Hledejte letenky za nejnižší cenu

Bahamy Eleuthera

Ubytování Bahamy Eleuthera


Bahamy Eleuthera je mystický ostrov s nádhernými plážemi a úchvatnou přírodou. Je to ideální místo pro dovolenou plnou relaxace a užívání si slunečních paprsků. Pokud se rozhodnete pro návštěvu světa Bahamů, ať už se jedná o dovolenou se svými blízkými nebo romantickou cestu s partnerem, určitě byste měli přemýšlet o ubytování na ostrově Eleuthera, kde můžete najít krásná místa k pobytu.

Ulehnete si na luxusním lůžku se zlatými řetězy a sklenicí chladné limonády v ruce? Nebo se rozhodnete pro rodinný styl ubytování s tradicí a poklidem? Ať už máte jakékoliv představy o ubytování na ostrově Eleuthera, můžete se těšit na nezapomenutelný zážitek. Následující jsou příklady nejlepších ubytování k dispozici na Bahamách Eleutheře.

1. Cove Eleuthera

Cove Eleuthera je hotel se stoupající popularitou na Bahamách, díky své velké nabídce a luxusnímu prostředí. Nachází se na západním pobřeží ostrůvku, v obklopení tůní pokrytých borovicemi a palmami. Tento hotel nabízí krásnou pláž, kde si můžete užít neomezené vodní aktivity a podle vlastního výběru můžete také návštěvovat pláže v okolí. Hotel má velký bazén, kde si můžete odpočinout a spravovat svou tělesnou kondici. V zahraniční restauraci pak najdete dokonalou nabídku jídel a nápojů.

2. Pineapple Fields Resort

Dalším ideálním místem pro ubytování na Bahamách Eleutheře je Pineapple Fields Resort. Je to ideální volba pro rodiny a páry, kteří hledají klidnou relaxační dovolenou. Resort se nachází blízko pláže, kde si můžete odpočinout a užívat si své volno. Pokud se rozhodnete mít ve své úpravě pokoj s vlastním kuchyňským koutem, můžete na něm připravit skvělé pokrmy, kterými si můžete polepšit.

3. Tippy's Restaurant and Beach Hotel

Tisky’s Restaurant and Beach Hotel je krásné ubytování na Bahamách Eleutheře, které je perfektní, pokud hledáte intimní a romantickou atmosféru. Nachází se na pláži, která je ideální pro turisty, kteří milují vodní sporty. Kromě pláže najdete v hotelu také unikátní zahraniční restauraci a zahradu, kde si můžete odpočinout a užívat si klidu.

4. The One Eleuthera Foundation

Začneš-li myslet více ekologicky, ubytování na Bahamách Eleutheře není složité najít. One Eleuthera Foundation je jednou z nejlepších možností, pokud chcete mít ubytování v ekologickém stylu. Hotel je postaven v unikátním a tradičním stylu, který splňuje skvělé společenskodobré zvyklosti ostrova. Nachází se na pláži a nabízí komfortní pobyt se spoustou vynikajících aktivit v okolí.

5. The Island Farm

The Island Farm je krásné a klidné ubytování na Bahamách Eleutheře, kde si můžete vychutnat zelený styl života. Nachází se v tradiční nezávislé oblasti, kde se turisté mohou naučit více o této oblasti a ochránění přírody. Hotel je velmi pěkně zařízen a postaven se zřetelem na tradice Baham.

Konečný verdikt

Když se rozhodnete pro návštěvu Baham Eleutheře, můžete si být jistí, že si užijete zážitky pravého ostrova s místními a vynikajícími možnostmi ubytování. Pokud hledáte perfektní pobyt na ostrově, doporučujeme se podívat na jednotlivé možnosti a najít tu nejlepší pro vás. Bez ohledu na to, jaké můžete vybrat, můžete se těšit na nezapomenutelný pobyt v Bahamách Eleuthera.


Letenka Bahamy Eleuthera


Bahamy jsou známé jako jedno z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších turistických míst na světě. Jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst na Bahamách je Eleuthera, malý ostrov s bohatou historií a úchvatnou přírodou. Pokud máte chuť na pokojnou dovolenou kde dojde na relaxaci, přírodu a skvostné pláže, letenka do Eleuthery je tou správnou volbou pro vás.

Eleuthera se nachází v Atlantském oceánu, východně od Baham. Vznikla sopečnou činností a je nejdelším ostrovem v Bahamském souostroví. Ostrov Eleuthera je známý nejen díky svému krásnému okolí a vodním sportům, ale také díky vlastní historii - ostrov byl dříve domovem obyvatel, kteří byli z malých Baham přesunuti sem kvůli otroctví. Ostrov byl pojmenován podle řeckého slova pro "svobodu".

Pokud se rozhodnete pro letenku do Eleuthery, můžete se těšit z neuvěřitelné krásy a klidné atmosféry, která zde vládne. Na ostrově najdete nádherné bílé pláže a tyrkysové vody, ideální pro potápění, šnorchlování a jiné vodní sporty. Také zde najdete na místě spoustu rodinných pláží, které jsou ideální pro děti i dospělé.

Pokud jste fanouškem rybolovu, Eleuthera určitě nezklame vaše očekávání - nabízí spoustu příležitostí k ulovení trofejní ryby. Ocenit také můžete řadu restaurací, které nabízejí čerstvé mořské plody.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii ostrova, doporučujeme návštěvu světoznámého muzea v západní části ostrova, kde najdete unikátní sbírku, která podává příběh ostrova Eleuthera.

Pokud hledáte klid a relax, letenka do Eleuthery je tou správnou volbou. Ostrov nabízí mnoho krásných pláží, které jsou ideální pro opalování, koupání a odpočinek. Západ slunce pak dotváří nádhernou a romantickou atmosféru.

Pokud jste tedy vyzýváni ke kráse a klidu, vydejte se na ostrov Eleuthera a objevte jeho krásy v prvé řadě sami. Dovolená na Bahamách nikdy nezklame.


Počasí Bahamy Eleuthera


Bahamy, všechny ostrovy této krásné země, jsou obklopeny teplou vodou Atlantiku a Karibiku. Nicméně, Eleuthera, ostrov v Atlantském oceánu, má trochu odlišné podmínky. Tento ostrov je nejdelší ze všech Baham a má poměrně odlišné klimatické a meteorologické podmínky. V tomto článku budeme podrobněji prozkoumat počasí na Bahamách Eleuthera.

Klima Eleuthery na Bahamách je subtropické, což znamená, že jsou zde teplé zimy a horká léta. Roční průměrná teplota na ostrově se pohybuje okolo 27 °C a voda má v průměru stejnou teplotu. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty vzduchu a vody mohou vyšplhat až na 35 °C. V zimě se teploty pohybují kolem 21 °C a také je mnohem méně deštivých dnů.

Na rozdíl od některých jiných ostrovů v Bahamách, Eleuthera v podstatě netrpí hurikánem, ale může být ovlivněn tropickými bouřemi, které se mohou objevit v období od července do listopadu. Nicméně, i když je pravděpodobnost, že Eleuthera bude přímo zasažena bouří, poměrně malá, stále by měli lidé být připraveni na tuto situaci.

Pokud jde o srážky, na Eleutheře jsou průměrné roční srážky kolem 1200-1300 mm. Největší množství srážek přichází v období od května do září a může být poměrně silné. Léto také přináší vlhkost, což může být poněkud problematické pro turisty. Proto se doporučuje navštívit Eleutheru v zimě, kdy je teplota příjemnější a srážky jsou mnohem nižší.

Výhody a nevýhody počasí na Bahamách Eleuthera jsou poměrně rovnoměrné. Samozřejmě že je zde riziko silných bouří a deštivých dní v období letního období, ale zároveň se turisté mohou těšit na horké letní dny a krásné pláže celý rok. Proto Eleuthera zůstává jedním z nejoblíbenějších míst na Bahamách, které stojí za návštěvu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Eleuthera


1. Jak se dostat na Eleutheru?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Eleutheru, je letecky z Nassau nebo Miamie. Můžete také přijet trajektem z Nassau, ale cesta trvá více než 3 hodiny.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Eleuthery?

Nejlepší čas na návštěvu Eleuthery je od prosince do května, kdy jsou teploty příjemné a slunce svítí po celý den. V závislosti na vašich plánech můžete také navštívit Eleutheru v létě nebo na jaře.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Eleutheře?

Eleuthera nabízí několik krásných pláží, včetně French Leave Beach, Pink Sands Beach, Ten Bay Beach a Double Bay Beach.

4. Co si vzít na Eleuthera?

Vzít si na Eleutheru byste měli lehké oblečení, plavky, sandály a sluneční brýle. Také je dobré si vzít repelent proti hmyzu, krém na opalování a plážový ručník.

5. Co vidět na Eleutheře?

Kromě krásných pláží nabízí Eleuthera také historické památky, jako jsou Queen's Baths a Preacher's Cave, a přírodní krásy, jako je Glass Window Bridge a Leon Levy Native Plant Preserve.

6. Potřebuji vízum pro návštěvu Baham?

Pokud cestujete z USA nebo Kanady, nepotřebujete pro návštěvu Baham vízum. Při vstupu na Bahamy dostanete turistickou kartu, kterou musíte mít po celou dobu pobytu u sebe.


Dovolená Bahamy Eleuthera


Bahamy jsou krásným tropickým rájem, plným slunce, palm a azurového moře. Jedním z nejkrásnějších míst je ostrov Eleuthera, který je známý svými bílými plážemi a modrým oceánem. Jestliže si chcete užít nádhernou dovolenou a užít si klid a pohodu, určitě navštivte Bahamy Eleuthera.

Ostrov Eleuthera se nachází v Atlantickém oceánu, na jihovýchodě Baham. Je dlouhý přibližně 80 kilometrů a široký jen zhruba 5 kilometrů. Na ostrově se nachází několik měst, ale většina turistů zajíždí do města Governor's Harbour, které je hlavním městem ostrova. Eleuthera nabízí mnoho krásných pláží, které patří mezi nejlepší pláže na Bahamách.

Mezi nejkrásnější pláže na Eleutheře patří French Leave Beach, Ten Bay Beach, Tropic of Cancer Beach a Lighthouse Beach. French Leave Beach je oblíbenou mezi turisty a místními obyvateli pro svoji krásu a poklidnou atmosféru. Na Ten Bay Beach najdete mnoho želv, které se na pláži dávají dohromady a pokládají vajíčka. Tropic of Cancer Beach, která se nachází na severozápadním pobřeží, je nejdelší pláž na Eleutheře. Na pláži Lighthouse Beach se můžete procházet po bílém písku a plavat v modrém oceánu s vlnami.

Ostrov Eleuthera nabízí mnoho aktivit pro turisty. Můžete se projít po plážích a relaxovat na slunci, plavat v oceánu, potápět se na korálovém útesu a pozorovat tropickou faunu a flóru. Jednou z hlavních turistických atrakcí na ostrově je Mlynarovicovy skály. Tyto skalnaté útvary jsou naplaveniny nashromážděné podél pobřeží a nabízí nádherný výhled na oceán.

Další turistickou atrakcí je tzv. Glass Window Bridge, což je místo, kde se setkávají dvě části ostrova - North a South Eleuthera. Toto místo nabízí nádherný výhled na rozdílnou barvu oceánu.

Pokud chcete ochutnat místní kuchyni, určitě navštivte Fish Fry. Jedná se o trh s rybami, na kterém můžete ochutnat nejčerstvější ryby, humry a další mořské plody. V místních restauracích také můžete ochutnat tradiční bahamskou kuchyni, jako jsou pea soup, conch salad nebo crack conch.

V místních obchodech na Eleutheře si můžete koupit suvenýry a místní rukodělné zboží, jako jsou náramky, mušle a dřevěné figurky.

Celkově vzato, Bahamy Eleuthera nabízejí krásnou dovolenou plnou slunce, palm a azurového moře. Ostrov nabízí mnoho krásných pláží, vynikající místní kuchyni a mnoho aktivit pro turisty. Rozhodně se jedná o jedno z nejkrásnějších a nezapomenutelných míst na světě.


Největší webová sbírka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny