Hledejte letenky za nejnižší cenu

Čierna Hora Buljarica

Ubytování Čierna Hora Buljarica


Buljarica je jedno z nejkrásnějších míst v Černé Hoře a je známá svou fantastickou pláží, která se protáhne na 2,5 km. Pokud plánujete navštívit toto místo, pak určitě přemýšlíte o ubytování, kde si můžete užít svou dovolenou v pohodlí. V tomto článku se podíváme na několik možností ubytování v Buljarice.

1. Hotel Budva

Hotel Budva je luxusní hotel, který nabízí dokonalé ubytování s výhledem na moře. Nachází se v klidném prostředí, což z něj činí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. K hotelovým službám patří soukromý přístav, venkovní bazén, lázně a vířivka. Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené, včetně klimatizace, TV a minibaru. Můžete vybírat mezi pokoji s výhledem na moře nebo do vnitrozemí.

2. Apartmány Luka

Apartmány Luka jsou další možností ubytování v Buljarice. Nachází se jen kousek od pláže a nabízejí moderní, dobře zařízené apartmány s balkónem s výhledem na moře. K dispozici jsou také apartmány s jedním a dvěma ložnicemi, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Apartmány mají klimatizaci, kuchyň a TV s plochou obrazovkou.

3. Vila Pasha

Villa Pasha je krásná vila, která se nachází v klidném prostředí, pouze 800 metrů od pláže. Nabízí ubytování v apartmánech a pokojích, které jsou prostorné a pohodlné. K dispozici je také balkón s výhledem na moře. Vila má také velkou zahradu, kde si můžete odpočinout a užít si přírodní krásy Černé Hory.

4. Hostel Buljarica

Hostel Buljarica je ubytování pro ty, kteří hledají cenově dostupnou možnost. Nachází se jen kousek od pláže a nabízí společné pokoje a privátní pokoje. Hostel je dobře vybaven a má velkou kuchyň, kde si můžete vařit své jídlo. K dispozici je také terasa s výhledem na moře, kde si můžete odpočinout.

V Buljarici je mnoho dalších možností ubytování, ale tyto jsou jen některé z nejlepších. Ať už hledáte luxusní hotel nebo cenově dostupné ubytování, v Buljarici najdete to nejlepší. Užijte si fantastickou přírodu Černé Hory a relaxujte na jedné z nejkrásnějších pláží na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Buljarica


Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy?

Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Černé Hory a Buljaricy je v letních měsících, zejména v červenci a srpnu, kdy jsou k dispozici teplé teploty a krásné pláže.

Dotaz: Kde se nachází Buljarica a jak se tam dostanu?

Odpověď: Buljarica se nachází na jihu Černé Hory, v blízkosti města Budva. Nejlépe se tam dostanete letecky do letiště v Podgorici nebo Tivatu a poté si můžete pronajmout auto nebo použít taxislužbu.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Buljarice?

Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Buljarice patří pláž Buljarica, Petrovac, Sveti Stefan, Miločer a Budva.

Dotaz: Kde se dá ubytovat v Buljarice?

Odpověď: V Buljarice a jeho blízkém okolí je k dispozici množství ubytovacích možností, včetně hotelů, apartmánů, vil a penzionů. Nejoblíbenější jsou ubytování přímo u pláže nebo v jejím blízkém okolí.

Dotaz: Co dělat v Buljarice, kromě koupání?

Odpověď: V Buljarice a jeho okolí lze dělat řadu aktivit, jako jsou turistika, cykloturistika, návštěva historických památek, ochutnávky místních delikates a kulturních akcí.


Počasí Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je krásný kus pobřeží, a když se dostanete do vesničky Buljarica, máte pocit, že jste našli utajený ráj. Tato oblast nabízí impozantní výhledy na Jadran, sází si na své vysoké hory a servíruje návštěvníkům čerstvou rybu a mořské plody.

Když hovoříme o počasí v této oblasti, je třeba si uvědomit, že Čierna Hora má četné mikroklimaty, které se výrazně liší od místnosti k místnosti. V Buljarica může být počasí opravdu různorodé, ale všeobecně platí, že se zde těšíte na středomořské podnebí s hojným počtem slunečných dní.

Nejlepší období pro návštěvu Buljarice jsou jaro a léto, převážně kvůli tomu, že v této době je zde největší množství slunečních dnů a průměrné teploty se pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia. Voda v této oblasti je velmi teplá a příjemná na koupání. Pro milovníky pláže a slunce je toto místo ideální destinací pro dovolenou.

V zimním období se Buljarica a celá oblast Černé Hory mohou chlubit nádhernými výhledy na sněhové štíty hor a přináší úžasné možnosti pro zimní sporty, jako jsou lyžování, snowboarding a běžecké lyžování. Zima v této oblasti je sice mírná, ale počasí může být velmi proměnlivé a často může být deštivé.

Celkově je Buljarica skvělým místem k návštěvě v průběhu celého roku. I když se počasí může měnit, krása této oblasti trvá po celý rok. Ať už upřednostňujete relaxaci na pláži nebo dobrodružství v horách, Čierna Hora nabízí vše, co si můžete během svého pobytu přát. Stačí si jen vybrat ten správný okamžik a užívat si tohoto kouzelného místa.


Dovolená Čierna Hora Buljarica


Čierna Hora je země, kterou lze navštívit kdykoliv v roce a můžete si zde užít krásné dovolené na překrásných plážích, ale i pro ty, kteří mají raději horolezectví, jsou tady nádherné hory s bohatou flórou a faunou. Mezi oblíbené pláže v Černé Hoře patří pláž Buljarica.

Pláž Buljarica je jedna z největších a nejdelších pláží v Černé Hoře. S dlouhou částí písku a velkým množstvím možností, jak si zde užít dovolenou, je velmi oblíbená mezi turisty z celého světa. Pláž Buljarica se nachází v blízkosti města Petrovac, kde můžete navštívit některé ze slavných památek v Černé Hoře, jako je například klášter Reževići a citadelu Nadam.

Pro ty, kteří si rádi užívají vodu, jsou k dispozici různé vodní sporty, jako například jízda na vodním skútru, plachtění a potápění. Pro ty, kteří se raději vyzbrojí slunečníkem a ručníkem, pláž Buljarica nabízí mnoho možností pro relaxaci a odpočinek. Na pláži jsou k dispozici různé bary a restaurace, kde si můžete dát drobné občerstvení nebo si vychutnat nějakou delikátní specialitu.

Mimo pláž Buljarica stojí za návštěvu i město Petrovac. Nachází se zde několik historických památek a velmi pěkný přístav. Přístav je plný malých rybářských lodí a jachet, a připomíná tradici, která se zde udržuje již mnoho generací.

V oblasti Černé Hory, včetně pláže Buljarica, je k dispozici mnoho různých ubytovacích možností, od malých a jednoduchých hotelů až po velké luxusní hotely. Navštívíte-li buljirici, můžete si také užít některé ze skvělých restaurací, které se nacházejí v této oblasti. Pokud máte rádi úžasná jídla a nápoje, můžete si užít bohaté místní kuchyně nebo si vychutnat skvělou kávu, která je připravována z domácích zamletých zrn.

Máte-li rádi sledování slunce a odpočinek, nebo chcete vyzkoušet nějaké odvážné vodní sporty, zaknihujte si dovolenou do Černé Hory a navštivte pláž Buljarica. Tato pláž nabízí krásné prostředí a velmi přátelské prostředí, a proto se v této oblasti každoročně setkává mnoho spokojených turistů, kteří se sem vracejí opakovaně.


Letenka Čierna Hora Buljarica


Pokud hledáte pohodovou dovolenou plnou krásných výhledů, spojených s mořským vzduším a sluncem, pak je Černá Hora ta pravá destinace pro vaši letní dovolenou. Pokud se rozhodnete pro Buljarici, pak si budete užívat zázemí přímo u moře a mnoho dalších aktivit.

Jak se dostat do Buljarice?

Letenka na letiště Podgorica v Černé Hoře je z České republiky celkem snadno dostupná. Z letiště v Podgorici do Buljarice je to kolem 60 km a několik možností, jak se tam dostat - můžete využít taxi, autobus, nebo si pronajmout auto přímo na letišti.

Místo na dovolenou

Buljarica je zcela nová turistická destinace, která nabízí zároveň možnost klidného protáhlého pláže a díky četným restauracím, kavárnám a barům, které se nacházejí v blízkosti Buljarice, se zde můžete bavit celý den.

Pláž

Pláž je uzpůsobena do kruhu, který dává možnost malým dětem hrát si blízko vody a zároveň udržovat klidné prostředí pro dospělé. Většina kempů nabízí přímý vstup na pláž, což vám umožní skvěle trávit čas u vody a současně si užít dovolenou v letním karavanu.

Aktivity a zábava

Pokud máte chuť na vodní sporty, pak je Buljarica ideální volbou kvůli dostupnosti windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu a dalších akcí. Vokolí se můžete vydat na pěší nebo cyklo výlety, a pokud máte rádi kone, můžete si pronajmout koně a projet se po pláži, což je naprosto úžasný zážitek.

Zkrátka a dobře, Buljarica a Černá Hora jsou místa, která stojí za návštěvu. Letenky nejsou příliš drahé a stojí za to investovat své peníze do neobvyklé, inspirativní dovolené s dobrou a slunečnou atmosférou.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny