Hledejte letenky za nejnižší cenu

Čierna Hora Tivat

Dovolená Čierna Hora Tivat


Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s krásnou přírodou, příjemným klimatem a příležitostmi k různorodým aktivitám, pak je Černá Hora tím správným cílem. Jedno z nejhezčích míst v této zemi je Tivat, což je středomořský přístav s půvabným starým městem a překrásnými přírodními scenériemi.

Tivat se nachází v zálivu Boky Kotorske, který je naplněn krásnými místy, fotogenickými přístavy a pobřežními oblastmi. Ve starém městě si můžete prohlédnout zdejší hradby a pevnosti, stejně jako řadu muzeí, galerií a dalších kulturních památek. Přes svůj půvab je Tivat přesto mnohem klidnější než jiná turistická letoviska, takže ho můžete využít jako relaxační útočiště, z nichž si lze s kvalitním ubytováním pozvat dokonalou dovolenou.

Tivat je také ideálním místem pro milovníky vína a gastronomie. V této oblasti se vyrábí několik vynikajících odrůd vína, což je perfektní příležitost k ochutnání místních delikates. Můžete si vychutnávat chutě na místních trzích a restauracích nebo se rozhodnout pro návštěvu jednoho z více než dvaceti vinařství v okolí Tivatu.

Jako pravý středomořský přístav, Tivat nabízí širokou škálu vodních aktivit pro své návštěvníky. Můžete si pronajmout lodě a plachtit, nebo se vydat na dlouhé pláže a užít si slunce a moře. V úžasných horách se můžete také vydat na výlety nebo si zahrát na pěším turistickém chodníku.

Úžasnou výhodou Tivatu je jeho poloha, která umožňuje mnoho krátkých výletů do jiných částí Černé Hory. Můžete navštívit oblíbené turistické letoviska Kotor, Budva nebo Herceg Novi, stejně jako další pláže a města na jihu.

Dovolená v Tivatu je tedy skvělou volbou pro ty, kteří chtějí odpočívat a užít si aktivnější volno v krásném prostředí. Vyhnete se zdejdýmu shonu a v krásném přístavu se můžete těšit z klidného odpočinku při jedinečných výhledech na město a okolní krajiny.


Ubytování Čierna Hora Tivat


Černá Hora je jedním z nejkrásnějších míst na světě, které každoročně přiláká stovky turistů z celého světa. Mnoho z nich přijíždí hlavně kvůli krásnému pobřeží a moři. A právě ubytování v Tivatu, jednom z nejvýznamnějších měst Černé Hory, je mnohdy klíčem k úspěšnému pobytu v této zemi.

V Tivatu naleznete spoustu různých druhů ubytování - od levných apartmánů a penzionů až po luxusní hotely s nejmodernějšími službami. Mnoho z těchto ubytování se nachází přímo na pobřeží, což nabízí neuvěřitelný výhled na moře a příjemné pobytové prostředí.

Levnější ubytování v Tivatu nejsou zdaleka špatnou volbou. Apartmány a penziony nabízejí pohodlné a útulné ubytování za rozumných cenách. Pokud však hledáte něco více luxusního, můžete se ubytovat v jednom z nejlepších hotelů v Tivatu, jako například v hotelu Regent Porto Montenegro nebo Hotel Splendid Conference & Spa Resort.

Tyto hotely nabízejí pro hosty mnoho různých služeb, jako jsou wellness centra, venkovní bazény, fitness centra, luxusní restaurace a mnoho dalšího. Pokud hledáte ubytování s výhledem na moře, můžete si vybrat z mnoha pokojů s balkóny nebo terasami.

Samozřejmě, ubytování v Tivatu není omezeno jen na pobřeží. Mnoho turistů hledá klidnější místo k ubytování, a proto si rezervují ubytování v centru města. Zde si můžete užít krásné procházky malebnými uličkami nebo navštívit některou z místních památek jako například Kostel sv. Antonína, Tivatská poutní kaple a mnoho dalších.

Celkově je Tivat skvělým místem k ubytování, ať už hledáte levné apartmány, útulné penziony nebo luxusní hotely. Tivat nabízí vše, co potřebujete k tomu, aby se z pobytu v Černé Hoře stalo nezapomenutelné putování, a to včetně krásných pláží, místní kuchyně a přátelské atmosféry. Ať už hledáte jakékoli ubytování, v Tivatu určitě najdete to pravé pro vás.


Počasí Čierna Hora Tivat


Čierna Hora a Tivat jsou zeměpisné oblasti, které se nachází v jižní Evropě, Balkánském poloostrově, na pobřeží Jaderského moře. Jsou známy svými krásnými plážemi, zálivy, ostrovy a horami, což je přesně to, co láká spoustu turistů po celý rok. Počasí v této oblasti může být příjemné během celého roku, ale každá sezóna má své vlastní charakteristiky.

Jaro (březen – květen)
Jaro v Černé Hoře a Tivatu je obvykle poměrně mírné. V prvních měsících roku se může objevit pár deštivých dní, ale teplota vzduchu může být velmi příjemná s maximy okolo 20°C a minimy kolem 10 – 12°C. Na konci jara se teploty zvyšují a udělá se více slunce, což znamená, že je vhodné se připravit na sluneční paprsky.

Léto (červenec – srpen)
Léto je v Černé Hoře a Tivatu teplé, slunečné a suché. Teploty mohou dosahovat až téměř 40°C. Vysoká vlhkost ve vzduchu dělá všechny aktivity náročnější, ale díky tomuto znamenitému počasí se můžete opalovat na plážích, užívat si osvěžujících nápojů a prozkoumávat krásu přírody. Délka slunečního svitu je nejdelší v průběhu roku, což znamená, že si můžete užít po celý den.

Podzim (září – listopad)
Podzim v Černé Hoře a Tivatu má mírné počasí. Teploty se snižují, ale jsou stále velmi příjemné a pohybuji se okolo 20-25°C přes své popostrkování k zimě. Může se objevovat více deštivých dní, ale měsíce září a říjen jsou stále vhodné k plážování.

Zima (prosinec – únor)
Zima v Černé Hoře a Tivatu může být poměrně chladná, ale nikdy příliš mrazivá. Průměrná teplota výrazně klesá na okolo 10 - 12°C, ale není to tak nízké, aby znemožňovalo cestování nebo procházky. Na horách může být nachlazení, déšť, sníh a mráz, takže je vhodné nezapomenout si přibalit teplé oblečení. Díky svému polohování a pobřežnímu podnebí často svítí slunce a počasí je stále velmi příjemné k plážování nebo prozkoumávání města.

V Černé Hoře a Tivatu můžete užít krásy po celý rok. S výjimkou zimního období, kdy preferují horalé, si lze dopřát koupání v Jaderském moři a krásné slunečné dny na pláži. V letních měsících si můžete vychutnat teplé počasí a příjemné mořské vody, zatímco na podzim si můžete užít mírné a příjemné počasí a koutí tiché ulice. Ať už se chystáte kdykoliv, počítejte s tím, že budete mít příjemné počasí a spoustu příležitostí k pobytu v této nádherné části světa.


Letenka Čierna Hora Tivat


Letenky do Čiernej Hory sa stávajú čoraz populárnejšími a nič to nie je prekvapujúce. Toto balkánske kráľovstvo ponúka pre návštevníkov množstvo krásnych miest, turistických atrakcií, bohatú históriu a skvelú kuchyňu. Jedným z tých miest, ktoré by ste určite mali navštíviť, je Tivat.

Tivat je prístavné mesto nachádzajúce sa na juhu Čiernej Hory. Priťahuje návštevníkov pre svoju nádhernú prírodu, jemné piesočnaté pláže a živé prístavné prostredie. Mesto je populárne medzi jachtármi a návštevníkmi, ktorí sa chcú strániť dovolenky v príjemnom a tichom prostredí.

Ak sa rozhodnete navštíviť Tivat, môžete si vybrať z rôznych druhov leteniek. Vzhľadom na to, že Letisko Tivat je malé a leží v tesnej blízkosti mesta, lety sem sú obmedzené. Najlepšou možnosťou je nájsť priamy let z väčších európskych letísk, ako sú napríklad Letisko Viedeň, Letisko Budapešť, Letisko Praha alebo Letisko Krakov. Existujú tiež lety z hlavného mesta Podgorica, ktoré sa nachádza približne 90 km od Tivatu.

Letenky do Tivatu sa obvykle začínajú na cene okolo 100 eur a môžu sa líšiť v závislosti od sezóny a častej dostupnosti letov. Najlepším spôsobom, ako nájsť najvýhodnejšie letenky, je sledovať ponuku rôznych leteckých spoločností a hľadať zľavy na letenky. Ak plánujete dovolenku v Čiernej Hore, môžete zvážiť aj balíčkové zájazdy, ktoré zahŕňajú letenky, ubytovanie a ďalšie služby.

Po prílete na Letisko Tivat, môžete bez problémov nájsť spôsob, ako sa dostať do mesta. Najjednoduchším spôsobom je taxík, ale existujú aj verejné autobusové spoje medzi letiskom a mottom. Pre pohodlie si môžete aj prenajať auto, ktoré vám umožní preskúmať ďalšie oblasti a miesta v Čiernej Hore.

Ak hľadáte nový destinácie pre svoju ďalšiu dovolenky, Tivat by mal byť na vrchole vášho zoznamu nápadov. Letenky do Tivatu sú dostupné, a zahrňujú do svojej ceny skvelé príležitosti na spoznanie tohto nádherného balkánskeho mesta a jeho okolia.


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Tivat


Q: Jaké letiště je nejlépe dostupné pro cestování do Tivatu?
A: Letiště Tivat je nejlepší volbou pro cestující, kteří se chystají navštívit Tivat a okolí. Alternativou může být letiště Podgorica, které se nachází zhruba 90 km od Tivatu.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže v Tivatu?
A: Oblíbenými plážemi v Tivatu jsou Plavi Horizonti, Oblatno, Žanjic a Mirište. Všech těchto pláží je od Tivatu snadno dostupných.

Q: Jak si mohu pronajmout auto v Tivatu?
A: V Tivatu jsou k dispozici různé společnosti nabízející pronájem aut. Mezi nejoblíbenější patří Europcar, Avis, Hertz a Rent-a-Car Tivat. Většina z těchto společností má kanceláře na letišti.

Q: Jaké jsou nejlepší restaurace v Tivatu?
A: Mezi nejlepší restaurace v Tivatu patří La Pasteria del Gusto, One, Bigova Ska, Tanjga a Porto Montenegro Yacht Club. Většina těchto restaurací nabízí širokou škálu jídel z místní i mezinárodní kuchyně.

Q: Jaké jsou nejlepší aktivity v Tivatu?
A: V Tivatu a okolí jsou k dispozici různé aktivity, jako například plavání, potápění, plachtění, vodní lyžování a jízda na koni. Navštívit můžete i místní památky, jako například Kostel svatého Mikuláše, Kostel svaté Trojice, Rektorský palác a Městskou radnici.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny