé služby a výhled na nádhernou krajinu.

Během pobytu v NamibRand Nature Reserve mají turisté možnost obdivovat některé z nejúchvatnějších přírodních scenérií na světě. Rezervace je domovem mnoha ohrožených druhů zvířat, jako jsou gepardi, lososi a sloni, a také pro mnoho unikátních druhů rostlin, jako například křídlatky a vytrvalky.

NamibRand Nature Reserve je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a relaxační místo pro odpočinek od každodenního ruchu a stresu. Rezervace nabízí celou řadu aktivit, jako například procházky za zvířaty, hory a stěny, pozorování ptáků, hvězd a mnoho dalšího.

Výlet do Namibie a návštěva NamibRand Nature Reserve je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo má rád krásnou krajinu a dokonalý klid. Proto si zarezervujte letenku do Namibie a připravte se na nezapomenutelný zážitek v NamibRand Nature Reserve!


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny