Hledejte letenky za nejnižší cenu

Monako Port of Fontvieille

Nejčastější dotazy a odpovědi Monako Port of Fontvieille


Q: Kde se nachází Port of Fontvieille?
A: Port of Fontvieille se nachází v jižní části Monaka, který leží na francouzské Riviéře.

Q: Jaké jsou hlavní aktivity provozované na Port of Fontvieille?
A: Port of Fontvieille je specializován na akvaskrutery, jachty a lodě. Kromě toho zde najdete také několik luxusních obchodů a restaurací.

Q: Jaká je kapacita Port of Fontvieille v Monaku?
A: Port of Fontvieille má kapacitu až 275 kotvišť pro plavidla o délce až 80 metrů.

Q: Je možné rezervovat kotviště v předstihu?
A: Ano, je nutné předem rezervovat kotviště v Port of Fontvieille. Rezervace je možná přes telefon nebo e-mail.

Q: Jaká je doba trvání překlopení při přístavu v Port of Fontvieille?
A: Délka překlopení v Port of Fontvieille se liší v závislosti na výšce přílivu a odlivu. V průměru trvá překlopení asi 6 hodin.

Q: Jaká je cena parkování na Port of Fontvieille?
A: Cena parkování se liší v závislosti na délce pobytu. Parkovné za den se pohybuje okolo 30 eur.

Q: Jaký osobní vkus pobočka Port of Fontvieille Monaka preferuje?
A: Pobočka Port of Fontvieille je specializována na luxusní plavidla, která vyhovují požadavkům náročné klientely. Proto je preferován vysoký osobní vkus a potřeby takových klientů.

Q: Jak se dostanu na Port of Fontvieille?
A: Port of Fontvieille lze dosáhnout autem, taxíkem nebo místním autobusem. Lze použít také vlaky do Monaka nebo letiště v Nice, kde je možné najmout si auto.


Letenka Monako Port of Fontvieille


Letenka do Monaka, konkrétně do Portu Fontvieille, nabízí letovisko bohaté na kulturu, historii, architekturu a gastronomii. Nachází se na jihozápadním pobřeží Francie, kde řada turistů hledá luxusní zážitky, bezkonkurenční pláže a nezaměnitelnou atmosféru.

Monako je malý stát, ale velký v reprezentaci elegance a nadstandardního životního stylu. Pokud plánujete cestu do Portu Fontvieille, nezapomeňte si užít nádherný výhled na St. Nicholas Cathedral nebo si prohlédnout jedinečné automobilové muzeum Prince Rainiera III.

Z Portu Fontvieille se můžete vydat na výlet do nedalekého města Nice, které je plné galerií, muzeí a gastronomických restaurací. Projdete se také krásnou Promenádou des Anglais a oceníte výhled na St. Nicholas Cathedral, kde se odehrála svatba princezny Grace Kelly.

Port Fontvieille má vynikající dopravní spojení a nabízí bohaté možnosti pro milovníky vodních sportů, jako je windsurfing, plachtění a jachting. Návštěvníci se mohou také vypravit na místní trh, kde se prodávají čerstvé ryby, ovoce a zelenina.

Cena letenky do Portu Fontvieille se může lišit v závislosti na sezóně a poptávce. Některé aerolinky nabízejí přímé lety do Nice, kde můžete najít mnoho dalších možností pro pohodlné připojení k letu do Portu Fontvieille.

Celkově je Port Fontvieille ideálním místem pro trávení luxusního dovolené v krásném prostředí. Nabízí bohatou historii, nezapomenutelné zážitky a neomezené možnosti pro dovolené celé rodiny nebo páry. Díky výbornému dopravnímu spojení a nádhernému okolí je tento přístav ideálním výchozím bodem pro poznávání krás jihovýchodního pobřeží Francie a třeba i samotného Monaka.


Dovolená Monako Port of Fontvieille


Monako může být sice malým státem, ale stále se jedná o jedno z nejprestižnějších míst na světě. Okouzlující město Port of Fontvieille je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v luxusu a pohodlí. Tento přístav se nachází v ústí krásného údolí a nabízí nádherné výhledy na moře a surpilské hory.

Port of Fontvieille je oblíbeným místem výletů a plavby na luxusních jachtách. V létě se zde často konají kulturní akce a festivaly s nejlepším programem. Historické památky, muzea, galerie, divadla a kavárny se nacházejí přímo mezi devíti nádhernými secesními budovami. Návštěvníci mohou také vyzkoušet mnoho sportů a outdoorových aktivit, například tenis, golf nebo jízdu na koni.

Monako je proslulé svou gastronomickou scénou a oblíbenými okruhy se staly pikantní pokrmy, které nabízejí místní kuchyně. V Port of Fontvieille si návštěvníci mohou dopřát nejlepší gurmánské speciality a zároveň si užít nádherný výhled na přístav a zátoku. Pro ty, kteří hledají neobvyklý zážitek, je možné si pronajmout plachetnici a strávit celý den na moři.

Pokud hledáte klid a odpočinek, Port of Fontvieille je ideální volbou. Mezi nádhernými zelenými parky si můžete odpočinout a relaxovat. V blízkosti se nachází několik pláží, na kterých si můžete užít slunce a moře. Pro ty, kteří hledají adrenalin a dobrodružství, můžete si vyzkoušet také šnorchlování a potápění.

Celkově lze říci, že pokud hledáte luxusní dovolenou plnou zábavy a relaxace, Port of Fontvieille v Monaku je tím pravým místem pro vás. Nabízí nádherné výhledy, kulturní akce, sportovní aktivity, gurmánské speciality a to vše v spojení s luxusem a pohodlím. Pokud se na tuto dovolenou rozhodnete vyrazit, jistě nebudete litovat a budete mít nezapomenutelné zážitky.


Počasí Monako Port of Fontvieille


Monako, známé také jako Malé knížectví, je jedním z nejmenších a nejluxusnějších států na světě. Ačkoli je jeho plocha malá, jeho klima je velmi rozmanité. Monako má středomořské subtropické klima, které je charakterizováno teplými a suchými léty a mírnými a vlhkými zimami.

Port of Fontvieille, který se nachází v Monaku, má podobné podnebí jako celé město. V letních měsících se zde teploty pohybují okolo 27-30 stupňů Celsia, což může být pro některé lidi příliš horké. Avšak při pobytu v přístavu Port of Fontvieille si lze užít poznávání města a okolí, a to třeba pomocí vyhlídkových plaveb po Monackém zálivu.

V zimních měsících jsou teploty v Port of Fontvieille mírnější, ale stále příjemné. Průměrná teplota zde v zimě je kolem 15 stupňů Celsia, takže je lze stále považovat za příjemnou odpočinkovou destinaci.

Monacký záliv, v němž se nachází Port of Fontvieille, může být někdy v zimě a na jaře méně příjemný pro plavby kvůli náročnému mořskému prostředí, které zahrnuje silné větry a bouře. Nicméně v létě je výlet lodí po zálivu nádherným zážitkem, a to navzdory někdy vysokému počtu turistů, kteří do Monaka přijíždějí.

V Port of Fontvieille však není jen o cestování po moři. Spousta návštěvníků si sem přijede užít i samotné přístavní prostředí a využít i služeb, jakými jsou vyhlášené restaurace s místními specialitami, módní boutiky a luxusní hotely. Večer zde panuje úchvatná atmosféra a výhledy na Monacký záliv jsou překrásné.

Celkově lze tedy říct, že Port of Fontvieille v Monaku nabízí příjemné podnebí v celém průběhu roku, a je ideálním místem k relaxaci a užití si luxusního prostředí, které Monako nabízí.


Ubytování Monako Port of Fontvieille


Monako se řadí mezi destinace, které lákají turisty z celého světa svojí krásou, nezapomenutelnou atmosférou, atrakcemi a luxusem. A když už se rozhodnete navštívit tuto malebnou zemi, je důležité věnovat pozornost i výběru ubytování. Jedno z možných míst k pobytu je Port of Fontvieille.

Port of Fontvieille se nachází na západním okraji Monaka, v oblasti jménem Fontvieille. Tento moderní přístav byl otevřen v roce 1971 a od té doby slouží jako dokonalé místo, kde mohou kotvit lodě, jachty i malé čluny. Navíc se v této části Monaka nachází i řada exkluzivních obchodů, restaurací, barů a dalších míst, která lákají návštěvníky z celého světa.

Pokud se tedy budete rozhodovat, zda zůstat v Port of Fontvieille, můžeme vám nabídnout několik tipů, co můžete od tohoto místa očekávat.

Luxusní hotely s panoramatickými výhledy

Port of Fontvieille nabízí několik exkluzivních hotelů, které vám umožní poznat kouzlo monackého života radiace. Nejznámější hotely jsou například hotel Columbus Monte-Carlo, který nabízí rozmanité ubytovací možnosti od klasických pokojů až po luxusní apartmány s výhledem na přístav, nebo hotel Port Palace, který se řadí mezi nejprestižnější hotely v Monaku.

Ubytování v apartmánech

Pokud hledáte méně standardní způsob ubytování, můžete zvážit pronájem jednoho z mnoha apartmánů, které se v této lokalitě nabízejí. Apartmány v Port of Fontvieille jsou oblíbené zejména mezi milovníky soukromí, kteří si chtějí užít svou dovolenou bez rušivých vlivů okolního světa. Většina apartmánů nabízí nádherný výhled na přístav a většinou jsou plně vybavené moderními kuchyňskými spotřebiči a dalšími prvky, které zajistí pohodlí v průběhu celého pobytu.

Pronájem lodí a jachet

Nakonec, pokud máte zájem o zcela netradiční formu ubytování, můžete zvážit pronájem lodě nebo jachty, kterou si zakotvíte přímo v Port of Fontvieille. Tato možnost zaručí neopakovatelný zážitek, ať už se jedná o nocování u přístavního přístřešku nebo proplutí všemi krásami Sredozemního moře s výhledem na malé pobřežní městečka a krásné útesy.

Celkově tedy lze konstatovat, že ubytování v portu Fontvieille v Monaku je ideální volbou pro ty, kteří hledají ubytování, které spojuje luxus, exkluzivitu a jedinečnou atmosféru. Jestliže tedy hledáte místo, které se stane výchozím bodem k poznávání tajů jedné z nejkrásnějších zemí na světě, v Port of Fontvieille určitě naleznete to pravé.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny