Hledejte letenky za nejnižší cenu

Maledivy Veligandu Island Resort & Spa

Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


1. Jaké aktivity lze na Maledivách provozovat?
Na Maledivách se dá potápět, šnorchlovat, surfovat, paddleboardovat, plachtit, rybařit, jetovat na vodních skútrech, kajakarit, hrát beach volejbal a mnoho dalšího.

2. Je potřeba mít na Maledivy víza?
Není potřeba mít na Maledivy víza, dostatečné je mít platný pas s minimální platností šesti měsíců od data příjezdu.

3. Jaké jsou nejlepší měsíce pro návštěvu Malediv?
Nejlepší měsíce pro návštěvu Malediv jsou zpravidla od prosince do dubna, kdy je suché a slunečné počasí. Nicméně Maledivy lze navštívit kdykoliv během roku.

4. Jaká je průměrná teplota a povrchová teplota vody na Maledivách?
Průměrná denní teplota na Maledivách bývá kolem 30 stupňů Celsia a povrchová teplota vody se pohybuje okolo 28-29 stupňů Celsia.

5. Jsou na Maledivách nějaké omezení v oblasti alkoholu?
Na Maledivách platí omezení v oblasti alkoholu. Lze jej konzumovat pouze v resortech a v budovách určených k tomuto účelu.

6. Jaký je rozdíl mezi bungalovem nad vodou a bungalovem na pláži?
Bungalov nad vodou se nachází na sloupech nad vodou a má terasu s přístupem do laguny. Bungalov na pláži se nachází přímo na pláži a má přístup k moři.

7. Jaké jsou možnosti stravování v resortu Veligandu Island?
V resortu Veligandu Island lze využít polopenze, plnou penzi a all inclusive. V resortu je také několik restaurací s nabídkou různých druhů kuchyní.

8. Jaké jsou možnosti dopravy z letiště na Maledivách do resortu Veligandu Island?
Doprava z letiště na Maledivách do resortu Veligandu Island je zajišťována rychlými loděmi. Trvá to přibližně 20 až 45 minut, v závislosti na poloze resortu.

9. Kde se nachází resort Veligandu Island na Maledivách?
Resort Veligandu Island se nachází na severním atolovém řetězci Ari Atoll.

10. Jaké jsou možnosti využití wellness a spa v resortu Veligandu Island?
V resortu Veligandu Island je k dispozici wellness centrum s různými typy masáží, kosmetickými procedurami a dalšími relaxačními aktivitami.


Letenka Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Maledivy jsou skutečným rájem pro všechny cestovatele, kteří milují krásné pláže, turistické aktivity a klidné prostředí. Pokud hledáte ideální cíl pro relaxaci a užití si nádherných pláží, Veligandu Island Resort & Spa je místo, které musíte navštívit.

Veligandu Island Resort & Spa se nachází na soukromém ostrově jen pár kilometrů od hlavního města Male. Male je hlavním městem Malediv a nabízí mnoho možností pro nakupování, restaurace a zábavu. Hlavním lákadlem pro klienty tohoto resortu jsou však nádherné pláže, tyrkysově modrá voda a skvělé venkovní aktivity.

Resort nabízí širokou škálu pokojů a vil, které jsou plně vybavené moderním nábytkem a místo klidného odpočinku v atmosféře tropického ráje. Veligandu Island Resort & Spa má také mnoho aktivit, včetně potápění, šnorchlování, plachtění a vodních sportů.

Klienti si mohou dokonce vypůjčit plavbu na lodi mitingu, která je speciálně navržena pro podporu turistických aktivit a úžasných zážitků. Potápěči zde mohou ochutnat kouzlo podvodního světa, kde objeví nádhernou korálovou oblast plnou exotických ryb, manta rejnoků a dalších podvodních tvorů.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí také nejlepší možnosti pro obyvatele, kteří hledají relaxaci a klid. Klienti si zde mohou užít skvělý sál pro masáže, osvěžující pomoc na pláži nebo soukromou terasu se závěrem, které nabízí nádherné výhledy na Maledivy.

Kromě toho, na resortu se nachází široká škála restaurací a bister, které nabízejí nejlepší lahůdky a kulinářské speciality. Klienti se mohou těšit na jemné chody, ovoce a další úžasně připravené pokrmy.

Klienti tohoto resortu se mohou těšit na úžasný pobyt plný slunce, pláže, klidu a krásy tropického ráje, který Maledivy nabízí. Pokud hledáte nejlepší letenky a chcete si zarezervovat pobyt v Veligandu Island Resort & Spa, neváhejte a využijte výhod tohoto úžasného resortu.


Dovolená Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Dovolená na Maledivách je snad snem každého milovníka teplého moře, bílých pláží a palmových stromů. Je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu. Pokud hledáte zážitek z dovolené naplno, určitě byste měli navštívit Veligandu Island Resort & Spa.

Maledivy jsou často nazývány rájem na Zemi a Veligandu Island je jedním z nejkrásnějších míst, které je možné na Maledivách navštívit. Vzdálený od světa a obklopen korálovými útesy, toto místo nabízí dokonalý únik z každodenního života. Každý rok sem přijíždí tisíce turistů, aby si užili toto krásné prostředí.

Veligandu Island Resort & Spa je luxusní resort, který nabízí pohodlné ubytování, skvělé restaurace, stylové bary a mnoho dalšího. Do resortu se dostanete pouze lodí, což zaručuje vaši odloučenost od civilizace a poskytuje vám pocit soukromí. Resort je obehnán bílými plážemi, kde si můžete užívat romantické procházky nebo si jednoduše lehnout na slunci a užít si teplejších dní.

Pokud hledáte více aktivit, nabízí Veligandu Island mnoho vodních sportů, jako jsou šnorchlování, potápění, windsurfing nebo jízdu na loďkách. Pro všechny milovníky wellness nabízí resort nádherné spa centrum, kde se můžete dopřát relaxační masáže nebo jiné procedury a vychutnat si nezapomenutelnou zkušenost.

Pro ty, kteří chtějí strávit své dny ve vodě, Veligandu Island nabízí neuvěřitelné zážitky potápění. Vodou obklopená tato rezidence se může pochlubit svým širokým výběrem úžasných potápěčských lokalit, které se rozprostírají po celém atolovém souostroví Malediv.

Svým návštěvníkům Veligandu Island Resort & Spa nabízí skvělou polohu pro objevování okolních maledivských ostrovů. Na vlastní kůži tak můžete poznat jedinečnou kulturu místních obyvatel. Své potraviny čiť pasi naloví ve svých rybárnách a poznáte tak chuť svěžího tunáka přímo z oceánu.

Struktura resortu je navržena tak, aby plně využila krásné prostředí, které je velmi důležité na Maledivách. Vilky a pokoje jsou postaveny ze dřeva a kamenů a slouží k ochraně a zachování korálových útesů. Vše bylo navrženo s ohledem na ekologický rozměr a snahu resortu chránit přírodu.

Celkově tedy Veligandu Island Resort & Spa je ideálním místem pro ty, kteří hledají zážitky a zároveň klid a relaxaci. S dokonalou polohou, krásnými plážemi a nabídkou opravdu luxusního ubytování patří tento resort k jedné z nejkrásnějších dovolenkových destinací na Maledivách a stojí za to navštívit.


Počasí Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Maledivy jsou jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě. Mnoho turistů si sem přijde užít krásné pláže, azurovou vodu a nádherné slunce. Jednou z nejoblíbenějších lokalit je hotel Veligandu Island Resort & Spa.

Tento luxusní hotel se nachází na ostrově Veligandu, který se nachází na severu Maledivy. Hosté zde mohou vychutnat nejen krásné pláže a vodu, ale také luxusní pokoje a vyhlášenou kuchyni.

Co se týká počasí, Veligandu Island Resort & Spa je vystaveno celoročním tropickým podnebí. To znamená, že zde vládne vysoká teplota a vlhkost po celý rok. Nejteplejší období je od prosince do dubna, kdy teplota může dosáhnout až 30 °C. V tomto období se také vyskytují nejsilnější větry a vlny.

Naopak nejchladnější období bývá od května do listopadu, kdy teploty klesají na přibližně 25 °C. Tyto měsíce jsou také charakteristické nižší vlhkostí a méně dešťovými srážkami.

V období mezi prosincem a březnem se na Maledivách obvykle vyskytují bouřky, které mohou způsobovat problémy s lodní dopravou nebo dokonce narušovat plánované aktivity na ostrově. Nicméně, většina hostů si i přes tyto příležitostné bouřky užívá svého pobytu na Maledivách.

Celkově lze tedy říci, že Maledivy jsou ideálním místem pro ty, kdo hledají tropické počasí po celý rok. Pokud se však obáváte silných větrů a bouřek, je dobré zvážit návštěvu v období od května do listopadu.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí svým hostům nejen luxusní ubytování a krásné pláže, ale také mnoho aktivit a zážitků. Můžete si zde vyzkoušet potápění, šnorchlování, surfování nebo jen relaxovat v luxusních spa. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, Maledivy vás nezklamou.


Ubytování Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Maledivy jsou synonymem pro idylický pobyt na tropickém ostrově, a co se ubytování týče, tak nemůžete udělat chybu s výběrem Veligandu Island Resort & Spa. Tento luxusní rezort se nachází na ostrově Veligandu, který patří k severnímu Ari Atoll. Ostrov je obklopen bílými plážemi a korálovými útesy s křišťálově čistou vodou, což jej činí ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí ubytování v luxusních vilech, z nichž každá má klimatizaci, vlastní terasu s posezením a většina z nich má přístup k soukromému bazénu. Všechny vily jsou vkusně zařízeny a mají moderní vybavení, včetně televize s plochou obrazovkou a minibaru. Kromě toho jsou vily obklopeny tropickou zelení, což vytváří útulnou a intimitní atmosféru.

V restauracích a barech tohoto resortu si můžete vychutnat širokou škálu chutí a stylů kuchyně. Zatímco Nautilus restaurace nabízí odpočinkovou atmosféru a specializuje se na mezinárodní kuchyni s místními přísadami, jiné restaurace, jako například Dhonveli, jsou zaměřeny na tradiční Maledivskou kuchyni. Pro ty, co preferují drinky a koktejly, je k dispozici široký výběr exotických nápojů v různých barech na ostrově. V resortu se také každý týden koná tradiční Maledivská večerní party, na které si můžete vychutnat zábavu pod třpytící se hvězdami.

Kromě toho, Veligandu Island Resort & Spa nabízí řadu aktivit na vodě, jako jsou potápění, šnorchlování, katamaránové jachting, windsurfing a rybaření. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat na suchu, jsou k dispozici lyžařské vleky a další sportovní aktivity jako jsou tenis nebo plážový volejbal. Pro ty, kteří hledají něco klidnějšího, nabízí resort luxusní spa, kde si můžete dopřát masáže, sauny a další relaxační procedury.

Celkově, Veligandu Island Resort & Spa je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít luxusní a klidnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů na Maledivách. Nabízí úžasnou kombinaci moderního komfortu a tropického prostředí, díky kterému si budete užívat výjimečný pobyt a nezapomenutelné zážitky.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny