Hledejte letenky za nejnižší cenu

Fidži Matangi Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Matangi Island


1. Jak se dostat na Matangi Island?

Matangi Island se nachází asi 240 km severovýchodně od ostrova Viti Levu, kde se nachází mezinárodní letiště Nadi. Nejlepší způsob, jak se na Matangi Island dostat, je letadlem do Savusavu, což je nejbližší letiště. Odtud můžete jet trajektem nebo se domluvit s resortem na přepravě lodí.

2. Jaká je nejlepší doba roku na návštěvu Matangi Island?

Nejlepší doba na návštěvu Matangi Island je od května do října, kdy je suché a slunečné počasí. V tomto období jsou také teploty příjemné a moře je klidné a vhodné k šnorchlování a potápění. Nicméně, kdykoliv v roce můžete vychutnat krásy Matangi Island.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na Matangi Island?

Na Matangi Island je k dispozici mnoho aktivit, včetně šnorchlování, potápění, plavání, rybaření, půjčování kajaků, projížděk na kánoi, procházek, masáží a wellness pobytů, kulturních vystoupení, pikniků na soukromých plážích a dalších zážitků z Mamanuca.

4. Jaké jsou ubytovací možnosti na Matangi Island?

Na Matangi Island se nachází pouze jeden resort, Matangi Private Island Resort, který nabízí exkluzivní a luxusní ubytování v bungalovech a vilech. Každý ubytovací prostor má výhled na oceán a je vybaven moderními vybaveními a soukromým balkónem nebo terasou.

5. Je na Matangi Island možné se stravovat?

Ano, Matangi Private Island Resort nabízí restauraci a bar, kde můžete vychutnat tradiční fidžijskou kuchyni a mezinárodní lahůdky. Resort také nabízí možnost piknikovat s obědem na soukromých plážích nebo si objednat masáž a servírování jídel přímo v vašem ubytování.

6. Je nutný očkování pro cestu na Matangi Island?

Fidži nevyžaduje žádná specifická očkování pro turisty, kteří sem přijíždějí. Pokud však přijíždíte z oblasti, kde jsou nákazy jako žlutá zimnice, bude vám pravděpodobně vyžadována průkazka o očkování. Je však vždy doporučeno poradit se s lékařem nebo cestovní klinikou před cestou do zahraničí.

7. Jaká měna se používá na Matangi Island?

Na Matangi Island se používá fidžijská měna (FJD), která se také používá v celé zemi. Většina resortů a turistických zařízení akceptuje také karty Visa a Mastercard.

8. Jak je požadována kultura na Matangi Island?

Fidžijská kultura je velmi důležitá a na Matangi Island budou očekávány stejné úrovně respektu a dodržování tradic. Oblečení by mělo být decentní, s krytými rameny a koleny, zejména během návštěv vesnic a kulturních akcí. Je také důležité si uvědomit, že na ostrově žije místní kmenová komunita, takže je důležité dodržovat mírumilovnou a ohleduplnou atmosféru.


Letenka Fidži Matangi Island


Letenka Fidži Matangi Island: Kousek nebeského ráje

Pokud toužíte po jednom z nejkrásnějších a nezapomenutelných zážitků v životě, pak si jistě užíváte nekonečných nebezpečí a řádění, které pandemie covid-19 přinesla. Mezi všemi strasti a starosti však zůstává naděje, že se svět opět zotaví a vy si můžete dopřát únik do nejkrásnějších míst na planetě. Jedním z takovýchto míst je Fidži, což je tichomořský ostrovní stát, obklopený bílými plážemi a tyrkysovými vodami.

A když mluvíme o dokonalém účelu putování po Fidži, tak vám nemohou uniknout Matangi Islands. Tyto ostrovy jsou skutečným rajem na zemi, který se nachází uprostřed slunečných Tichomořských ostrovů. A nejlepší způsob, jak se k Matangi dostat, je samozřejmě letenka Fidži Matangi Island.

Matangi Islands jsou jedním z nejromantičtějších útočišť na Tichomoří, zejména pro páry a ty, kteří chtějí uniknout z rušných městských krajin. V Matangi se můžete potápět ve vodách plných korálových útesů a ryb, nebo se můžete procházet po plážích, které jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Ostrovy jsou obklopeny typickou tichomořskou květenou, místními zvuky a kulturou. Cestovatelé se mohou potkat s lidmi, kteří tu žijí a sdílet s nimi nezapomenutelná dobrodružství.

Přesto, že Matangi Island je turistickým místem, jeho exkluzivita a charakter se zachovaly. Ve městě nejsou žádné hotely nebo moderní atrakce, což je ideální pro ty, kteří hledají klid od hektického světa. Na ostrovech se nacházejí pouze malé luxusní rezorty, které nabízejí jedinečná relaxační zařízení. Všechny tyto věci přispívají k tomu, aby Matangi byla jedním z nejromantičtějších míst na světě.

Pokud toužíte po jednom z nejúžasnějších zážitků v životě, pak je Matangi Island tou správnou destinací pro vás. Dostat se na ostrovy je snadné - stačí si koupit letenku Fidži Matangi Island. Takže pokud chcete utéct z civilizačního světa, potopit se do průzračného oceánu a prožít nezapomenutelné dobrodružství se svou milovanou osobou, pak Matangi Islands jsou vaším místem snů.


Počasí Fidži Matangi Island


Fidži je tropický ráj s bílými písčitými plážemi a teplými vodami, který láká turisty z celého světa. Matangi Island, malý soukromý ostrov na východním pobřeží Fidži, není výjimkou. Tento ostrov se nachází v oblasti, která je ovlivněna tropickým počasím.

Počasí na ostrově Matangi Island se v zásadě dělí na dvě období: suché a deštivé. Sušší období trvá od května do října, kdy jsou teploty vysoké a srážky minimální. Tyto měsíce jsou nejlepší čas pro návštěvu, protože léto Fidži nabízí spoustu slunce a jasné nebe.

Období dešťů trvá od listopadu do dubna. Trvale vlhké podnebí během těchto měsíců přináší vysoké teploty a průměrná denní teplota se může pohybovat od 20 °C do 30 °C. Během těchto měsíců však může pršet několikrát denně. Nejvíce dešťů spadne v lednu a únoru, takže pokud chcete být na ostrově během těchto měsíců, připravte se na možné přerušení plážových aktivit.

Většina turistů se na Matangi Island dostává během období sucha, ale i přes deštivá období je stále možné si užít pláže a vodní aktivity. Dešťové průtrže jsou obvykle krátkodobé a obvykle nezabírají celý den.

Celkově je počasí na ostrově Matangi Island typické pro tropický podnebný pás bez výrazných extrémů. Vědět, kdy je nejlepší čas pro návštěvu tohoto ostrova, vám umožní plánovat vaše aktivity a nechat se unášet v souhlasu s přírodou.


Dovolená Fidži Matangi Island


Fidži je překrásný ostrovní stát, který je obklopen korálovými útesy a tyrkysovou vodou Jižního Tichomoří. Mezi mnoha krásnými ostrovy, které Fidži nabízí, se nachází Matangi Island, kde můžete prožít nezapomenutelnou dovolenou.

Matangi Island je soukromý ostrov o rozloze 240 hektarů, který se nachází v Jihovýchodních Fidži, v blízkosti Taveuniho ostrova. Ostrov je obklopen korálovými útesy a je obklopen nedotčenými tropickými lesy. Pro návštěvníky je přístupný pouze lodí nebo letadlem.

Na ostrově Matangi se nachází pouze jediný resort, Matangi Private Island Resort, který nabízí luxusní ubytování a nepřeberné množství aktivit. Všechny ubytovací jednotky jsou prostorné a mají soukromou terasu s výhledem na oceán. Hosté si mohou vybrat mezi plážovými buňkami, vilami na stromech nebo bungalovy na soukromých plážích.

Pro ty, kteří hledají relaxaci, zde najdou klid na bílých plážích a mohou si užívat pohled na nedotčenou přírodu. Pokud vás zajímá potápění, Matangi Island nabízí prohlídky korálových útesů, kde můžete pozorovat mnoho druhů ryb a korálů. Pro náročnější potápěče jsou k dispozici hloubkové potápění a prohlídky vraků.

Kromě toho, Matangi Island nabízí i mnoho dalších aktivit, jako jsou výlety do deštného pralesa či na nedaleké ostrovy, rybaření, jízda na kajaku a stolní tenis. Pro ty, kteří touží po relaxaci a péči o tělo, jsou k dispozici masáže a jóga lekce.

Když jste na ostrově, nezapomeňte ochutnat místní speciality, jako jsou pokrmy z čerstvého mořského úlovku a kokosového mléka. Pro ty, kteří mají rádi místní užitky, nabízí Matangi Island nákupy na místních tržištích a výrobu tradičních suvenýrů.

Matangi Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, romantiku a unikátnost. Jediným nedostatkem ostrova je jeho vzdálenost, což činí Matangi Island ideálním místem pro dlouhý pobyt. Pokud hledáte unikátní a nezapomenutelnou dovolenou, neváhejte navštívit toto krásné místo a prožijte dobrodružství vašich snů.


Ubytování Fidži Matangi Island


Fidži je ostrovní ráj v jižním Tichomoří a jeho krásy jsou po celém světě známé. Mezi zajímavá místa patří i Matangi Island, která se nachází přibližně 200 kilometrů severovýchodně od hlavního města Suva. Matangi Island je součástí ostrovní skupiny Taveuni, která je známá jako jedno z nejoblíbenějších turistických míst na Fidži.

Ubytování na Matangi Island je k dispozici v různých cenových kategoriích. Pokud hledáte luxusní ubytování, máte na výběr mezi soukromými vilami a bungalovy s vlastním bazénem a krásným výhledem na moře. Pro ty, co si chtějí užít nezbytnou dovolenou s přáteli a rodinou, jsou k dispozici velké rodinné vily a bungalovy s dvěma ložnicemi. Pokud vám vyhovuje levnější ubytování, můžete si vybrat mezi menšími bungalovy s ventilátorem nebo klimatizací.

Matangi Island nabízí také širokou škálu aktivit pro své hosty. Milovníci vodních sportů zde najdou bohaté možnosti, včetně šnorchlování, potápění, rybaření, plavání v moři a výletů na kajaku. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásnou přírodní scenérii Fidži, jsou k dispozici procházky po ostrově, návštěva vodopádů a výlety do deštného pralesa.

V ceně ubytování je zahrnuto vynikající stravování. Na Matangi Island se podávají místní jídla s použitím čerstvých produktů, jako jsou ryby a mořské plody, s chutnou omáčkou z kokosových ořechů. Pro náročnější hosty jsou k dispozici i speciality z celého světa.

Celkově řečeno, Matangi Island je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít krásy Fidži. Nabízí luxusní ubytování, širokou škálu aktivit a vynikající stravování. Navštivte Fidži a poznáte, proč je Matangi Island jedním z nejoblíbenějších turistických míst na tomto ostrovním ráji.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny